avatar

Marta Siedlecka

Twój Ślub Nasza Dekoracja

Kołobrzeska 13 k, Olsztyn

(11)

O nas

PRZEDZIAŁ CENOWY

100 zł

Opinie - Twój Ślub Nasza Dekoracja

5

11 opinii

Dodaj opinię

KM

Kamila M

Bardzo polecam! Super kontakt, bardzo sympatyczna współpraca,piękna dekoracja i wspaniały bukiet ślubny ? Dziękujemy!?

3 lata temu

Źródło: Facebook

SP

Samanta P

Martusia cudowna Kobitka sprawila ze nasz slub i wesele bylo jak z bajki piekne dekoracje kwiatki a sala Weselna jak marzenie goraco polecam

3 lata temu

Źródło: Facebook

AN

Aleksandra N

Marta sprawiła, że nasz ślub i wesele wyglądały jak z bajki <3 dekoracje były przepiękne, dokładnie takie, jak sobie wymarzyłam, a bukiet i wianek idealne! Wszyscy goście byli pod wrażeniem :D Polecam z całego serca!

3 lata temu

Źródło: Facebook

MD

Monika D

Wybór dekoracji na wesele nie jest prosty z powodu wielu firm, które prześcigają się w przepięknych zdjęciach. Nasz wybor padł na Twój Ślub-Nasza Dekoracja ? Od samego początku nasza współpraca układała się rewelacyjnie. Bardzo kontaktowa, otwarta, kreatywna i pełna pomysłów Marta z wielką cierpliwością słuchała moich wizji i wielokrotnych modyfikacji ?Ale to co zobaczyłam w kościele i na sali przeszło moje najsmielsze oczekiwania! Dekoracje zrobione z wielkim poczuciem stylu. Wszystko było dopieszczone, nawet najdrobniejszy szczegół. Wszelkie dekoracje, kwiaty, świece oraz meble stworzyły Nam magiczny klimat. Zarówno Nasi goście, jak i my sami byliśmy pod wielkim zachwytem efektu finalnego. Jestem przeszczęśliwa, że to właśnie Marta zajęła się dekoracja Naszego Dnia ???

3 lata temu

Źródło: Facebook

EG

Emilia G

Dekoracje sali weselnej przeszły moje oczekiwania. Razem z mężem byliśmy zachwyceni. Szczerze polecam- talent, kontakt, świeżość kwiatów, pomysły. Pani Marta jest najlepsza.

3 lata temu

Źródło: Facebook

AC

Aleksandra C

Trafiłam przypadkiem i był to dobry przypadek ?. Polecam gorąco wszystkim, którzy szukają pięknej dekoracji na ten szczególny dzień. ???

3 lata temu

Źródło: Facebook

AK

Adriana K

Polecam Gorąco!!!!! W ostatni weekend miałam przyjemność wspólnie zorganizować przyjecie urodzinowe. Pani Marta wykonała wspaniałe, kolorowe, urocze dekoracje. Współpraca z Panią Martą to ogromna przyjemność. Wszystko perfekcyjne wykonane wg ustaleń. Jeszcze raz POLECAM !!!!!! ??????????

3 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Twój Ślub Nasza Dekoracja

Twój Ślub Nasza Dekoracja

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Kołobrzeska 13 k 10-455 Olsztyn

Zobacz kwiaciarnie w Twoim województwie:

Zobacz kwiaciarnie w pobliżu: