Konrad Kosecki Fotografia

Konrad Kosecki

Konrad Kosecki Fotografia

Kraków

(21)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Nazywam się Konrad Kosecki, urodziłem się w Krakowie, tu studiowałem, tu pracuję i tu spełniam swoje pasje.Jestem dumnym ojcem i mężem.Od 13 lat biegam z aparatem na szyi fotografując głównie śluby i wszystko co z nimi związane.Sprawia mi to wielką frajdę i napędza do ciągłego rozwoju i poszukiwania nowych wyzwań.
W reportażu ślubnym stawiam na antytetyczność bez reżyserowania zdarzeń. Podglądam historie, które przynoszą mi chwile i zapisuje je na zdjęciach.

W plenerze ślubnym pozwalam sobie na szczyptę fantazji i odejścia od sztampowych rozwiązań.Stawiam na dobrą zabawę i improwizowany styl podczas sesji.Uwielbiam pracować z ludźmi i tworzyć ciekawe obrazy pełne charakteru.

Zapraszam do przeglądnięcia galerii w której zobaczysz jak ja postrzegam fotografię ślubną.
https://www.konradkosecki.pl

PRZEDZIAŁ CENOWY

1900 zł - 4000 zł

SPRZĘT

Nikon

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020

Oferta - Konrad Kosecki Fotografia

Plener ślubny

800 zł - 1200 zł

Plener w górach, na Rynku Głównym z obwarzankiem w ręku, a może morze? Czekam na Wasze propozycje lub zadzwoń po mój pomysł.
Zapraszam na https://www.konradkosecki.pl

Reportaż ślubny

2000 zł - 2800 zł

Ślub ślubowi nierówny. Czas obsługi, ilość zdjęć, wszystko zależy. Napisz proszę co Cię interesuje, a zaproponuje rozwiązanie cenowe skrojone na miarę.
Zapraszam na https://www.konradkosecki.pl

Sesja narzeczeńska

400 zł - 600 zł

Bez sukni i garniaka jest luźniej. Lekka sesja spacerem po bulwarach lub gdzieś w zaroślach, a w tle z zachodzące słońce.
Zapraszam na https://www.konradkosecki.pl

Opinie - Konrad Kosecki Fotografia

5

21 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

VJ

Viktoria J

Konrad was an amazing photograph at our wedding, he captured the best moments and details. And the amazing part he did it so discreet that nobody, even the people how do not like to be taken pictures of feel that some one is taken photos. Konrad surpassed our imaginations...THANK YOU!!!

10 miesięcy temu

MW

Małgorzata W

Konrad to niezwykle zaangażowana, ciepła osoba, która dała z siebie 200%. Wyjątkowa kreatywność, którą Konrad się wykazał sprawiła, że zdjęcia są takie jakie sobie wymarzyliśmy. Konrada polecamy wszystkim, którzy pragną mieć na zawsze uchwycone najwspanialsze momenty swojego życia. Współpraca z Tobą była czysta przyjemnością. Gosia & Artur

10 miesięcy temu

PM

Paulina M

Współpraca z Konradem to czysta przyjemność. Nie dość, że dostaliśmy piękny reportaż z naszego ślubu i wesela, to w tym stresującym dniu, swoim uśmiechem i poczuciem humoru potrafił rozładować napięcie towarzyszące nam - parze młodej i rodzicom. Plener za to był pełen kreatywnych pomysłów ze strony Konrada, przekonaliśmy się z mężem, że nawet zdjęcie przy zwykłej kałuży może być wręcz arcydziełem :) Serdecznie polecamy!

1 rok temu

avatar

Kuba

W pełni profesjonalna usługa fotografii podczas naszego przyjęcia weselnego. Wspaniała aranżacja uśmiechu i miłej atmosfery wśród gości weselnych. Znakomita, w pełni satysfakcjonująca sesja ślubna, upieczętowana pięknym albumem ślubnym w stu procentach wartym swojej ceny. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a goście byli pod wrażeniem Konrada. Polecamy z pełną odpowiedzialnością każdej przyszłej młodej parze!

1 rok temu

JW

JOANNA W

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Konradem. Wykonane przez Niego zdjęcia są profesjonalne i dalekie od sztampy. Są dla nas wspaniałą pamiątką i oddają atmosferę tego ważnego dnia. Dodatkowo Konrad jest konkretny i sympatyczny, łatwo się z nim współpracuje. Z całą pewnością możemy polecić jego usługi - sami drugi raz również byśmy go wybrali - oby nie było takiej konieczności :)

1 rok temu

AB

Anna B

Konrad to fotograf jakiego potrzebuje każda Para Młoda. NAPRAWDĘ! To diament wśród fotografów. W swojej pracy jest profesjonalny i niewidoczny, doskonale potrafi uchwycić emocje. Efekt jego pracy był fantastyczny. Zdjęcia ze ślubu i pleneru rewelacyjne. Najważniejsze, że podczas pracy z Konradem opada stres i skrępowanie a uśmiech sam wskakuje na zdjęcia. Z całego serca polecam!

1 rok temu

KR

Katarzyna R

Na Konrada Koseckiego zdecydowaliśmy sie po obejrzeniu albumu ślubnego przyjaciół. Zdjęcia były przepiękne, a sam album bardzo elegancki. Konrad jest fotografem pełnym pasji, który doskonale wie jak zrobić dobre zdjęcie. Na samym ślubie i weselu był jakby niezauważalny przez co wspaniale uchwycił każdą najważniejszą chwile w sposób naturalny, czego efektem są przepiękne zdjęcia. Dzięki poczuciu humoru Konrada i jego przyjacielskiemu nastawieniu sesje zdjęciową wspominamy jako dzień pełen uśmiechu i radości. Z czystym sumieniem mogę polecić Konrada każdemu kto chce mieć przepiękną pamiątkę z tego najważniejszego dnia w życiu.

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Każdy ślub, mimo podobnego scenariusza jest inny i zaskakujący.Czekam na te niespodzianki.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Trochę z przypadku, trochę z chęci spróbowania czegoś nowego. Od razu poczułem się w tym dobrze i szedłem za ciosem.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Pierwszy ślub na którym fotografowałem był w 2007r. Fotografia ślubna wtedy przezywała swoisty renesans za sprawą pojawienia się cyfrowych lustrzanek.Odchodziło się od typowej fotografii w studio na rzecz wyjścia w ciekawy plener.Nowe możliwości techniczne dały spore pole do popisu kreatywności fotografa.Klienci również stali się bardziej świadomi jak może wyglądać ciekawa fotografia ślubna.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Dwa nikony na moich barkach sobie wiszą.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Lubie momenty gdzie ładnie świeci światło.Czekam i szukam punktu gdzie para młoda zapomina na chwilę że jest w centrum uwagi i pozwalają sobie na odrobinę naturalności miedzy sobą. Ale zdecydowanie najbardziej lubię sesje plenerowe, tam sam sobie wybieram światło,estetykę oraz uruchamiam pokłady emocji u moich par młodych.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Najczęściej do 30 dni roboczych.

Jaki jest Twój styl?

Spontaniczny, energiczny, kolorowy.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Bardzo miło jest fotografować w atrakcyjnych i oryginalnych miejscach. Równie miło jeśli wesele jest z pomysłem i rozmachem - to wszystko ładnie wygląda w obrazku.Jednak najbardziej w głowę zapadają mi te śluby gdzie ilość emocji i mnogość wydarzeń i sytuacji była wręcz przytłaczająca. Tam gdzie ludzie się mną nie krępują i pozwalają sobie na prywatność jest najlepiej. Życzył bym sobie takich ślubów gdzie się śmieją, płaczą wzruszają, a weselne parkiety lub deski płoną od gorącej zabawy.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Większość par zostawia ślad w mojej głowie i portfolio.Przez cały dzień towarzyszenia i kibicowania podświadomie bardzo się przyzwyczajam do swoich par młodych.Dużo par kontynuuje nasz fotograficzną znajomość zapraszając mnie na inne uroczystości rodzinne abym je fotografował.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Lubie gdy czuje, że Para Młoda ma do mnie zaufanie oraz są zaangażowani w to co robią.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Była taka sesja z konikiem, było wesele bez prądu przy świecach i akordeonem, była sesja z nieusłuchanym labradorem, był ślub gdzie tata Pani Młodej był Pastorem i dawał córce ślub...

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Większość par pyta o możliwość rabatu. Odpowiadam, że stawka mnie nie puszcza. ;)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Znajomość portfolio i świadomość stylu fotografa, którego wybieracie.Fotograf powinien wzbudzać zaufanie, powierzacie mu zapis jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu. Wasz fotograf powinien bardzo odpowiedzialnie podchodzić do swojej pracy,która wymaga sporego doświadczenia aby bez niespodzianek sprostać wyzwaniu.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Jak tu skromnie odpowiedzieć? Myślę że punktualność fotograficzna, poczucie humoru i dodajmy do tego energiczność.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Moje zdjęcia powinny być dla nich odpowiedzią.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oferta jest elastyczna i można dobierać poszczególne składowe.

Kontakt - Konrad Kosecki Fotografia

Konrad Kosecki Fotografia

website instagram

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: