Daniel Sułek Fotografia

Daniel Sułek

Daniel Sułek Fotografia

Dębcza 39, Bochnia

(6)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Dzień dobry.
Zaczęło się od pasji. Robię zdjęcia bo to kocham!
Magia światła, emocje, uczucia, zatrzymane na zawsze momenty nie do powtórzenia to coś co w fotografii fascynuje i pociąga mnie najbardziej.
Staram się nieustannie podnosić poprzeczkę, szkolić się i podglądać najnowsze trendy w fotografii, ciągle pracuję nad techniką i nie osiadam na laurach. Chcę aby zaufanie którym mnie obdarzacie było w pełni zasłużone a wasza satysfakcja jest dla mnie najważniejsza.
Śmiało pytajcie , piszcie, dzwońcie - być może wspólnie ustalimy czego Wam potrzeba , a ja postaram się spełnić Wasze "życzenia" :)
Zapraszam serdecznie do współpracy.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1000 zł - 4000 zł

SPRZĘT

Nikon

Oferta - Daniel Sułek

Sesja narzeczeńska

400 zł - 800 zł

Reportaż ślubny

1000 zł - 4000 zł

Plener ślubny

600 zł - 800 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

1000 zł - 4000 zł

Pakiet główny, obejmuje fotografowanie od przygotowań do "oczepin" (około 00:30), oraz plener wykonywany zazwyczaj w innym dniu.
Dostajecie Państwo obrobione zdjęcia (około 500-700) na pendrivie, album w formie foto-książki w grubej oprawie , galerię internetową oraz kilkadziesiąt odbitek na papierze.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

Opinie - Daniel Sułek

5

6 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

KJ

Karolina J

Serdecznie polecam każdej parze, która chce wydobyć całą magię dnia ślubu. Atmosfera doskonała. Widać pasję u Pana Daniela. Nigdy nie sądziłam, że zdjęcia mogą być takie piękne. Pan fotograf wykorzystał każdy promień słońca, aż do ostatniego stwarzając niesamowitą sesję. :)

2 lata temu

KJ

Karolina J

Serdecznie polecam każdej parze, która chce wydobyć całą magię dnia ślubu. Atmosfera doskonała. Widać pasję u Pana Daniela. Nigdy nie sądziłam, że zdjęcia mogą być takie piękne. Pan fotograf wykorzystał każdy promień słońca, aż do ostatniego stwarzając niesamowitą sesję. :)

2 lata temu

M

Magda

Super fotograf!!! Zrobił nam przepiękne zdjęcia mimo że mój mąż nie jest zwolennikiem robienia zdjęć, potrafił uchwycić go w jak najlepszym świetle :)) Jesteśmy mega zadowoleni. Polecam każdemu a sama zamierzam skorzystać z usług p. Daniela przy najbliższej okazji.

3 lata temu

M

Magda

Daniel to wspaniały człowiek, który swoją pracę wykuje z pełnym profesjonalizmem, ogromnym zaangażowaniem, a przede wszystkim z wielkim sercem. Sugeruje, ale nie naciska, potrafi uchwycić momenty i emocje, które wydawałoby się, że są niemożliwe do uchwycenia. Zdjęcia ślubne były tak piękne, że zdecydowaliśmy się na dalszą współpracę i już kolejny rok spotykamy się z Danielem na sesji naszego synka. Szukając fotografa nie mogliśmy lepiej trafić.

4 lata temu

avatar

Aneta

Prawdziwy profesjonalista z ogromnym talentem! :) Zdecydowaliśmy się na pakiet z sesją oraz albumem. Zdjęcia, które otrzymaliśmy przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Album jest niesamowity! Wszystkie zamieszczone w nim zdjęcia są piękne i ułożone tak, że sięgając po niego możemy cofnąć się w czasie i jeszcze raz przeżyć nasz piękny dzień! Album mogliśmy pokazać całej rodzinie i znajomym, wszyscy byli zachwyceni. Na pewno będzie on naszą pamiątką na całe życie! Daniel ma głowę pełną pomysłów na zdjęcia, potrafi świetnie doradzić, a także spełnia wszystkie "zdjęciowe zachcianki". Potrafi uwiecznić na zdjęciach każdą ważną chwilę, w swoją pracę wkłada całe serce, a zdjęcia to odzwierciedlają. W 100% polecamy Daniela, stworzy dla Was niesamowitą i piękna pamiątkę!

4 lata temu

R

Renata

Z całą odpowiedzialnością polecam Daniela. Poznaliśmy się na naszym ślubie z polecenia kilku znajomych. Zdecydowaliśmy się na reportaż z sesją ślubną. Fotograf jest kreatywny, ma świetne pomysły, wyjątkowy styl, bardzo profesjonalne podejście do klienta i do swojej pracy . Zdjęcia wyszły doskonale, choć jestem całkowicie niefotogeniczna. Bardzo miły i kontaktowy. A teraz czekamy na sesję z chrzcin naszej córeczki.

4 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Pierwsze zlecenie wykonałem w 2013 roku.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oddaję staranny dopracowany materiał, zarówno ze ślubu jak i wesela.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Nie przypominam sobie żebym miał jakieś ponadprzeciętne wyzwania, którym nie mogłem sprostać :)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej pytają o wolny termin :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowy pakiet to zdjęcia od przygotowań do oczepin + plener.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Jeśli chcą mieć pewność co do wolnego terminu to jak najwcześniej, ale jeśli coś wychodzi na ostatnią chwilę to jeśli dam radę to na pewno nie odmówię.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Lubie naturalny, lekko analogowy (ciepłe przyjemne barwy) , styl w fotografii - co jest zresztą trendem powszechnym na świecie.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Najlepiej nie później niż do dwóch miesięcy.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Nie jest to konieczne, ale jest na pewno miłym dodatkiem i początkiem całej historii :)

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Bardzo różnie, zależy od tego jak szybko zrobimy plener i czy mam bardzo napięty grafik, ponieważ oprócz zdjęć ślubnych zajmuję się też fotografią produktową. Najczęściej do 2 m-cy.

Kontakt - Daniel Sułek

Daniel Sułek Fotografia

facebook instagram website Usługodawca oświadczył, że nie jest przedsiębiorcą.

Dębcza 39 32-700 Bochnia

35 km od Krakowa

35 km od Tarnowa

38 km od Myślenic

46 km od Dąbrowy Tarnowskiej

Poniedziałek

09:00 -22:00

Wtorek

09:00 -22:00

Środa

09:00 -22:00

Czwartek

09:00 -22:00

Piątek

09:00 -22:00

Sobota

09:00 -22:00

Niedziela

09:00 -22:00

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Bochnia: