Daniel Sułek Fotografia

Daniel Sułek

Daniel Sułek Fotografia

Dębcza 39, Bochnia

(3)
Pokaż telefon

Mam wykształcenie plastyczne a fotografią zajmuję się od wielu lat.
Najpierw były to zdjęcia modowe , beauty , fashion , portret. Wykonuję także sesje noworodkowe i rodzinne - zarówno studyjne jak i plenerowe.
W fotografii najbardziej fascynuje mnie to , że można zatrzymać i zobaczyć moment , który trwa zaledwie chwilę czasem sekundy i którego normalnie nie zauważamy a wyraża wiele emocji - miłość, czułość, strach , wzruszenie , łzy , szczęście... Poza tym fascynuje mnie kolor , "faktura" , wrażenie , impresja jaką mają wywołać fotografie , cała warstwa wizualna , obrazkowa- musi to być coś więcej niż zwykłe zdjęcie.

Śmiało pytajcie , piszcie, dzwońcie - być może wspólnie ustalimy czego Wam potrzeba , a ja postaram się spełnić Wasze wymagania.
Daniel Sułek

500 zł - 2000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Nikon

Oferta

Sesja narzeczeńska

400 zł - 600 zł

Reportaż ślubny

500 zł - 2000 zł

Plener ślubny

400 zł - 800 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

1000 zł - 2000 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

Opinie

5.0

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

M

Magda

Daniel to wspaniały człowiek, który swoją pracę wykuje z pełnym profesjonalizmem, ogromnym zaangażowaniem, a przede wszystkim z wielkim sercem. Sugeruje, ale nie naciska, potrafi uchwycić momenty i emocje, które wydawałoby się, że są niemożliwe do uchwycenia. Zdjęcia ślubne były tak piękne, że zdecydowaliśmy się na dalszą współpracę i już kolejny rok spotykamy się z Danielem na sesji naszego synka. Szukając fotografa nie mogliśmy lepiej trafić.

4 miesiące temu

avatar

Aneta

Prawdziwy profesjonalista z ogromnym talentem! :) Zdecydowaliśmy się na pakiet z sesją oraz albumem. Zdjęcia, które otrzymaliśmy przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Album jest niesamowity! Wszystkie zamieszczone w nim zdjęcia są piękne i ułożone tak, że sięgając po niego możemy cofnąć się w czasie i jeszcze raz przeżyć nasz piękny dzień! Album mogliśmy pokazać całej rodzinie i znajomym, wszyscy byli zachwyceni. Na pewno będzie on naszą pamiątką na całe życie! Daniel ma głowę pełną pomysłów na zdjęcia, potrafi świetnie doradzić, a także spełnia wszystkie "zdjęciowe zachcianki". Potrafi uwiecznić na zdjęciach każdą ważną chwilę, w swoją pracę wkłada całe serce, a zdjęcia to odzwierciedlają. W 100% polecamy Daniela, stworzy dla Was niesamowitą i piękna pamiątkę!

4 miesiące temu

R

Renata

Z całą odpowiedzialnością polecam Daniela. Poznaliśmy się na naszym ślubie z polecenia kilku znajomych. Zdecydowaliśmy się na reportaż z sesją ślubną. Fotograf jest kreatywny, ma świetne pomysły, wyjątkowy styl, bardzo profesjonalne podejście do klienta i do swojej pracy . Zdjęcia wyszły doskonale, choć jestem całkowicie niefotogeniczna. Bardzo miły i kontaktowy. A teraz czekamy na sesję z chrzcin naszej córeczki.

4 miesiące temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kontakt z ludzmi , emocje , dynamizm , możliwość towarzyszenia Młodym w tak ważnym dla nich dniu i bycie świadkiem pięknych chwil , które dzięki mojej pracy na zawsze pozostaną nie tylko we wspomnieniach :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Jako, że od lat zajmowałem się fotografią ( portret , fashion) , znajomi poprosili mnie o pomoc w kilku ślubach , które robili. Stwierdziłem wtedy , że to bardzo trudne ale fascynujące zajęcie , które daje duże pole do artystycznego wyżycia :). Poza tym to fantastyczne towarzyszyć dwojgu zakochanym , w tym pięknym i ważnym dla nich dniu , obserwować wzruszenie, radość a nieraz i łzy...

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Pierwsze zlecenie wykonałem w 2013 roku.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nikon.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Uwielbiam moment tuż po zaślubinach (kiedy największy stres minął) , Młodzi uśmiechają się i patrzą na siebie pełnymi miłości oczami :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Około miesiąca , ale pierwsze kilka zdjęć wysyłam już następnego dnia. Dla mnie liczy się jakość , nie uznaje "automatów". Wszystko zależy też od tego , kiedy uda się zrobić zdjęcia plenerowe.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowy pakiet to zdjęcia od przygotowań do oczepin + plener.

Jaki jest Twój styl?

Lubie naturalny, lekko analogowy (ciepłe przyjemne barwy) , styl w fotografii - co jest zresztą trendem powszechnym na świecie.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Odpowiem słowami piosenki - "Love is in the air" :)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Na wzgórzach Szkocji :) A tak na poważnie to każdy jest inny i wyjątkowy, a najwięcej zależy od atmosfery i ludzi w nim uczestniczących. Każdy ślub jest tym wymarzonym dla dwojga zakochanych , którzy chcą przeżyć go w sposób wyjątkowy , a ja mam im w tym nie przeszkadzać i zapewnić wspaniałą pamiątkę.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda z którą pracowałem była wyjątkowa a ja czułem się zaszczycony tym , że wybrali właśnie mnie.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Lubię pracować z osobami świadomymi, które wiedzą , że mamy wspólny cel , a efekt pracy zależy w dużej mierze od nich samych.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Kiedy wszyscy czekali na Pana Młodego , zastanawiając się jakim super autem przyjedzie , a on przyjechał na rowerze typu "składak" :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy mam wolny termin.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Fotografia to wymagające zajęcie , które może dać efekt jeśli obie strony chcą tego samego. Emocji nie da się udawać a to one tworzą klimat i moc zdjęcia. Oczywiście światło , kolor ciekawe kadrowanie to wszystko jest ważne , ale to człowiek - jego oczy , gesty , uśmiech , łzy , radość stanowią o sile zdjęcia i ja staram się to wszystko wyłapać i zatrzymać na zdjęciach. Do takiej fotografii dążę i taką staram się wykonywać.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze by mieć pewność , że osoba której zaufamy nie potraktuje nas jak "kolejnego klienta" , a jego cel pokrywa się z naszym. Poza tym ważne by była to osoba z którą dobrze się czujemy , która nie narzuca się swoją osobą nie wywiera presji , jest elastyczna , spontaniczna i oddana swojej pasji.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Staram się pracować w tle , nie narzucam klientom na siłę swojej wizji , jestem otwarty na propozycje i sugestie Młodych. Nie obrabiam zdjęć z "automatu" , wkładam maksimum wysiłku w to by efekt końcowy był na najlepszym poziomie. Stawiam na kulturę osobistą i zachowanie , zarówno względem pary młodej jak i wszystkich gości i uczestników tego niezwykłego wydarzenia. Staram się spełnić oczekiwania zakochanych i oddać im pamiątkę która będzie wspaniałym wspomnieniem tych pięknych chwil.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Nie uważam , że powinny wybrać właśnie mnie :) Ale jeśli tak się stanie dam z siebie wszystko , aby nie żałowali tej decyzji :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oddaję dopracowany , dopieszczony materiał - nie ma u mnie "wsadowego przetwarzania zdjęć. Do każdego zlecenia podchodzę tak samo poważnie , poświęcając mu maksimum uwagi i skupienia.

Wolne terminy

Kontakt

Daniel Sułek Fotografia

facebook instagram website

Dębcza 39 32-700 Bochnia

35 km od Krakowa

Inspiracje ślubne

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: