Konrad Kosecki Fotografia

Konrad Kosecki

Konrad Kosecki Fotografia

Kraków

(21)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Nazywam się Konrad Kosecki, urodziłem się w Krakowie, tu studiowałem, tu pracuję i tu spełniam swoje pasje.Jestem dumnym ojcem i mężem.Od 13 lat biegam z aparatem na szyi fotografując głównie śluby i wszystko co z nimi związane.Sprawia mi to wielką frajdę i napędza do ciągłego rozwoju i poszukiwania nowych wyzwań.
W reportażu ślubnym stawiam na antytetyczność bez reżyserowania zdarzeń. Podglądam historie, które przynoszą mi chwile i zapisuje je na zdjęciach.

W plenerze ślubnym pozwalam sobie na szczyptę fantazji i odejścia od sztampowych rozwiązań.Stawiam na dobrą zabawę i improwizowany styl podczas sesji.Uwielbiam pracować z ludźmi i tworzyć ciekawe obrazy pełne charakteru.

Zapraszam do przeglądnięcia galerii w której zobaczysz jak ja postrzegam fotografię ślubną.
https://www.konradkosecki.pl

PRZEDZIAŁ CENOWY

1900 zł - 4000 zł

SPRZĘT

Nikon

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020

Oferta - Konrad Kosecki

Plener ślubny

800 zł - 1200 zł

Plener w górach, na Rynku Głównym z obwarzankiem w ręku, a może morze? Czekam na Wasze propozycje lub zadzwoń po mój pomysł.
Zapraszam na https://www.konradkosecki.pl

Reportaż ślubny

2000 zł - 2800 zł

Ślub ślubowi nierówny. Czas obsługi, ilość zdjęć, wszystko zależy. Napisz proszę co Cię interesuje, a zaproponuje rozwiązanie cenowe skrojone na miarę.
Zapraszam na https://www.konradkosecki.pl

Sesja narzeczeńska

400 zł - 600 zł

Bez sukni i garniaka jest luźniej. Lekka sesja spacerem po bulwarach lub gdzieś w zaroślach, a w tle z zachodzące słońce.
Zapraszam na https://www.konradkosecki.pl

Pakiet: Reportaż + Plener

1900 zł - 3000 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

Opinie - Konrad Kosecki

5

21 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

VJ

Viktoria J

Konrad was an amazing photograph at our wedding, he captured the best moments and details. And the amazing part he did it so discreet that nobody, even the people how do not like to be taken pictures of feel that some one is taken photos. Konrad surpassed our imaginations...THANK YOU!!!

3 lata temu

MW

Małgorzata W

Konrad to niezwykle zaangażowana, ciepła osoba, która dała z siebie 200%. Wyjątkowa kreatywność, którą Konrad się wykazał sprawiła, że zdjęcia są takie jakie sobie wymarzyliśmy. Konrada polecamy wszystkim, którzy pragną mieć na zawsze uchwycone najwspanialsze momenty swojego życia. Współpraca z Tobą była czysta przyjemnością. Gosia & Artur

3 lata temu

PM

Paulina M

Współpraca z Konradem to czysta przyjemność. Nie dość, że dostaliśmy piękny reportaż z naszego ślubu i wesela, to w tym stresującym dniu, swoim uśmiechem i poczuciem humoru potrafił rozładować napięcie towarzyszące nam - parze młodej i rodzicom. Plener za to był pełen kreatywnych pomysłów ze strony Konrada, przekonaliśmy się z mężem, że nawet zdjęcie przy zwykłej kałuży może być wręcz arcydziełem :) Serdecznie polecamy!

3 lata temu

avatar

Kuba

W pełni profesjonalna usługa fotografii podczas naszego przyjęcia weselnego. Wspaniała aranżacja uśmiechu i miłej atmosfery wśród gości weselnych. Znakomita, w pełni satysfakcjonująca sesja ślubna, upieczętowana pięknym albumem ślubnym w stu procentach wartym swojej ceny. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a goście byli pod wrażeniem Konrada. Polecamy z pełną odpowiedzialnością każdej przyszłej młodej parze!

3 lata temu

JW

JOANNA W

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Konradem. Wykonane przez Niego zdjęcia są profesjonalne i dalekie od sztampy. Są dla nas wspaniałą pamiątką i oddają atmosferę tego ważnego dnia. Dodatkowo Konrad jest konkretny i sympatyczny, łatwo się z nim współpracuje. Z całą pewnością możemy polecić jego usługi - sami drugi raz również byśmy go wybrali - oby nie było takiej konieczności :)

3 lata temu

AB

Anna B

Konrad to fotograf jakiego potrzebuje każda Para Młoda. NAPRAWDĘ! To diament wśród fotografów. W swojej pracy jest profesjonalny i niewidoczny, doskonale potrafi uchwycić emocje. Efekt jego pracy był fantastyczny. Zdjęcia ze ślubu i pleneru rewelacyjne. Najważniejsze, że podczas pracy z Konradem opada stres i skrępowanie a uśmiech sam wskakuje na zdjęcia. Z całego serca polecam!

3 lata temu

KR

Katarzyna R

Na Konrada Koseckiego zdecydowaliśmy sie po obejrzeniu albumu ślubnego przyjaciół. Zdjęcia były przepiękne, a sam album bardzo elegancki. Konrad jest fotografem pełnym pasji, który doskonale wie jak zrobić dobre zdjęcie. Na samym ślubie i weselu był jakby niezauważalny przez co wspaniale uchwycił każdą najważniejszą chwile w sposób naturalny, czego efektem są przepiękne zdjęcia. Dzięki poczuciu humoru Konrada i jego przyjacielskiemu nastawieniu sesje zdjęciową wspominamy jako dzień pełen uśmiechu i radości. Z czystym sumieniem mogę polecić Konrada każdemu kto chce mieć przepiękną pamiątkę z tego najważniejszego dnia w życiu.

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Pierwszy ślub na którym fotografowałem był w 2007r. Fotografia ślubna wtedy przezywała swoisty renesans za sprawą pojawienia się cyfrowych lustrzanek.Odchodziło się od typowej fotografii w studio na rzecz wyjścia w ciekawy plener.Nowe możliwości techniczne dały spore pole do popisu kreatywności fotografa.Klienci również stali się bardziej świadomi jak może wyglądać ciekawa fotografia ślubna.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Mam dość elastyczne pakiety, oraz gotowe rozwiązania dla par młodych.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Każde zlecenie staram się aby było dla wyzwaniem. Takie podejście do tematu daję bardzo dobre efekty. Jeśli poczuję, że w moja pracę wchodzi rutyna i maniera to znaczy, że nie dość mocno angażuje się w to co robię i mogę zajść w ślepy zaułek.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Na spotkaniach z moimi Parami jako pierwszy prowadzę opowieść o swojej pracy i zwyczajach mówiąc o wszystkim co uważam za ważne i charakterystyczne dla mojego sposobu fotografowania. Staram się wyczerpać temat do cna. Często Pary pytają o sesję plenerową, co mogę zaproponować, jakie miejsca itp. Tu możliwości są szerokie. Lubię poznać ludzi z którymi pracuję i dopiero zaproponować im konkretne rozwiązania, które będą pasować dni nich.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta to krótki fotoreportaż bez albumów i dodatkowych sesji zdjęciowych.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Zwykle większość klientów kontaktuję się zemną na 8-10 miesięcy przed planowaną datą ślubu. Ale nie ma reguły.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Spontaniczny, energiczny, kolorowy.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Trzeba kuć żelazo póki gorące! Uważam że kluczowy jest pierwszy tydzień po waszym ślubie. Świeżo zaślubieni są jeszcze w emocjach i oparach ślubu. Wieloletnie doświadczenie udowodniło że w pierwszym tygodniu po ślubie najłatwiej przychodzi Parzę Młodej ponowne wskoczenie w swoje stroje i oddanie się fotograficznej zabawie. Jednak wykonam sesje plenerową w każdym dogodnym dla nas terminie, po Waszym powrocie z podróży poślubnej czy też kiedy tylko poczujecie ochotę na zdjęcia.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Oczywiście że warto! :) .

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Zwykle cały materiał (zdjęcia oraz albumy) oddaje w ok 30 dni roboczych.

Kontakt - Konrad Kosecki

Konrad Kosecki Fotografia

website instagram Usługodawca oświadczył, że nie jest przedsiębiorcą.

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: