Mateusz Lelek FOTOGRAFIA

Mateusz Lelek

Mateusz Lelek FOTOGRAFIA

Kraków

(28)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Hej, nazywam się Mateusz i jestem młodym mężczyzną, któremu możecie powierzyć najważniejszy dzień waszego życia. Fotografie, które wykonuję poparte są doświadczeniem i profesjonalizmem.

To co wyróżnia mnie na innych to oryginalność wykonywanych zdjęć, niebanalne wykorzystanie perspektywy, łapanie momentów, które emanują emocjami i oryginalna obróbka poparta certyfikowanymi kursami. Humor i romantyzm to dwie misje, które chcę realizować wykonując zdjęcia.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2100 zł - 3800 zł

Oferta - Mateusz Lelek

Pakiet: Reportaż + Plener

1500 zł - 3500 zł

CO OTRZYMASZ JUŻ TERAZ?
Przed Wami ważny wybór! Musicie wybrać człowieka, który będzie Waszymi oczami tam gdzie akurat nie patrzycie! Fotografia ślubna jest absolutnie wyjątkowa, pozwala uchwycić najpiękniejsze i najszczersze emocje, które towarzyszą zakochanym jak i całym rodzinom i przyjaciołom!

Każde przygotowania są inne, ceremonia, wesele, okoliczności, ludzie i warunki ale już na starcie, właśnie teraz, mogę Was zapewnić o tym co otrzymacie!

Zdjęcia w najwyższej jakości
Profesjonalną obróbkę fotografii ślubnych
Kompleksową obsługę fotograficzną
Niezapomnianą pamiątkę z najważniejszego dnia w Waszym życiu

CO OBEJMUJE OFERTA?
Fotograf ślubny pełni bardzo ważne zadanie, musi uwiecznić to co za sekundę przeminie, ale pozostanie na zdjęciach, które potem otrzymacie! Specjalnie dla Was przygotowałem klarowną ofertę ślubną, której tak bardzo często brakuje na innych stronach internetowych, oferujących podobne usługi! Przedstawia ona pakiety, które macie możliwość wybrać, jednak pamiętajcie efekt finalny, oraz to co otrzymacie zależy tylko od Was!

PAKIET SILVER
Reportaż ślubny od ceremonii (w Kościele lub USC) do 21:00
Do 7h godzin reportażu
Ok 250-300 zdjęć po obróbce
Krótka sesja plenerowa w dniu ślubu (opcjonalnie)
Dostęp do galerii internetowej
Zdjęcia nagrane na pendrive

PAKIET GOLD
Reportaż ślubny od przygotowań do 0:30
Do 14 godzin reportażu
400 zdjęć po obróbce
Krótka sesja plenerowa w dniu ślubu (opcjonalnie)
Dostęp do galerii internetowej
100 najlepszych fotografii wydrukowanych w formacie 15cm x 21cm w eleganckim drewnianym boxie
Zdjęcia nagrane na stylowy pendrive z grawerem
Sesja plenerowa po ślubie realizowana na terenie Polski

PAKIET PREMIUM
Reportaż ślubny od przegotowań do 0:30
Do 14 godzin reportażu
Około 550 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce
Krótka sesja plenerowa w dniu ślubu (opcjonalnie)
Dostęp do galerii internetowej
200 najlepszych zdjęć wydrukowanych w formacie 15cm x 21cm w eleganckim drewnianym boxie
Zdjęcia nagrane na stylowy pendrive z grawerem
Sesja plenerowa po ślubie realizowana na terenie Polski
GRATIS! Wybrana jedna fotografia wydrukowana w formacie 20x30 oprawioną w elegancką ramkę!

DO PAKIETU MOŻNA DOŁĄCZYĆ:
Sesje plenerową realizowaną za granicą
Dodatkowy box z zdjęciami dla najbliższych
Przygotowane z największą starannością książki i fotoalbumy
Dodatkowe pendrive i/lub płyty CD (opcjonalnie z grawerem)

Bez względu, który pakiet wybierzecie możecie negocjować. Jeśli chcielibyście otrzymacie np. dwa drewniane boxy dla siebie i rodziny, nic nie stoi na przeszkodzie by wspomnieć o tym, a na pewno to uwzględnię aby wasi najbliżsi również mogli się cieszyć pamiątką z tego wyjątkowego dnia.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2100 zł - 3800 zł

Plener ślubny

400 zł - 700 zł

Sesja zdjęciowa to niezapomniana pamiątka na całe lata. To co jest najcenniejsze to wspomnienia, szczególnie te, które sprawiają, że chcemy wracać do chwil z przeszłości. Można pomyśleć: „Nie nadaję się”, „nie jestem fotogeniczny(a)”, „inni wychodzą lepiej na zdjęciach niż ja”. Ale bez względu na to jacy jesteście, to najważniejsze jest uczucie, które Was wiąże i zespala.

Zdjęcia, które ode mnie otrzymacie będą dowodem na to, że nie kolor skóry, nie niedoskonałości na cerze świadczą o sile Miłości, ale to co jest między Wami! Już teraz daję Wam gwarancje świetnie spędzonego czasu! Bez względu na czas i okoliczności, liczą się ludzie! Marzycie o zwariowanej sesji? - macie to zapewnione! Jesteście romantycznymi duszami, które marzą o sesji nad morzem? – nie ma tutaj nic niemożliwego!

Reportaż ślubny

1500 zł - 2500 zł

Sesja narzeczeńska

400 zł - 600 zł

Opinie - Mateusz Lelek

5

28 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

ML

Magdalena L

Mateusz jest fotografem z pasją, świetnym warsztatem i bezbłędnym podejściem do klienta. Podczas ceremonii w kościelne działał bardzo dyskretnie, a mimo to zachwycił nas ujęciami. Poradził sobie doskonale także podczas kameralnego przyjęcia weselnego, które skupiało się głównie na jedzeniu i rozmowach, a i z tej części wszyscy goście zostali uwiecznieni na fotografiach, chociaż podejrzewam, że musiało to wymagać od Mateusza nie lada wyobraźni. Dzień przed ślubem, a także podczas niego, Mateusz wykazał się ogromną dozą elastyczności i był otwarty na wszelkie zmiany i pomysły last minute. W ofercie skierowanej do nas, otrzymaliśmy także sesje narzeczeńska, która akurat w naszym wypadku stała się sesja poślubną, na co Mateusz również przystał! Oprócz pamiątek w postaci zdjęć, z naszego Wielkiego Dnia z radością wspominamy samą osobę Mateusza, który jest szalenie kontaktowy, pozytywnie zakręcony i zarażający dobrym humorem! Lepszego (ani w ogóle innego!) fotografa w dniu ślubu nie można sobie wyobrazić.

7 miesięcy temu

JR

Justyna R

Z całego serca polecam Mateusza. Jestem zadowolona zarówno z sesji indywidualnej, jak i z sesji dla par. Pełen profesjonalizm i odpowiednie podejście do człowieka. Widać, że ma swoją wizję i ją realizuje, ale nie zamyka się za propozycję i sugestie od strony modelki/la. Zdjęcia z każdej sesji wychodzą przepiękne, są bardzo dobrze obrobione i trudno się do czegokolwiek przyczepić. I chyba największy plus to atmosfera na sesji, bez której, moim zdaniem, nie byłoby możliwe wykonanie tak dobrych zdjęć. Polecam!

7 miesięcy temu

KC

Karolina C

Mateusz to nie tylko świetny fotograf, ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Idealnie wczuł się w atmosferę naszego ślubu oraz nasze oczekiwania. Pomimo upływu czasu zdjęcia nadal cieszą estetycznie i przywołują najlepsze ze wspomnień. Praca z Mateuszem była istną przyjemnością.

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

JS

Joanna S

Lepiej późno niż wcale, ale oglądając zdjęcie sprzed kilku miesięcy za sprawą Mateusza wspomnienia nadal są żywe! Naturalność fotografii i umiejętność uchwycenia chwili to najmocniejsze punkty działań Mateusza. Do tego można dodać tworzenie przyjaznej atmosfery, przy której człowiek rozluźnia się i zapomina o aparacie. Polecam, do sesji nie tylko ślubnych, ale też biznesowych!

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AB

Agata B

Mateusz to świetny fotograf, a przede wszystkim przemiły człowiek! Do każdej sesji podchodzi z dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem, a przy tym wprowadza bardzo przyjazny i luźny klimat ☺️ Polecamy serdecznie wraz z moim mężem! 😉

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MU

Magdalena U

Doświadczenie prywatnej sesji z Mateuszem to jeden z najpiękniejszych prezentów, jakim obdarowałam siebie samą w ostatnim czasie. Uśmiech, profesjonalizm i pasja - to cechy, które sprawiają, że efekt końcowy jest zachwycający. Spełniłeś moje oczekiwania, a nawet dostałam więcej. Dziękuję i nie mogę się doczekać naszych kolejnych wspólnych projektów! 👌🏻📸🌄

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

KJ

Katarzyna J

Myśleliście kiedyś jak wspaniałym prezentem urodzinowym może być sesja? Dla mnie ta byla jednym z naprawdę najlepszych!!!😻 Mateusz najpierw dokładnie przemyślał i dobrał czas oraz trasę przez krakowski Kazimierz - tak, że w złoto-różowym wieczornym świetle na nowo odkryłam jego magię - a potem zamienił te moje ulubione miejsca w przepiękne sesyjne tło. Ta właśnie magia wpisała się w zdjęcia, czyniąc je niepowtarzalnymi, pełnymi życia i poruszającymi. Do tego Mateusz ze swoim artystycznym, wrażliwym i profesjonalnym spojrzeniem poprowadził mnie przez moją rolę, pomagając mi przed obiektywem wydobyć i uwiecznić nawet najbardziej ulotne emocje. No i te wszystkie cechy mojej urody, które najbardziej w sobie lubię😊 To trudno opisać słowami, to trzeba przeżyć i zobaczyć, a co najważniejsze - współtworzyć!🎨📸

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od ponad 7 lat zajmuję się fotografią, a z parami jak i osobami indywidualnymi miałem przyjemność wykonywać różnorodne sesje w Polsce i za granicą.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oferty fotografów są do siebie bardzo podobne, jednak to co wyróżnia mnie na tle innych twórców jest rzeczywiste przełożenie portfolio na efekty, które otrzymacie. Wielu autorów zdjęć pokazuje zdjęcia, które są kwintesencją ich pracy, jednak są to zdjęcia z pojedynczych ślubów, czego rezultatem jest częste rozczarowanie, że widziało się cudowne zdjęcia na stronie internetowej w zakładce np. TOP2020, a zdjęcia z całości ślubu jako wydarzenia są średnie. Fotografie, które wykonuje są zawsze spójne i wykończone na najwyższym poziomie edytorskim i technicznym podczas ich wykonywania. Ponadto zależy mi na tym by oddawały one w 100% warstwę emocjonalną najważniejszego dnia w Waszym życiu.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Myślę, że najtrudniejszym etapem mojej drogi fotograficznej był sam początek. Wynikało to z opanowania wielu technik fotograficznych i mechanizmów jakie zachodzą w aparacie. Aktualnie, każde zlecenie traktuję jako coś pięknego i nowego, a nie stresującego. :D

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najwięcej pytań pojawia się odnośnie archiwizacji zdjęć. Na to zagadnienie odpowiadam szczegółowo na mojej stronie WWW, w zakładce FAQ. Jest dla mnie niezwykle ważne by zdjęcia były maksymalnie chronione. Już podczas wykonywania zdjęć zapisywane są one na dwóch osobnych kartach pamięci, następnie po etapie edycji trafiają: na osobny dysk z kopią zapasową, drugi dysk, pendrive i do chmury internetowej. Zdjęcia są magazynowane dożywotnio i finalnie są przechowywane w 4 miejscach, aby nie zostały utracone. Pary zawsze mają gwarancje, że w dowolnym czasie mogą się do mnie zgłosić po zdjęcia z swojego najważniejszego dnia.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W mojej podstawowej ofercie znajduje się reportaż ślubny, który obejmuje wykonanie samego ślubu w kościele lub w Urzędzie Stanu Cywilnego. Nie mniej każdą ofertę personalizuję względem oczekiwań pary. Jeśli pojawiają się jakieś szczególne prośby, zawsze wychodzę naprzeciw i wspólnie udaje się dojść do porozumienia. :D Po prostu jestem dla Was!

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Im wcześniej uda się zarezerwować termin tym lepiej. Nie jest tajemnicą, że rezerwacja sali, zespołu/dj, fotografa ma miejsce nawet kilka lat do przodu. Jeśli zarezerwujecie swój termin wcześniej, będzie większa szansa, że na siebie trafimy.^^

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Uwielbiam zdjęcia nasycone emocjami. Radością, romantyzmem, namiętnością, humorem, to właśnie te chwile malują najpiękniejsze zdjęcia.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Jest to uzależnione od oczekiwań pary. Sesje poślubną zwykle wykonuję do 2 miesięcy po ślubie jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby był to większy odstęp czasu.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Uważam, że jest to jedna z najważniejszych sesji! Właśnie wtedy moje pary mają okazje oswoić się z aparatem, a także możemy się lepiej poznać i więcej porozmawiać.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Zdjęcia z reportażu ślubnego staram się oddawać do 3 miesięcy po ślubie. Wychodzę z założenia, że sam chciałbym otrzymać pamiątkę z swojego ślubu w jak najlepszej jakości i sprawnym czasie.

Kontakt - Mateusz Lelek

Mateusz Lelek FOTOGRAFIA

facebook website youtube

Poniedziałek

09:00 -20:00

Wtorek

09:00 -20:00

Środa

09:00 -20:00

Czwartek

09:00 -20:00

Piątek

09:00 -20:00

Sobota

09:00 -20:00

Niedziela

09:00 -20:00

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: