Marzena Grzelak FOTOGRAFIA

Marzena Grzelak

Marzena Grzelak FOTOGRAFIA

Ostrów Wielkopolski

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Działam głównie na terenie Ostrowa Wielkopolskiego oraz Wrocławia, ale jestem otwarta na propozycje z różnych zakątków Polski (a może i świata).

Lubię naturalną fotografię - najważniejsze dla mnie jest pokazanie emocji. Nawet podczas pozowanej sesji ślubnej - to Wasze uczucie jest najważniejsze! Daję Wam wiele swobody i staram się, żebyście nie czuli się skrępowani obecnością aparatu.

Jestem elastyczna i staram się dopasować swoją ofertę do Waszych potrzeb - dlatego zapraszam do kontaktu. Na pewno się dogadamy.

http://marzenagrzelak.com/portfolio/wedding/

Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu: [email protected]

PRZEDZIAŁ CENOWY

1500 zł - 4000 zł

SPRZĘT

Nikon

Oferta - Marzena Grzelak FOTOGRAFIA

Plener ślubny

500 zł - 1000 zł

Reportaż ślubny

1500 zł - 4000 zł

Sesja narzeczeńska

400 zł - 600 zł

Opinie - Marzena Grzelak FOTOGRAFIA

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z parami młodymi współpracuję od 4 lat, jednak fotografią zajmuję się od ok. 10 lat - również fotografią okolicznościową.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jestem bardzo elastyczna i staram się dostosować swoją ofertę do klienta. Możecie powiedzieć mi czego oczekujecie, a ja postaram się stworzyć dla Was idealny pakiet ślubny ;)

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Każdy ślub to pewnego rodzaju wyzwanie - każdy ślub jest inny, każda para jest inna. Dlatego do swojej pracy przygotowuję się jak najlepiej mogę. Staram się aby mój sprzęt był w dobrym stanie oraz był dobrze dopasowany do rodzaju uroczystości jaką fotografuję i do warunków jakie zastanę na miejscu. Przygotowuję się też logistycznie - sprawdzam dojazdy, parkingi itp. Oraz oczywiście - robię plan działania - który ustalam także z Wami.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy zdjęcia są edytowane? - Tak! Zdjęcia poddaję autorskiej edycji kolorystycznej. Dodatkowo, zdjęcia z sesji narzeczeńskiej oraz sesji ślubnej, retuszuję (usuwam niedoskonałości, przebarwienia skóry itp.)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W mojej ofercie znajdują się pakiety reportażowe: krótki reportaż, klasyczny reportaż oraz reportaż premium (z wliczonymi w cenę fotoproduktami - fotoksiążka, odbitki), a także sesje zdjęciowe: sesja narzeczeńska, sesja poślubna oraz sesją w dniu ślubu. Wszystkie oferty mogą być dopasowane do potrzeb Pary Młodej - moje propozycje to tylko opcja wyjściowa.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Nie mam wymagań co do czasu rezerwacji. Jeśli Para chce zarezerwować u mnie termin na tydzień przed uroczystością i mam ten termin wolny - czemu nie ;)

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Lubię naturalność i żywe kolory. Staram się, żeby kolorystyka moich zdjęć była ponadczasowa - niepodyktowana chwilową modą.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Plenerową sesję poślubną przeważnie wykonuję do 2 miesięcy po ślubie.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Sesja narzeczeńska pozwoli nam się poznać, przyzwyczaicie się też do aparatu - wszystko to wpłynie na to, że podczas ślubu i wesela będziecie czuli się swobodniej w moim towarzystwie.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Maksymalnie 2 miesiące

Kontakt - Marzena Grzelak FOTOGRAFIA

Marzena Grzelak FOTOGRAFIA

facebook website Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 6222666524

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: