avatar

Izabela Lesnow

ADARA SC SALON MODNEJ FRYZURY

REDŁOWSKA, 52, Gdynia

O nas

ZADBAMY O CIEBIE „OD STÓP DO GŁÓW”!
ADARA Salon Modnej Fryzury kreują styliści fryzur, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy na bieżąco uczestniczą w szkoleniach zarówno w kraju jak i za granicą.

Poszukujemy wciąż nowych trendów i inspiracji, aby wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom. Pracujemy w oparciu o profesjonalne kosmetyki. ADARA jest również miejscem, gdzie w profesjonalne ręce możesz oddać Swoją twarz, dłonie i stopy, oraz po konsultacji uzyskać propozycje przedłużenia efektu zabiegu przez odpowiedni dobór produktów do domowej pielęgnacji.
Specjalizacja salonu
ADARA ma w swoich gronie wizażystkę – osobę specjalizującą się w stylizacji brwi i rzęs. U nas u znajdziesz możliwość wykonania makijażu na każdą okazje,który wydobędzie atuty Twojej urody. W naszym gronie jest również recepcjonistka, która zatroszczy się o właściwy przebieg Twojej wizyty.
Salon fryzjerski ADARA to miejsce, któremu przez 21 lat zaufało mnóstwo wiernych i cały czas docierających nowych klientów.Nasz profesjonalizm i zaangażowanie sprawi, że komfortowo i w miłej atmosferze spędzisz u nas czas, a Twoja wizyta będzie czymś niezapomnianym.

Wykonując dowolną usługę zapewniamy możliwość przedłużenia jej efektu dzięki bogatej ofercie sprzedaży produktów do użytku domowego, zarówno do pielęgnacji włosów, twarzy i makijażu.

Wśród naszych usług znajdą Państwo:

usługi profesjonalnej wizażystki
podologia – dziedzina usług zajmująca się diagnozowaniem, profilaktyką i leczeniem chorób stóp
usługi w zakresie przedłużania rzęs
usługi z zakresu manicure
Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem oferowanych usług i do odwiedzenia naszego salonu.

PRZEDZIAŁ CENOWY

100 zł - 490 zł

Opinie - ADARA SC SALON MODNEJ FRYZURY

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W mojej ofercie znajdą Państwo makijaże na każdą okazję, możliwość indywidualnej nauki, oraz wraz z całą ekipą możemy zadbać o pełen zakres usług: fryzjerskich, barberskich,podologicznych i kosmetycznych.

Kontakt - ADARA SC SALON MODNEJ FRYZURY

ADARA SC SALON MODNEJ FRYZURY

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

REDŁOWSKA, 52 81-450 Gdynia

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: