Adrianna Mozgawa - makijaż ślubny, stylizacja brwi

Adrianna Mozgawa

Adrianna Mozgawa - makijaż ślubny, stylizacja brwi

Słupsk

(42)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Marzysz o wyjątkowym makijażu ślubnym? Może chcesz wyglądać jak milion dolarów na ważnej uroczystości rodzinnej? A może chciałabyś poznać tajniki pięknego i trwałego makijażu? Trafiłaś idealnie! Napisz do mnie, a ja o wszystko zadbam!

PRZEDZIAŁ CENOWY

150 zł - 170 zł

Oferta - Adrianna Mozgawa - makijaż ślubny, stylizacja brwi

Makijaż ślubny

170 zł

Zawsze poprzedzony makijażem próbnym, wykonuje go w salonie lub u siebie w mieszkaniu.

Makijaż ślubny z dojazdem

250 zł - 1300 zł

Zawsze poprzedzony makijażem próbnym, wykonuje go w domu Pani Młodej lub we wskazanym przez nią miejscu np. na terenie sali weselnej. Cena dojazdu uzależniona jest od ilości km, które muszę pokonać aby pojawić się we wskazanym miejscu. W ofercie mam również pakiety ślubne z dojazdem

Pakiet ślubny standard - dojazd do 60 km, makijaż próbny, makijaż ślubny, makijaż dla 2 osób, ew korekta Pana Młodego - 700 zł.

Pakiet ślubny extra - dojazd do 200 km, makijaż próbny, makijaż ślubny, makijaż dla 4 osób, promocja na makijaż do sesji w innym terminie w cenie 100 zł (zamiast 150), korekta Pana Młodego - 1300.

Więcej szczegółów dot. pakietów znajduje się w ofercie, którą mogę wysłać w wiadomości prywatnej. Podana oferta dotyczy usług wykonanych w roku kalendarzowym 2022. Po więcej pytań zapraszam do kontaktu.

Próbny makijaż ślubny

170 zł

Makijaż próbny ślubny wykonuje u siebie w salonie, podczas makijażu próbnego ustalamy jego intensywność, testujemy trwałość dobranych kosmetyków, dobieram makijaż odpowiedni do urody, stylu wesela, sukni, dodatków itd. Zawsze wykonuje makijaż próbny przed makijażem ślubnym.

Opinie - Adrianna Mozgawa - makijaż ślubny, stylizacja brwi

5

42 opinie

Dodaj opinię

DW

Dominika W

Mimo mojej problematycznej cery, ponieważ jestem alergikiem - makijaż był lekki i nie uczulał mnie. Makijaż był robiony do sesji zdjęciowej i był super wyrazisty na zdjęciach. Wszystko tworzyło piękną spójną całość. Makijaż był trwały i byłam bardzo zadowolona 🥰 Polecam z całego serduszka 😁

2 miesiące temu

Źródło: Facebook

WK

Wiktoria K

Piękny i długotrwały makijaż ❤

3 miesiące temu

Źródło: Facebook

WD

Wiktoria D

Najpiękniejszy makijaż, cudowna atmosfera. 10/10🥰

4 miesiące temu

Źródło: Facebook

KP

Kinga P

Piękne brewki🥰 Polecam serdecznie!!!💓

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

JZ

Julia Z

Brwi są idealne ❤️❤️ Polecam z całego serduszka 😉

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

KR

Kasia R

przepiękne brwi ❤ profesjonalna,sympatyczna i bardzo zdolna 😍 polecam z całego ❤

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

PB

Patrycja B

Polecam z całego serduszka! Dwa razy korzystałam z usług i następnym razem na pewno też się umówię! Świetna komunikacja, kosmetyki też pierwsza klasa. Makijaż trzymał się ponad 24 h a sztuczne rzęsy zdjęłam dopiero po 4 dniach. Jeżeli potrzebujecie makijażu - TYLKO ADKA ❤️

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Drugi rok maluje głównie klientki ślubne, aczkolwiek przygodę z malowaniem zaczęłam trochę wcześniej.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej spotykam się z tym, że godzina 7 czy 8ma rano to za wcześnie na makijaż i że przecież on się nie utrzyma. To nie godzina ma znaczenie, a to jak Panie dbają o swoją cerę w połączeniu z umiejętnością doboru właściwych kosmetyków przeze mnie. Dlatego też tak ważny jest makijaż próbny, ponieważ na zaniedbanej, nienawilżonej skórze twarzy, żaden Dior czy inny wysokopółkowy produkt się nie utrzyma. Stąd też uważam, że długotrwałość makijażu zależy od współpracy makijażystki z klientką ;)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W mojej ofercie poza makijażem ślubnym czy też okolicznościowym znajdziecie również pakiety z dojazdem

Jakich informacji potrzebujesz w trakcie rezerwacji?

Poproszę datę, ilość osób chętnych do skorzystania z usługi oraz informację czy makijaże miałyby zostać wykonane w moim salonie czy z dojazdem do klientki ;)

Kiedy i jakie szczegóły jeszcze doprecyzowujesz z Panną Młodą lub Panem Młodym?

Ogólne warunki i zasady współpracy omawiamy umawiając termin, natomiast już szczegóły doprecyzowujemy w dniu makijażu próbnego :)

Co jest u Ciebie najchętniej wybierane?

Panie najczęściej decydują się na pakiet ślubny standard, składa się on z makijażu próbnego, ślubnego oraz dla dwóch dodatkowych osób - najczęściej mama czy świadkowa też chętnie korzystają z usług, a są z najbliższego otoczenia Pani Młodej ;) Dodatkowo jest to pakiet z dojazdem, także w dniu ślubu jest to bardzo wygodne :)

Wolne terminy

Kontakt - Adrianna Mozgawa - makijaż ślubny, stylizacja brwi

Adrianna Mozgawa - makijaż ślubny, stylizacja brwi

website

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: