• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Odcienie Zieleni

Sławka Tulińska

Odcienie Zieleni

Os. Rusa 13/51, Poznań

(1)
Pokaż telefon

Jestem Sławka, profesjonalnie florystyką zajmuję się od 2012roku, wcześniej studiowałam Ogrodnictwo (Kształtowanie Terenów Zieleni) na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Z pewnością studia przełożyły się na zmysł i moją twórczośc w kwiaciarstwie. Tam nauczyłam się pracowac z roślinami od ich upraw, znajomośc gatunków, odmian po projektowanie nasadzeń w terenie.

Widzę kilka cech wspólnych w ogrodnictwie i florystyce... przede wszystkim zmiennośc pór roku, która jest takim wyznacznikiem odnośnie dostępnych gatunków i ich atrakcyjności. W swojej twórczości przekładam wiedzę zdobytą w komponowaniu, gdzie pracuje się z barwami, formą, kształtami i fakturami.
A sednem pracy jest zadowalający efekt wizualny i zadowolenie klientów!

Śledzę zmieniające się trendy, ale zdecydowanie jestem fanką luźnych, naturalistycznych bazujących na kwiatach ogrodowych, czy pozyskiwaniu ich z naturalnych stanowisk. Ponieważ takie kompozycje są ponadczasowe, zawsze piękne i zachwycające.

300 zł - 8000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Dekoracja auta

200 zł - 500 zł

Dekoracja kościoła

Dekoracja pleneru do sesji

Wystrój sali

Dekoracja świetlna

150 zł - 300 zł

Dekorowanie kościoła

500 zł - 5000 zł

Dekorowanie sali

500 zł - 5000 zł

Dekorowanie samochodu

Wiązanka ślubna + Butonierka

220 zł - 350 zł

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

avatar

Wiktoria W

Świetna współpraca. Przemiłe spotkanie organizacyjne, wysłuchanie moich próśb i sugestii. Bardzo dobry kontakt, Sławka pomogła mi z wyborem kwiatów, bo ja się kompletnie nie znam. Efekt końcowy mega!! Sala wyglądała nawet lepiej niż sobie wyobrażałam. Polecam! :)

3 miesiące temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Uwielbiam pracę z roślinami, uwielbiam tworzyc, poza tym kontakt z ludźmi którzy sięgają po swoje marzenia :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

snując plany o własnym ślubie, mając za sobą doświadczenia pracy z kwiatami, postanowiłam dekorowac ślub u bliskich znajomych... i tak się zaczęło!

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wykonanie zlecenia ślubnego to cały proces - od uzgodnienia preferencji, wyszukanie odpowiedniego zestawienia (każdą ofertę szykuję indywidualnie, dostosowuję do miejsca i potrzeb Pary Młodej), po ciężką pracę fizyczną, związaną z transportem i logistyką, kondycjonowaniem, instalowaniem. Sam proces układania, kondycjonowania kwiatów, szykowania naczyń zajmuje ok. 50h.

Jaki jest Twój styl?

Dobrze czuję się w kompozycjach naturalnych, luźnych, swobodnych, nawiązujących doborem gatunków, faktur i barw do ogrodów, pór roku.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Kwiaty choc wydają się lekkie, piękne i przyjemne, to praca z nimi wymaga czasem użycia cięższych narzędzi by osiągnąc piękny efekt :) Staram się tworzyc w duchu lesswaste, korzystam z lokalnych upraw kwiatów, rozwijam swój kwietny ogród, ograniczam korzystanie z gąbki florystycznej.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

umiejętnośc pracy w stresie, empatia, uważnośc, słuchanie ludzkich potrzeb, dobra znajomośc roślin (gatunków, ich trwałości, zmienności)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Indywidualnym podejściem do zlecenia, cały proces tworzenia jest pod moją kontrolą, odpowiedzialnością, jestem osobą kreatywną z prawdziwą pasją.

Wolne terminy

Kontakt

Odcienie Zieleni

facebook website

Os. Rusa 13/51 61-245 Poznań

Zobacz kwiaciarnie w Twoim województwie: