Pracownia Makijażu

Adriana Głodowska - Jakrzewska

Pracownia Makijażu

O nas

Nie wszystkie historie ważnych odkryć zaczynają się od głośnego, świadomego WOW to będzie moja przyszłość!!! Moja bynajmniej tak się nie zaczyna. Różne rzeczy w życiu robiłam- zawodowo i hobbysycznie- część z nich dawała mi radość i satysfakcję, a sam makijaż był - jak to zazwyczaj bywa- moim przyjacielem, ale nie hobby czy pracą. Do czasu.???
Wiecie jaki jest najważniejszy dzień w życiu większości kobiet? Tak, dzień ślubu?- przynajmniej tego pierwszego ? Każda dziewczyna chce być wtedy piękna i ja nie byłam wyjątkiem od tej reguły ? Los mi jednak nie sprzyjał, ponieważ nie mogłam znaleźć nikogo, kto pomaluje mnie tak, by wydobyć z twarzy piękno zamiast sztucznie je kreować. Bo przecież taka powinna być idea, prawda? ?
To był początek mojej pasji, to właśnie wtedy stwierdziłam ze dobry makijaż, czyli nie sztuczna tapeta, a piękna i delikatna dekoracja twarzy, to coś, co jest ważne dla kobiet, co jednak jest trudne do wykonania i co...mega mnie kręci ? Dlatego zaczęłam ?‍?się kształcić (m.in. MSP w Gorzowie, Make Up Institute Szczecin i kilka kursów ) i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć. Tak zaczęłam i tak właśnie odkryłam to, czym chcę się zajmować w moim życiu.
Zapraszam - przetestuj moją pasję na sobie, dołącz do grona uśmiechniętych kobiet, którym pokazałam inną wersję ich samych ???????

Oferta - Pracownia Makijażu

Makijaż ślubny

120 zł - 120 zł

Makijaż wykonywany w moim gabinecie. W cenę wliczone są również kępki rzęs. Czas wykonania makijażu do 1,5 godziny.

Makijaż ślubny z dojazdem

120 zł - 500 zł

Makijaż ślubny z dojazdem wykonuję jedynie wtedy, gdy do pomalowania mam min. 3 osoby. Cena makijażu dla jednej osoby wynosi 120 zł , plus 1 zł za km poza granicami Gorzowa Wlkp.

Próbny makijaż ślubny

120 zł - 120 zł

Opinie - Pracownia Makijażu

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z Pannami Młodymi i ich rodziną współpracuję od dwóch lat :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta to wykonanie makijażu w moim gabinecie. Malując panie zaczynam od przygotowania cery, odpowiednio ją nawilżając. W cenę każdego makijażu wliczone jest wykonanie zagęszczenia oraz przedłużenia rzęs kępkami.

Kontakt - Pracownia Makijażu

Pracownia Makijażu

Gorzów Wielkopolski

Piątek

07:00 -21:00

Sobota

07:00 -21:00

Niedziela

08:00 -20:00

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: