Kwiaty na każdą okazję

Anna Kozłowska

Kwiaty na każdą okazję

Węgrzynowicza 12, Lębork

Pokaż telefon

Układanie kwiatów od zawsze było moją pasją. Od wczesnej młodości inspirowała mnie różnorodność i piękno sztuki florystycznej. Pierwsze bukiety powstawały z kwiatów łąkowych ( do dziś uśmiecham się myśląc o początkach mojej pasji jak np. bukiet na chrzest dla córeczki mojej kuzynki z kwiatów polnych, czy też kompozycja różnorodnych kwiatów i ziół działkowych dla przyjaciółki lub aranżacja sali weselnej z ogrodowych cynii .

Z rozbawieniem i nostalgią wspominam jeden z najwcześniejszych projektów ślubnych dekoracja auta : złote obrączki a w centrum ukwiecona lalka siedząca na masce samochodu ( to trendy z lat 80 i początku lat 90tych )

Moja przygoda z tematyką ślubną trwa od wielu lat , muszę przyznać ze jest to jedna z najbliższych memu sercu branż . Magia miłości udekorowana kwiatami ... to po prostu piękne.

Pierwsze szkice do moich projektów ślubnych powstają już w trakcie nieformalnych rozmów ze zleceniodawcą . W poszukiwaniu inspiracji razem z moimi klientami czerpiemy pomysły z Ich pasji, marzeń i podróży. Pragnienia panny młodej i pana młodego są drogowskazem dla moich kompozycji kwiatowych.
Bogactwo i urok kwiatów wraz z możliwościami fantazji ludzkiej nie maja granic . Wśród moich kompozycji florystycznych znalazły się, te zainspirowane czasami rycerzy i księżniczek, wachlarzami z Japonii, czy modą w Paryżu. Wśród niestandardowych zrealizowanych projektów znalazły się miedzy innymi : wachlarze , biżuteria , suknia a także ściana z kwiatów.

W najmniej oczekiwanym momencie zaproponowano mi poprowadzenie kwiaciarni i tak w 2020 roku spełniłam wreszcie swoje marzenie i otworzyłam własną kwiaciarnię w moim rodzinnym mieście . Tak powstała Florystyka na każdą okazję.

Moje prace można obserwować na Facebook'u i Instagramie , również w kwiaciarni w Lęborku. Jeśli podobają się Wam moje prace zapraszam do kontaktu .

100 zł - 5000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Dekoracja auta

100 zł - 300 zł

Cena jest zawsze do uzgodnienia w zależności od złożoności dekoracji .

Dekoracja kościoła

700 zł - 3000 zł

W zależności od wielkości kościoła oraz ilości i wielkości poszczególnych elementów dekoracji .

Wystrój sali

800 zł - 4000 zł

Takie sprawy można tylko indywidualnie omawiać z klientem , cena zawsze zależy od sezonowości to jest pierwsza rzecz . Kolejna to jakie kwiaty zostaną użyte , ile i jakich ma być kompozycji , czy dochodzą do tego świece , serwetki , czy jakieś inne dekoracje . Najtańsza wersja np; ikebana przed Państwem młodym plus załóżmy 10 bukietów na stoły z chryzantem ( margaretki ) to koszt mniej więcej 850 zł

Dekorowanie kościoła

800 zł - 4000 zł

Było opisane już wyżej . Jeśli tylko same kwiatki nieduże np; pod ołtarz , ambona i tabernakulum ( z chryzantem ) plus dekoracja klęcznika i krzeseł i same tiule na ławki to taki koszt można zamknąć w kwocie 800 , im bardziej ekskluzywne kwiaty i więcej ich tym dekoracje więcej kosztują . Zawsze można uzgodnić indywidualnie co i za ile można zrobić .

Dekorowanie sali

700 zł - 4000 zł

Dekorowanie samochodu

100 zł - 300 zł

Napisy na stół

Numery na stoły

15 zł - 50 zł

Toppery na tort

50 zł - 150 zł

Wiązanka ślubna + Butonierka

200 zł - 500 zł

Podziękowania dla gości

100 zł - 500 zł

Jeśli w formie kwiatów czy kosza ze słodyczami , winem jak najbardziej .

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Satysfakcję z wykonanej pracy . Zadowolenie klienta .

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Przez przypadek . Pierwszą rzeczą jaką zrobiłam jako nastolatka, to dekoracja samochodu na wesele mojego kuzyna lata temu ... Były kwiaty ( niestety sztuczne wtedy ), obrączki i... lalka którą wieczorem w trakcie wesela jakieś dzieciaki zwędziły .

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od prawie dwudziestu lat

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Dobremu floryście wystarczy wena i dobry sekator.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Przeważnie nie jest nam dane tego zobaczyć , jedynie jak się robi dekoracje dla rodziny i znajomych to ten moment ŁAŁ kiedy goście podziwiają dekoracje z kwiatów i dowiadują się że to ja jestem ich autorem . W ten sposób wydekorowałam w jednej rodzinie cztery wesela .

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W zależności od ilości kompozycji w zamówieniu, zawsze mam przygotowane wszystko na czas .

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Oprawa florystyczna .

Jaki jest Twój styl?

Mój styl jest odzwierciedleniem marzeń Panny Młodej .

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Moi klienci są bardzo indywidualni .

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Ślub " W krainie u królowej kwiatów " Ale fajnie by było przenieść się na " leśną polanę "

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Tak , mojej przyjaciółki córka. Ona obstawała przy takich autach typu porsche jej mama jakiś cabriolet z lat 60 tych ale jak przyjechały do nas obgadać temat kwiatów zobaczyła auto mojego taty i powiedziała : " tym chcę jechać do ślubu , żadnym innym" . ... Co wam powiem to wam powiem ale nie był to typ ani cabrio ani porsche . No ale nim pojechała ...

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z pogodnymi , otwartymi

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

No właśnie z tym autem , ale była jeszcze jedna historia , padał rzęsisty deszcz a tu auto do wystrojenia i to nie tam jakieś jedno corso, tylko po ponad dwadzieścia kwiatków mocowanych do relingów po jednej i drugiej stronie auta . Maska , szyba, ok. , ale dach , ja na taborecie i ta moja biedna teściowa stojąca na palcach trzymająca parasol nad moją głową .

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Na wszystkie pytania odpowiadam , tylko błagam , nie zadawajcie mi pytań ile będzie kosztować oprawa kwiatowa na DWA LATA PRZED ślubem , nie jestem w stanie zwłaszcza w dzisiejszych zwariowanych czasach na to pytanie odpowiedzieć .

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Bardzo lubię układać kwiaty , jest to moja pasja .

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsza jest "chemia" ,między usługodawcą a klientem wtedy jest pięknie . Klientka musi czuć że jest tą jedyna najważniejszą w tym czasie osobą i że nikt inny nie jest tak ważny jak ONA .

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Doświadczenie zawodowe , dobra organizacja pracy, zaangażowanie , kreatywność , umiejętność pracy w zespole , dokładność , otwartość na krytykę

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Każda Panna czy Para Młoda będzie traktowana prze ze mnie indywidualnie ,a zlecenie będzie wykonane z największą starannością i pietyzmem.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Może niczym szczególnym , ktoś powie . Ale zapraszam do zapoznania się z moimi pracami na stronie facebook a ( Florystyka na różne okazje ) i do kontaktu . Może będzie miedzy nami chemia ? Wtedy będzie pięknie . ZAPRASZAM

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Bałkanica - od wielu lat ...

Kontakt

Kwiaty na każdą okazję

facebook

Węgrzynowicza 12 84-300 Lębork

63 km od Gdańska

51 km od Gdyni

Poniedziałek

09:00 -16:00

Wtorek

09:00 -16:00

Środa

09:00 -16:00

Czwartek

09:00 -16:00

Piątek

09:00 -16:00

Sobota

09:00 -16:00

Jeśli jest zamknięte - dzwoń , dogadamy się .

Zobacz kwiaciarnie w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Lębork: