Top 3 najmodniejsze pierścionki zaręczynowe na 2020 rok - Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Biżuteria ślubna / Top 3 najmodniejsze pierścionki zaręczynowe na 2020 rok
Biżuteria ślubna

Top 3 najmodniejsze pierścionki zaręczynowe na 2020 rok

Ewelina Dac
Modne pierścionki zaręczynowe Apart

Wybór pierścionka zaręczynowego to nie lada wyzwanie. Należy go dopasować do stylu wybranki, dobrać odpowiedni rozmiar i skrupulatnie zaplanować moment jego wręczenia. Równie ważne są trendy, ale aby mieć pewność, że biżuteria przetrwa próbę czasu, warto łączyć klasykę z aktualną modą. W jaki sposób? Poznajcie 3 modne pierścionki zaręczynowe, które skradną serca kobiet w 2020 roku… i zostaną z nimi na zawsze!

Pierścionek zaręczynowy z brylantem

Brylant to czysta doskonałość i niekwestionowany faworyt w biżuterii zaręczynowej. Jest spełnieniem marzeń każdej kobiety. Bez wątpienia jest to najszlachetniejszy spośród kamieni świata. Brylant, czyli oszlifowany w odpowiedni sposób diament, najlepiej prezentuje się w subtelnej oprawie i bez żadnych dodatkowych ozdób.

Przykładem jest klasyczny pierścionek z żółtego złota o próbie 585 z kolekcji Apart. Korona wykonana z białego złota podtrzymuje jeden duży brylant o masie 0,19 ct. Będzie doskonałym symbolem miłości. Cena: 3290 zł.

Pierścionek zaręczynowy z brylantem

Czy wiesz… czym się różnią oświadczyny od zaręczyn? Sprawdź w artykule „Oświadczyny a zaręczyny – jaka jest różnica„!

Pierścionek zaręczynowy z diamentami

Jak mawiała Marilyn Monroe, diamenty to najlepsi przyjaciele kobiety. Od wypowiedzenia tej kwestii nic się nie zmieniło – nadal kochamy pełne blasku transparentne kamienie, które urzekają zarówno tradycjonalistki ceniące klasykę, jak i pasjonatki mody śledzące najnowsze trendy. Najlepszym tego dowodem jest łączący nieśmiertelną elegancję z oryginalną nowoczesnością pierścionek zaręczynowy z kolekcji Apart Broadway.

Blask wielu diamentów w każdym wzorze tej linii budzi zachwyt – niczym najdłuższa arteria Manhattanu i jej niezliczone światła. Biżuteria skrzy się i emanuje prawdziwą energią, która wyjątkowo harmonijnie koresponduje z duchem tętniącej życiem metropolii. Pierścionek został wykonany z żółtego złota i skrywa aż 14 diamentów o łącznej masie 0,03 ct., które zjawiskowo mienią się przy każdym ruchu dłoni. Cena: 869 zł.

Pierścionek zaręczynowy z diamentami

Pierścionek zaręczynowy z topazem

Jeżeli Wasza ukochana to trendsetterka, która zawsze wyprzedza modę i nie lubi standardowych rozwiązań, a jej styl zawsze wyróżnia się z tłumu, dla niej odpowiedni będzie pierścionek zaręczynowy z kolorowym kamieniem. W 2019 roku popularne były dostojne szafiry. W 2020 roku pozostaniemy w niebiańskiej palecie barw, ale teraz przybierze ona jaśniejszą, bardziej orzeźwiającą i energetyczną tonację. Biżuteria będzie mogła skupiać na sobie jeszcze więcej uwagi, a to wszystko za sprawą zjawiskowego topazu. Ten rzadki kamień ozdobny posiada różnorodne zabarwienie, jednak najczęściej występującym jest jasnoniebieskie. Ceni się go za piękną grę świateł, porywającą intensywność i promienność.

Prezentowany pierścionek zaręczynowy z topazem pochodzi z kolekcji Apart Kolory i zestawiony jest z dwoma diamentami. Całość wykonana jest z żółtego złota o próbie 375. Cena: 699 zł.

Pierścionek zaręczynowy z topazem

Ekspert radzi: dla kobiet, które kochają kolorową biżuterię, strzałem w dziesiątkę mogą być również pierścionki zaręczynowe z rubinem lub pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem.

 

Redakcja Wedding.pl przypomina: kluczowe jest to, jaki będzie ten wymarzony pierścionek zaręczynowy, ale jak już zostanie wręczony, równie ważny jest sposób jest noszenia. Sprawdź, na której dłoni i na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy po oświadczynach i po ślubie!

 

fot. materiały prasowe

Artykuł sponsorowany

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.