ZmalowAna

Anna Prażmo

ZmalowAna

Wielkopolska 23, Szczecin

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Jeśli szukasz osoby, która pomoże Ci poczuć się pięknie i pewnie siebie w każdej sytuacji, to właśnie znalazłeś odpowiedniego specjalistę. Moje doświadczenie i umiejętności w dziedzinie makijażu i stylizacji włosów pozwolą Ci osiągnąć wymarzony efekt. Pracuję z pasją i zawsze staram się dostosować do indywidualnych potrzeb klientki, tak aby była zadowolona z efektu końcowego. Świadczę usługi na najwyższym poziomie, zwracając szczególną uwagę na każdy detal. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i uniknąć stresu związanego z dojazdem do salonu, zdecyduj się na pakiety dojazdowe, które oferuję. Zapraszam do skorzystania z moich usług i odkrycia swojego piękna!

PRZEDZIAŁ CENOWY

200 zł - 220 zł

Oferta - ZmalowAna

Makijaż ślubny

220 zł - 220 zł

Kępki rzęs w cenie

Fryzura ślubna

220 zł - 220 zł

Fale hollywood, koki, loki, upięcia boho

Fryzura ślubna próbna

220 zł - 220 zł

Fale hollywood, loki, koki luźne upięcia

Pakiety dojazdowe

1200 zł - 1800 zł

pakiety dojazdowe minimun 4 usługi ( dowolna kombinacja makijaży i fryzur)

Próbny makijaż ślubny

220 zł - 220 zł

kępki rzęs w cenie

Opinie - ZmalowAna

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 4 lat zajmuję się kompleksowym przygotowaniem Pary Młodej oraz osób z ich otoczenia.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Makijaż i stylizacja włosów to nie tylko moja praca ale przede wszystkim pasja. Do każdej klientki podchodzę indywidualnie oraz poświęcam jej całą swoją uwagę. Zawsze jestem do dyspozycji w razie pytań.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

W dniu ślubu jestem prze cały dzień do dyspozycji panny młodej i jej gości. Nie wiem czy było to wyzwaniem ale miałam sytuację, że świadkowa nie dojechała na czas i przejęłam jej zadanie w pomocy ubierania się panny młodej.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej zadawanym pytaniem jest czy makijaż i fryzura wytrzymają całą noc zważywszy, że często przygotowania zaczynamy bardzo wcześnie rano. Z doświadczenia oraz relacji moich klientek mówię, żę wszystko wytrzyma nawet i poprawiny.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W ofercie makijaży i fryzur posiadam: makijaż i fryzurę ślubną, okolicznościową, do sesji zdjęciowej. Swoje usługi wykonuję w salonie lub posiadam pakiety dojazdowe do klienta.

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować u Ciebie termin?

Kalendarz z zapisami na dany sezon ślubny otwieram pod koniec roku poprzedzający sezon ślubny. Czyli zapisy na rok 2024 zaczęłam w grudniu 2023 roku.

Jakich informacji potrzebujesz w trakcie rezerwacji?

Aby zarezerwować termin należy podać imię, nazwisko, nr telefonu oraz datę wykonania usługi. Termin jest zarezerwowany w momencie wpłaty zadatku na wskazane konto.

Kiedy i jakie szczegóły jeszcze doprecyzowujesz z Panną Młodą lub Panem Młodym?

Makijaż i fryzurę ślubną nie wykonuję bez próby. Na taką usługę wybieramy dogodny termin oraz czas minimum 3 godziny. Proszę klientkę aby przygotowała inspiracje ( zdjęcia) makijaży, fryzur oraz sukni ślubnej. W ten sposób poznaję preferencje klientki i łatwiej jest mi stworzyć spójną stylizację.

Jak wygląda realizacja usługi?

Dzień przed ślubem wysyłam sms potwierdzający termin jutrzejszej usługi. W dniu ślubu spotykamy się w ustalonym miejscu i kolejności osób które będę szykować. W tym dniu jestem do dyspozycji przez cały czas. W razie jakichkolwiek poprawek służę pomocą.

Co jest u Ciebie najchętniej wybierane?

W sezonie ślubnym najchętniej wybieraną opcją są pakiety makijażu i fryzur z dojazdem do klienta. Taka opcja daje komfort w tym szczególnym dniu. Zarówno panna młoda jak i goście nie muszą się martwić o dojazd na makijaż i fryzurę. Mają też pewność, że zarówno makijaż jak i fryzura będą tworzyć spójną całość.

Kontakt - ZmalowAna

ZmalowAna

facebook Usługodawca oświadczył, że nie jest przedsiębiorcą.

Wielkopolska 23 70-451 Szczecin

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: