Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów

Daniel Szczepanik

Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów

Złota Podkowa 1, Kraków

(38)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Wykonujemy filmy ślubne w formie reportażu oraz ich skróty (teledyski). Nasze prace na kanale Youtube to tylko niewielka część z wszystkich imprez, które mieliśmy przyjemność nagrywać. Często trailery filmów są dla nas najlepszą zabawą i zwiastuny dodajemy na nasz kanał, żeby zaspokoić pierwsze pragnienia zobaczenia filmowanej uroczystości. Pracujemy w różnych stylach, tworzymy filmy romantyczne, dynamiczne, artystyczne oraz plenerowe. Wyzwalamy te emocje i uczucia, na których Państwu najbardziej zależy i ukazujemy je w filmach, w każdym zostawiamy cząstkę siebie i staramy się odwzorować emocje towarzyszące podczas tych niezwykłych dni.

Sprawdź dostępność terminu telefonicznie : +48 727 955 999 lub wchodząc na stronę www.krakowskagrupaslubna.pl


Inne usługi ślubne:
wynajem samochodów do ślubu (Białe Mercedesy C CLS E V 2019 Ford Mustang Chevrolet Camaro Audi A5 Arteon BMW X5)- www.wynajemdoslubu.pl
wynajem fotobudek - www.krakowskafotobudka.pl

PRZEDZIAŁ CENOWY

3500 zł - 7600 zł

SPRZĘT

Canon

Panasonic

Sony

Oferta - Krakowska Grupa Ślubna

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

800 zł - 1100 zł

Wykonujemy ujęcia w wybranym przez Państwa miejscu według Państwa planu, a następnie zajmujemy się postprodukcją i w efekcie otrzymują Państwo film z podziękowaniami dla rodziców.

Filmowanie z powietrza (DRON)

600 zł - 800 zł

Trzeci operator drona jest dostępny w określonych pakietach w ofercie.

Fotobudka

500 zł - 1100 zł

www.krakowskafotobudka.pl

Reportaż Ślubny

2900 zł - 6000 zł

www.krakowskagrupaslubna.pl

Oferta promocyjna (obowiązuje na terminy poza sezonem w inne dni niż sobota.) Zapytaj o swój termin.

Film dwóch operatorów od przygotowań do oczepin Długi film + trailer do 5 minut 2899zł

Film dwóch operatorów od przygotowań do oczepin Długi film + trailer do 5 minut + plener w inny dzień lub dron 3599zł

Film dwóch operatorów od przygotowań do oczepin Długi film + trailer do 5 minut + plener w inny dzień oraz dron 4299zł

cena zawiera:

-dwóch operatorów kamer w jakości 4K

-profesjonalna obróbka i montaż materiału, wraz z korekcją koloru

-3-4 minutowy trailer filmu - skrót uroczystości w formie teledysku -45 minutowy film z uroczystości

-film na pendrive dla Pary Młodej

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

3000 zł - 6000 zł

www.krakowskagrupaslubna.pl

Opinie - Krakowska Grupa Ślubna

4.85

38 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

MM

Magdalena M

Dla Pana Daniela nie istnieje coś takiego jak krytyka. Jako klient, który za coś płaci dla mnie to normalne, że mogę coś wymagać. Usłyszałam za to, że jestem roszczeniowa. Niestety film kiepski, żadnych sensownych poprawek „bo wykorzystali już cały materiał”. Do kościoła prowadził mnie tata, chrześnica i chrześniak męża, przyjaciele. Zostały nagrane same plecy moje i taty. Było mi przykro. Jako profesjonaliści powinni wiedzieć, że nie tak się nagrywa. A Pan Daniel rozłączył się w teście rozmowy…

1 dzień temu

KG

Katarzyna G

Polecamy pana Daniela i całą ekipę z Krakowskiej Grupy Ślubnej! Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji filmu z naszego wesela. Panowie kamerzyści byli bardzo sympatyczni i kontaktowi, a przy tym praktycznie "niezauważalni" na imprezie, dzięki czemu czuliśmy się bardziej komfortowo, a wszystkie ujęcia wyszły po prostu naturalnie. Co do montażu - bardzo dziękujemy za stworzenie idealnego pierwszego tańca, bez widocznych potknięć czy przydepniętej sukienki. Dodatkowo uwzględniono wszystkie nasze prośby zawarte w briefe, więc naprawdę nie mamy się do czego doczepić, a pierwsza wersja filmu okazała się tą ostateczną :)

1 miesiąc temu

avatar

Oliwia B

Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu w postaci teledysku i filmu ślubnego. Ten wspaniały dzień został pięknie podsumowany, bardzo ładne ujęcia i super dopasowana muzyka. Wzruszyliśmy się nie raz podczas oglądania... Dziękujemy! :) - Oliwia i Kamil

2 miesiące temu

IR

Ignacy R

Filmy wyszły świetne! Bardzo podoba nam się klimat w jakim zostały zrobione. Komunikacja i obsługa przed, w trakcie i po weselu bez problemowa. Dziękujemy! 5/5!

2 miesiące temu

NH

Natalia H

Film oraz teledysk przepiękny! ❤️ Obecność dwóch operatorów oraz drona uchwyciła ważne momenty z różnych perspektyw. Wszystkie oczekiwania odnośnie filmu zostały spełnione. Goście mówili, że mimo obecności kamer czuli się bardzo komfortowo i widać to na filmie 😄 Jeszcze raz dziękujemy za cudowną pamiątkę! 😊 Polecamy KGŚ! Pełen profesjonalizm ❤️

3 miesiące temu

Kinga Ł

Film wyszedł naprawdę cudownie, ujęto wszystko to na czym nam zależało, dźwięk i obraz na najwyższym poziomie, Panowie na każdym etapie pomocni i kontaktowi. Ujęcia z pleneru bajkowe, nie spodziewalismy się, że wyjdą tak pięknie ... Polecam serdecznie, naprawdę warto!

4 miesiące temu

AM

Agata M

Wspaniały film z wesela. Polecamy w 100%. Miło, przyjemnie i profesjonalnie :) Atmosfera swobodna, zero stresu podczas bycia kręconym :) Dobra komunikacja z ekipą, dograne wszystkie szczegóły. Fajni ludzie to i film świetny :) Zdecydowanie polecamy :)

4 miesiące temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od trzech lat

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Na każdy termin mamy dostępną dwukrotność zespołu, czyli nie ma mośliwości, że Twoje wesele nie zostanie obsłużone.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Obsługa wesela ze służbami specjalnymi i nagranie filmu tak, żeby dwunastu wyznaczonych osób nie było w ogóle w filmie jednocześnie bez stosowania 'czarnych pasków' na oczach osób wyznaczonych.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy macie wolny termin (..)? Niestety nie.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Przez lata pracy pary młode nauczyły nas czego oczekuje się od operatorów na weselu, stąd podstawowa oferta zawiera filmowanie przez dwóch operatorów od przygotowań w domu, błogosławieństwo, ceremonię zaślubin do oczepin na sali włącznie. Otrzymują Państwo dwa filmy- jeden to klasyczny reportaż z wydarzenia (ok. 45min), drugi to trailer(teledysk) z wesela (2-5min).

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

2 lata przed weselem daje najwięcej możliwości swobody w doborze terminu.

Jakie filmy cieszą się obecnie największą popularnością?

Teledyski z tematycznym wplataniem tożsamości pary młodej.

Czy warto robić film w trakcie sesji plenerowej?

Urozmaica to film oraz teledysk, natomiast można zrobić dodatkowe ujęcia plenerowe przed salą. Wszystko zależy od tego co jest wygodne dla pary młodej. Wychodzimy z założenia, że młode pary powinny przeżyć swój dzień tak jak chcą, a film to tylko efekt uboczny, tego że zostaliśmy zatrudnieni. Pamiątka, ale bez zbędnego ustawiania ujęć pod film. To jest reportaż i niech nim pozostanie.

Czy realizujesz również ujęcia z drona?

Tak.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na film?

Jest on zależny od ilości pracy w danym sezonie. W umowie mamy napisane, że na pewno do 180dni oddamy gotowe filmy, w praktyce od 2 tygodni do 5 miesięcy filmy są gotowe. Oczywiście czas oczekiwania to nie jest czas pracy nad filmem danej pary młodej tylko wynika on z kolejki zleceń do montażu, która nasila się w szczycie sezonu. Sezon jest od kwietnia do listopada, dlatego w marcu kończymy ostatnie filmy z zeszłego roku i w kwietniu rozpoczynamy z czystą kartą montaże. Dlatego największa szansa na otrzymanie filmu szybko jest na początku sezonu, kiedy kolejka jest najkrótsza.

Kontakt - Krakowska Grupa Ślubna

Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów

website facebook youtube Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 6472568449

Złota Podkowa 1 31-352 Kraków

68 km od Tarnowa

83 km od Zakopanego

70 km od Bielsko-Białej

103 km od Częstochowy

71 km od Katowic

104 km od w Kielc

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: