Fotograf ślubny Bochnia

Liczba ofert: 596

Liczba ofert: 596

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

Cena

Daniel Sułek Fotografia

Bochnia Fotograf ślubny

(6)
Karolina J - Serdecznie polecam każdej parze, która chce wydobyć całą magię dnia ślubu. Atmosfera doskonała. Widać pasję u Pana Daniela. Nigdy nie sądziłam, że zdjęcia mogą być takie piękne. Pan fotograf wykorzystał każdy promień słońca, aż do ostatniego stwarzając niesamowitą sesję. :)
 • Sesja narzeczeńska
 • Reportaż ślubny
 • Plener ślubny
 • Pakiet: Reportaż + Plener
 • Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

Terminy last minute!

31.07.2021 7.08.2021 + 24
1800 zł Ceny od
120 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM

Karolina Zdebska Fotografia

Bochnia Fotograf ślubny

(8)

Miło mi ,że trafiliście do mnie ! Jestem Karolina i uwieczniam Wasze historie. Historie pełne miłości, ukazujące radość, łzy, głębie uczucia. Naturalność i emocje są dla mnie najważniejsze. Nie znajdziecie u mnie powtarzania scen. Dlaczego? Najlepiej ujeła to W.Szymborska: "Nic dwa razy się nie zdarzy" w swym wierszu. Tego wyjątkowego dnia jestem w pełni dla Was, z Wami. Będę Waszą przyjaciółką, która pomoże, doradzi, a w razie potrzeby rozluźni atmosferę. Jeśli myślicie podobnie to z pewnością się dogadamy :) Znajdziecie mnie głównie na południu Polski (małopolska, świętokrzyskie, podkarpacie czy śląsk), jednak uwielbiam podróżować, dlatego bez najmniejszego problemu wybieram się w różne zakątki świata. Do zobaczenia !

 • Pakiet: Reportaż + Plener
 • Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener
 • Plener ślubny
 • Reportaż ślubny
 • Sesja narzeczeńska
27 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM

Studio Kollektiv

Bochnia Fotograf ślubny Kamerzysta na wesele

(14)

Cześć! Tu Agnieszka i Iza – to my tworzymy Studio Kollektiv ;) Przed zapoznaniem się z ofertą chcemy Wam opowiedzieć o nas kilka słów. Nasza przygoda z branżą ślubną rozpoczęła się podczas wspólnych studiów graficznych w Krakowie. Agnieszka uczęszczała wcześniej do szkoły fotograficznej, a pasją Izy od kilku lat było tworzenie filmów. Pojawił się więc pomysł współpracy i wkroczenia w temat oprawy foto i video na ślubach oraz prowadzenia studia graficznego. Dzięki temu, że prywatnie jesteśmy przyjaciółkami świetnie dogadujemy się także na płaszczyźnie zawodowej i podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem do każdego ślubu. Oprócz branży ślubnej zajmujemy się także sesjami reklamowymi, rodzinnymi, filmami promocyjnymi oraz oprawą graficzną. Każdy projekt którego się podejmujemy traktujemy indywidualnie, co sprawia, że Ci którzy nam zaufali otrzymują wspaniałą pamiątkę na całe życie. Mamy nadzieję, że Wy również nam zaufacie i razem stworzymy coś wyjątkowego! Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą, bardzo nam miło, że do nas trafiliście. Naszym celem jest stworzenie profesjonalnego i dopasowanego do stylu Waszego wesela reportażu foto oraz filmu z przebiegu: przygotowań, błogosławieństwa, uroczystości ślubu, zabawy weselnej oraz oczepin. Jeśli zdecydujecie się na współpracę z nami w wybranym przez Was dniu wybierzemy się także na plener ślubny, a pierwsze zdjęcia otrzymacie do 30 dni od pleneru ślubnego ;) Jeśli chcecie, możemy przygotować dla Was także oprawę graficzną wesela, m.in. zaproszenia, winietki, plany stołów, kartki z podziękowaniami, czy księgę gości. Przy podpisaniu umowy na pakiet foto + video otrzymacie rabat na oprawę graficzną wesela. Na hasło: WEDDING para otrzymuje rabat 5% na pakiet foto i video. Odpisujemy na wiadomości mailowe na bieżąco (max do 3godzin)

 • Film ślubny
 • Pakiet: Reportaż + Plener
 • Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener
 • Plener ślubny
 • Reportaż ślubny

Terminy last minute!

7.08.2021 14.08.2021 + 18
3100 zł Ceny od
46 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM

KlasaFoto Paweł Klasa

Bochnia Fotograf ślubny

Witam i dziękuje za zainteresowanie moją ofertą :-) Jako fotograf weselny uważam, że w reportażu z najpiękniejszego dnia w życiu Młodej Pary najważniejsza jest naturalność. Jestem w tym dniu razem z Wami, ale nie przeszkadzam, tylko podglądam i wyłapuję najciekawsze chwile. W dniu ślubu jestem z Wami od momentu i w miejscu które ustalicie. Od Was zależny czy zaczynamy od przygotowań czy od błogosławieństwa. Jestem w tym dniu dla Was, więc nie narzucam żadnych godzin. Następnie gdy czas przyspiesza ruszamy – zdjęcia w domu, koło domu, w kościele, przed kościołem, na sali, składanie życzeń, zabawy - czyli wszystko. Kończę z reguły o 1:00. Plener ślubny proponuję w innym dniu niż ślub. Jest więcej czasu, brak stresu. Jeśli chodzi o zdjęcia to uważam, że każde zarejestrowane zdjęcie jest niepowtarzalnym zapisem chwili, dlatego oddaję Wam wszystkie poprawne zdjęcia, oczywiście zdjęcia są przygotowane i obrobione. Nie limituję ilości zdjęć. Nie powinno być mniej niż 700-800 lub więcej, to zależy od długości wesele i wszystkich wydarzeń czy zabaw. Zdjęcia będą na pendrive. Efektem mojej pracy podczas Waszej uroczystości będzie duży album klasyczny na 100 stron, zawierający ok 280 zdjęć rożnych formatów, od 10x15 do 20x30. ZdjęciaRozmiar albumu to 33x38 cm. Album będzie w w etui. Będziecie mogli wybrać koro i wzór albumów, przesyłam katalog z wszystkimi wzorami. Z pleneru powstaje taki sam album na 20 stron, na których znajdą się zdjęcia w formacie 25x25 lub 20x30. Album oczywiście też jest w etui. Moim naturalnym polem działania jest Małopolska, jednak dalsze wyjazdy nie stanowią problemu. Jeśli planujecie sesję narzeczeńską i macie rok czasu do wesela, to mogę Wam zaproponować sesję „Cztery pory roku” Powstają cztery sesje w rożnych plenerach, w czterech porach roku. Efektem końcowym jest duży fotoalbum.

 • Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener
 • Plener ślubny
 • Reportaż ślubny
 • Sesja narzeczeńska
27 zdjęć Ilość zdjęć

Foto Paula

Bochnia Fotograf ślubny

(1)

Witam, Jestem osobą pracującą w tej branży od 6 lat. Po za doświadczeniem ( które wciagle nabywamy) potrafię służyć dobra radą i pomocą w dniu ślubu. Do każdego wesela podchodzę indywidualnie gdyż każdy ma inne oczekiwania. Potrafię dostosować się do każdego oraz pracować tak by nie rozpraszać Was oraz gości.

 • Film ślubny
 • Pakiet: Reportaż + Plener
 • Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener
 • Plener ślubny
 • Reportaż ślubny
18 zdjęć Ilość zdjęć

FlyShot Foto&Video Ślubne

Bochnia Fotograf ślubny Kamerzysta na wesele

Dają możliwość uchwycenia ulotnych chwil Waszego życia, abyście mogli do nich powracać w każdym momencie. Nie jest ważne kto stoi po drugiej stronie obiektywu, ale jak wykonuje powierzone mu zadanie. FlyShot to ludzie, którzy z zaangażowaniem, pasją i głową pełną pomysłów chcą towarzyszyć Wam i uwieczniać najważniejsze chwile Waszego życia w sposób profesjonalny oraz wyjątkowy.

 • Film ślubny
 • Plener ślubny
 • Reportaż ślubny
 • Filmowanie z powietrza (DRON)
 • Reportaż Ślubny
6 zdjęć Ilość zdjęć

FotoBober

Bochnia Fotograf ślubny

Lubię dobrą muzykę, lubię smaczne jedzenie i samochody, lubię ciszę i gwar, lubię się uśmiechać i wywoływać uśmiech, lubię dobry żart i dobry film, lubię spać i żyć, lubię to co było i to co jeszcze przede mną, lubię chwile wzruszeń i radości, lubię poznawać i odkrywać... Kocham moją żonę i fotografować. Mam na imię Jarek i chętnie Was poznam. A co Wy lubicie?

 • Pakiet: Reportaż + Plener
11 zdjęć Ilość zdjęć

Art Of Emotions

Bochnia Fotograf ślubny Kamerzysta na wesele

Nasze nowoczesne filmy ślubne przeznaczone są dla ludzi, którzy uciekają od standardowego długiego reportażu w stronę bardziej filmowego, naprawdę CIEKAWEGO przedstawienia wydarzeń ze ślubu i wesela.

 • Film ślubny
1 zdjęcie Ilość zdjęć

Grażyna Krzywda fotografia

Bochnia Fotograf ślubny

Fotografia to moja pasja. Spojrzeniem kobiety koncentruje się na emocjach i detalach by wychwycić oraz utrwalić najcudowniejsze momenty w tak ważnym dniu Pary Młodej. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie firmy NIKON. Posiadam dyplom ukończenia warsztatów ślubnych. Do każdego reportażu podchodzę indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Z ogromną przyjemnością uwiecznię Wasz wyjątkowy dzień tworząc zachwycające fotografie

7 zdjęć Ilość zdjęć

W okolicy Bochni

Bierzemy Ślub

Kęty Fotograf ślubny

Dojeżdzam do Bochni

(2)
Magdalena R - Od samego początku planowania Naszego wesela wiedzieliśmy że, chcemy by to Tomek był z nami w tym wyjątkowym dniu. Pracę jaką wykonuje podziwialiśmy już na niejednokrotnie na weselach Naszych znajomych, dlatego też wybór był prosty bierzemy Tomka. Nie zawiedliśmy się, pracę jaką wykonał w 100% oddała to co chcieliśmy uwiecznić na reportażu czyli szaloną zabawę do białego rana oraz ogrom uśmiechu Naszych gości. Wisienka na torcie był wyjazd do malowniczych Włoch gdzie spełniliśmy Nasze marzenie o przepięknej sesji plenerowej przy blasku włoskiego słońca. Nasi goście oglądając zdjęcia z reportażu ślubnego i sesji plenerowej byli zachwyceni efektami. Bardzo serdecznie polecamy Bierzemy Ślub- Fotografia Ślubna Tomasz Biernat
 • Pakiet: Reportaż + Plener
 • Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener
 • Plener ślubny
 • Reportaż ślubny
3490 zł Ceny od
45 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM

Architekci Marzeń Wybór Par Młodych

Kraków Fotograf ślubny Kamerzysta na wesele

Dojeżdzam do Bochni

(21)
Paweł - Jesteśmy bardzo z uwiecznienia naszego wesela przez Architektów Marzeń! Nasz film obejrzeliśmy już wiele razy i za każdym razem byliśmy oczarowani tym, jak perfekcyjnie jest dopracowany w każdym szczególe. Złapanych jest tyle wspaniałych ujęć i różnych malutkich gestów, zarówno na filmie jak i na zdjęciach. Lepiej niż mogliśmy sobie wymarzyć :) Jesteśmy też zachwyceni jak dużo super zdjęć dostaliśmy z sesji chociaż poszło nam bardzo szybko :) Poza tym współpracowało nam się idealnie, chłopaki bardzo sympatyczni i uśmiechnięci, jeszcze na weselu goście nam mówili, że mamy bardzo fajną ekipę, że tak pracują cały czas z zaangażowaniem i że na pewno efekt będzie super :) Dziękujemy bardzo i oczywiście polecamy wszystkim gorąco :)
 • Filmowanie z powietrza (DRON)
 • Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku
 • Reportaż Ślubny
 • Sesja narzeczeńska w formie teledysku
 • Film ślubny

Terminy last minute!

31.07.2021 14.08.2021 + 23
3700 zł Ceny od
32 zdjęcia Ilość zdjęć
PREMIUM

Weddstudio - fotografia ślubna i film z wesela - WOLNE TERMINY 2021 i 2022!

Kraków Fotograf ślubny Fotobudka Kamerzysta na wesele

Dojeżdzam do Bochni

(19)

Witamy serdecznie :) cieszy nas bardzo, że zainteresowali się Państwo naszą ofertą. Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu reportaży ślubnych, filmów z wesela oraz sesji plenerowych. Jeśli podobają się Państwu nasze prace to zachęcamy do kontaktu w sprawie ofert na 2020 i 2021 rok. Bardzo chętnie stworzymy wyjątkową pamiątkę również dla Państwa. Mamy nadal wolne terminy w naszym zespole! :) Fakty o nas! - Z pełnym zaangażowaniem robimy zdjęcia i filmy dla naszych par młodych :) - Wieloletnie doświadczenie w branży ślubnej - Duże grono w 100% zadowolonych klientów - opinie tu i na naszym fanpage - Posiadamy stale odświeżany sprzęt z najwyżej półki - Na bierząco robimy backup materiału! - Pracujemy w Małopolsce, Śląsku, Podkarpaciu i Świętokrzyskim. - Robiliśmy sesje plenerowe m. in. w Paryżu, Walencji, Weronie, Wenecji czy Londynie.

 • Film ślubny
 • Fotobudka
 • Pakiet: Reportaż + Plener
 • Plener ślubny
 • Reportaż ślubny

Terminy last minute!

31.07.2021 7.08.2021 + 24
2899 zł Ceny od
75 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM

M Kiszela Photography

Zakopane Fotograf ślubny Kamerzysta na wesele

Dojeżdzam do Bochni

Nasz zespół to Mateusz i Piotrek – dwóch przyjaciół, których łączy podobna pasja. W naszym duecie Mateusz to fotograf, a Piotrek filmowiec i oboje zajmujemy się przede wszystkim uwiecznianiem wesel oraz innych uroczystości. Tworzymy również sesje narzeczeńskie oraz plenerowe sesje ślubne.

 • Film ślubny
 • Pakiet: Reportaż + Plener
 • Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener
 • Plener ślubny
 • Reportaż ślubny
2500 zł Ceny od
43 zdjęcia Ilość zdjęć
PREMIUM

Ewa Janicka Artistic Photographer MakeUp - And Styling Wybór Par Młodych

Kraków Fotograf ślubny

Dojeżdzam do Bochni

(33)
Ania T - Ewa to najlepsza fotografka jaka znam. Jej zdjęcia i uslugi są wykonywane na najwyższym poziomie. Mieliśmy okazję z Nią współpracować podczas naszego najważniejszego oraz potem w dniu pleneru. Zdjęcia są tak piękne i magiczne że nie da się oderwać od nich oczu, każde zdjęcie ma coś w sobie. Ma mnóstwo pomysłow jak Zrobic zdjęcie jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Także polecam Ewe w 200%. Nie bedziecie żałować :)
 • Pakiet: Reportaż + Plener
 • Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener
 • Plener ślubny
 • Reportaż ślubny
 • Sesja narzeczeńska

Terminy last minute!

31.07.2021 7.08.2021 + 23
3500 zł Ceny od
57 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM

Oscar foto & video Wybór Par Młodych

Częstochowa Fotograf ślubny Kamerzysta na wesele

Dojeżdzam do Bochni

(21)
Kamila W - Profesjonalista w każdym calu. Przyjemna współpraca. Polecam wszystkim, którzy planują udokumentować swoją uroczystość.
 • Film ślubny
 • Pakiet: Reportaż + Plener
 • Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener
 • Plener ślubny
 • Reportaż ślubny
2000 zł Ceny od
49 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Fotograf ślubny. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu: Bochnia

FotoBober

FotoBober

Bochnia
Zobacz profil

Twoje zdjęcia są magiczne, pełne uczuć i delikatności. Jak udaje Ci się uzyskać taki efekt?

Bardzo dziękuję, to bardzo miłe usłyszeć takie słowa o swoich pracach. Nie wiem jednak, czy będę umiał odpowiedzieć na to pytanie w satysfakcjonujący sposób. W trakcie pracy podczas tworzenia reportażu ślubnego zawsze mam gdzieś w głowie zapaloną lampkę pod tytułem „to wyjątkowy dzień”. Mam na myśli oczywiście Młodą Parę, dla której ten dzień, to co właśnie się dzieje, słowa, które padną z ich usta wypowiedziane przed ołtarzem przy tylu świadkach, to wszystko jest właśnie takie magiczne, wręcz nierealne. Dlatego podczas pracy skupiam się na tym, aby „złapać” w swoim obiektywie jak najwięcej tych wyjątkowych, magicznych chwili. Bo według mnie to gesty, uśmiechy, łzy… to one tworzą wyjątkowość tego najważniejszego dla Młodej Pary dnia. Dlatego też należało by raczej powiedzieć, że to nie zdjęcia są magiczne, ale chwile, które zostały na nich zamrożone w czasie.

W jakim najpiękniejszym miejscu miałeś przyjemność wykonać sesję plenerową?

Miejsce pleneru nie ma dla mnie tak wielkiego znaczenia. Jako początkujący fotograf miałem na oczach klapki pod tytułem „piękny pejzaż i Oni na środku wtuleni w siebie”. Sami powiedzcie czyż to nie jest złoty środek na sesję ślubną? Jednak z biegiem czasu, z kolejnymi parami jakie miałem możliwość poznać podczas mojej pracy, zacząłem inaczej patrzeć na kwestię pleneru. Obecnie uważam, że 90-95% pięknego pleneru to Młoda Para i to co jest między nimi. Dlatego skupiam się głównie na nich, na ich spojrzeniach, na chemii która buzuje między nimi. To jest dla mnie sedno całej sesji. Oczywiście bardzo fajnie kiedy niejako w bonusie mamy piękne góry, jeziora, czy też inne urocze miejsca w tle. Uważam jednak, że świetną sesję można również zrobić na łące pod lasem niedaleko domu. Najważniejsze to wyluzować i przy okazji dobrze się bawić, bo to co najpiękniej wychodzi na zdjęciach to naturalność. Aparat strasznie nie lubi stresu i pozery… ja również tego nie lubię.

Jaki jest Twój przepis na udany reportaż ślubny?

Zawsze, na każdym reportażu powtarzam Młodej Parze do znudzenia, żeby wrzucili na luz. To jest Ich dzień! Nic bez nich się nie odbędzie. To cała reszta ma dostosować się właśnie do nich a nie na odwrót. Oni mają za zadanie dobrze się bawić i uśmiechać ile się da. Uśmiech to szczęście, uśmiech to radość, uśmiech to przepis na dobry materiał. Mam bzika na punkcie łapania uśmiechów w moich zdjęciach. Kiedy pojawia się uśmiech i luz, jestem spokojny o mój reportaż.

Jak opisałbyś swoje portfolio Parze Młodej, która nigdy wcześniej go nie widziała?

To bardzo trudne pytanie. Według mnie głównym zadaniem fotografii jest właśnie opowiadanie historii bez użycia słów. Zdjęcia zastępują słowa, a dobry reportaż tworzy całą historię, którą każda z oglądających go osób może odczytać na własny sposób. Dlatego nie wiem w jak mógłbym opowiedzieć o moich zdjęciach Parze, która ich nie widziała.

Sprawdź inne oferty: