avatar

Ewa Sidor

Salon Urody Gabriel

Wita Stwosza 14s4,, Pruszcz Gdański

(12)

O nas

Oferta - Salon Urody Gabriel

Makijaż ślubny

100 zł

Manicure i pedicure

10 zł - 60 zł

Próbny makijaż ślubny

60 zł

Opinie - Salon Urody Gabriel

5

12 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

Jakość makijażu

I

Ilona

Dziękuję pani Ewo za zajęcie się mną przed ślubem... Wyglądałam cudownie. Cieszę się , że trafiłam właśnie na pani salon. Będę polecać każdej znajomej. Wszystkiego dobrego!!!!

4 lata temu

A

Aniela

Cudowne miejsce. Za każdym razem czuje się tu jak księżniczka. Traktują klienta poważnie, do zabiegów podchodzą odpowiedzialnie i z pasją. Najlepsza jest Pani Ewa. Tworzy wspaniałą, ciepłą atmosferę podczas wizyty. Można zaufać.

4 lata temu

MK

Monika K

Polecam ten gabinet . Zastosowane kosmetyki Dermalogica są doskonałe dla zdrowia skóry. Nie mają żadnych sztucznych barwników i co najważniejsze nie są testowane na zwierzętach. Cieszę sie, że pani Ewa właśnie te kosmetyki mi poleciła. Innowacyjne technologie spełniające najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Oby tak dalej!

4 lata temu

L

Lilia

Polecam!! Moje brwi w końcu wyglądają elegancko, bez żadnych zastrzeżeń. Duże zaskoczenie, jeśli chodzi o doświadczenie , wiedzę i zaangażowanie obsługi. Widać, że bardzo mi zależy na kliencie. Oby tak dalej

5 lat temu

B

Baśka

Mój ulubiony salon piekności . :) Obsługa jest przemiła i zawsze wie jak mnie pozytywnie zaskoczyć. Usta są głęboko nawilżone, miękkie i elastyczne. O taki efekt właśnie mi chodziło!

5 lat temu

I

Iza

Jestem zadowolona z zabiegu GeneO+ . Efekt natychmiastowo.Efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry. Właśnie o to mi chodziło.

5 lat temu

O

Ola

Polecam! W tym salonie przygotowywałam się do ślubu. To jak wykonali makijaż, depilację laserową, zabieg geneo - super. Wglądałam zjawisko w tym dniu!

5 lat temu

Kontakt - Salon Urody Gabriel

Salon Urody Gabriel

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Wita Stwosza 14s4, 83-000 Pruszcz Gdański Pruszcz Gdański

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: