Studio PUKU

Kamil Cichoń

Studio PUKU

(27)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Studio PUKU skupia się na fotografii ślubnej. Doświadczenie jakie zdobyliśmy fotografując je przez kilkanaście lat pozwala nam robić to z czystą przyjemnością. Jest to połączenie pasji z pracą. Charakter naszej twórczości można określić trzema słowami: cisza, spokój i chwila. Te dwa pierwsze opowiadają o nas, o tym w jaki sposób fotografujemy oraz w jakich okolicznościach je obrabiamy. A „chwila” to fotografia. To ten jedyny moment który jest wychwycony okiem i utrwalony aparatem. O fotografii lepiej za dużo nie opowiadać. Trzeba ją po prostu zobaczyć. Zapraszamy do oglądania naszego profilu oraz strony www.

Fotografujemy na terenie Polski oraz poza granicą.

www.studiopuku.pl
[email protected]
tel. +48 503 504 031

instagram/facebook: studiopuku

PRZEDZIAŁ CENOWY

2900 zł - 4000 zł

Oferta - Studio Puku

Sesja narzeczeńska

600 zł - 1400 zł

Reportaż ślubny

3000 zł - 4000 zł

Plener ślubny

700 zł - 1500 zł

Opinie - Studio Puku

5

27 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

MG

Monika G

Cóż można powiedzieć... jesteśmy zachwyceni 🥰 Nie ma słów, które są w stanie opisać co czujemy. Dziękujemy Ci z całego serca♥️ za tak piękne i wyjątkowe ujęcia. Najlepsza pamiątka na całe życie do której będziemy wracać z wielkim sentymentem. 🥹 Oglądając zdjęcia poczuliśmy się jakbyśmy znowu tam byli i przeżywali to wszystko kolejny raz. Jesteś MISTRZEM 👑 Z czystym sumieniem polecamy Kamila jako Fotografa na Waszą uroczystość. Dzięki Niemu nasz ślub, przygotowania przed nim i wesele po nim były nieprzyzwoicie dobrze uwiecznione 😍 Jego spokój, opanowanie i profesjonalizm spowodowały, że byliśmy zupełnie spokojni o ten dzień. Momentami ciężko było odczuć obecność aparatu dzięki czemu nie stresował nas obiektyw i zachowywaliśmy się naturalnie - co dało odzwierciedlenie w cudownych chwilach złapanych na zdjęciu. Majstersztyk w czystej postaci 👌🏻

2 miesiące temu

ER

Ewelina R

Kamil to fotograf z zamiłowania, swoją pracę wykonuje z pasją, zaangażowaniem, skupieniem i z pełnym rozumieniem tego, jaką wartość dla innych mają zdjęcia, które wykonuje. Nam towarzyszył podczas najważniejszego dniu w naszym życiu. Jego wrażliwe i czujne oko w piękny sposób uchwyciło chwile, które pozostaną już z nami na zawsze. Z tego miejsca raz jeszcze dziękujemy za takt, wyczucie, profesjonalizm i nieoceniony spokój. Z całego serca polecamy innym przyszłym nowożeńcom :)

3 miesiące temu

AO

Agnieszka O

Zdjęcia wyszły genialne! Polecam współpracę z Kamilem bardzo gorąco, wszystko wedle życzeń, szybka realizacja zamówienia i piękne zdjęcia na których uwiecznione jest wszystko od przygotowań po całe wesele, Kamil jest wszędzie mimo że jest niezauważalny. Profesjonalizm pełną gęba!

4 miesiące temu

MG

Monika G

Studio Puku to klasa sama w sobie! Na początku organizacji naszego ślubu i wesela wiedzieliśmy, że nie kto inny jak Kamil musi uwiecznić te wyjątkowe chwile, a efekt jego pracy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! 😍 Kamil nie dość, że potrafi uwiecznić w piękny sposób każdą ważną chwile to robi to w tak dyskretny sposób, że zarówno My jak i nasi goście czuliśmy się bardzo komfortowo przez cały czas trwania imprezy. Polecam z całego serducha! 😍

5 miesięcy temu

AW

Anna W

Zdjęcia, jakie robi Kamil są wyjątkowe i zdecydowanie różnią się od typowych reportaży ślubnych. Kamil potrafi wyłapać chwilę, moment, uśmiech dwóch osób na drugim planie. Na zdjęciach widać spontaniczność i emocje osób, które się na nich znajdują. Jak tylko zobaczyłam zdjęcia Kamila to wiedziałam że wybór fotografa ślubnego może być tylko jeden. Współpraca z Kamilem również była świetna. Cierpliwie odpowiadał na każde moje pytanie przed ślubem, podczas przygotowań wprowadzał wesołą i luźną atmosferę. Podczas oglądania zdjęć z reportażu można odnieść wrażenie, że znajdował się w kilku miejscach na raz i wychwycił dużo fajnych wspomnień. Polecam w 100%!!

5 miesięcy temu

E

Edyta

Gdy odkryłam Studio Puku wiedziałam, że wybór fotografa ślubnego jest tylko jeden. Tak tez zrobiliśmy i to był strzał w dziesiątkę. ❤️ Zdjęcia, które otrzymaliśmy są piękne i klimatyczne, a co najważniejsze naturalne. Kamil uchwycił wiele pięknych momentów, które będą pamiątka na cel życie. Sprawił, że czuliśmy się bardzo swobodnie w dniu ślubu. Ciężko opisać słowami jak dobrze czuliśmy się w jego obecności. To pełen pasji, sympatyczny człowiek, Polecamy serdecznie, jeżeli szukacie fajnego i profesjonalnego fotografa 🥰

6 miesięcy temu

PT

Paulina T

Chciałabym podziękować fotografowi weselnemu za wspaniała prace podczas naszego ślubu. Jego zaangażowanie, kreatywność i umiejetność uchwycenia emocji sprawiły, ze zdjęcia są po prostu magiczne. Teraz możemy wrócić do tych cudownych chwil za każdym razem, gdy na nie patrzymy. Jesteśmy zachwyceni efektem końcowym i zdecydowanie będę polecać Kamila każdemu, kto szuka profesjonalnego i utalentowanego fotografa na swoje wesele. Jeszcze raz ogromne dzięki za stworzenie tak niezapomnianej pamiątki. Paulina & Marcin

7 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Kilkanaście lat.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Zbiór fotografii które oddaje jest pełny. Oglądając reportaż nie mamy wrażenia, że czegoś brakuje. Każda ciekawa sytuacja jest ujęta w oryginalny sposób. Reportaż ogląda się "jak film".

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Największym wyzwaniem są dla mnie śluby zagraniczne. Inny niż w Polsce przebieg ceremonii oraz tradycje są bardzo fascynujące i ciekawe. Do takiego wyjazdu trzeba się nieco dłużej przygotowywać.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Zwykle nie ma pytań, zdjęcia mówią za siebie.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Reportaż z dnia ślubu (kilkanaście godzin). Na żądanie wykonuję zdjęcia pozowane i grupowe.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

1-2 lata

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Cisza i spokój.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Krótką podczas wesela. Na dłuższą możemy się umówić w inny dzień.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Pewnie, że warto.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Max 120 dni roboczych.

Kontakt - Studio Puku

Studio PUKU

website youtube Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 5140333810

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: