Happy&Beauty
Happy&Beauty Warszawa
Zobacz profil
Przychodnia Specjalistyczna High-Med
Przychodnia Specjalistyczna High-Med Warszawa
(3)
Zobacz profil
Laser Care
Laser Care Warszawa
(1)
Zobacz profil
Otodent SMILE
Otodent SMILE Warszawa
Zobacz profil
ESTELL MEDYCYNA ESTETYCZNA

Klaudia

ESTELL MEDYCYNA ESTETYCZNA

Bielańska 12, Warszawa

O nas

Estell to wyjątkowa klinika medycyny estetycznej, która holistycznie podchodzi do tematu urody. Jesteśmy jedną z niewielu klinik w Polsce, która w swojej ofercie posiada zarówno zabiegi zupełnie nieinwazyjne z zakresu Kosmeologii hi- tech jak i medycynę estetyczną, chirurgię plastyczną, dermatologię, ginekologię estetyczną oraz stomatologię estetyczną. Absolutną nowością jest autorska seria kosmetyków Estell, nad która pracowali nasi eksperci i która zapewnia kompleksową, bezpieczną oraz przede wszystkim skuteczna pielęgnację domową, która jest doskonałym uzupełnieniem zabiegów wykonywanych w klinice. Chcemy wspólnie dbać o wewnętrzne i zewnętrzne piękno naszych pacjentów, na pierwszym miejscu stawiając zawsze ich komfort i bezpieczeństwo. Pomagamy każdemu z nich zrealizować marzenia oraz dążyć do pożądanych zmian, ale również utrzymać życiową równowagę i zachować swój indywidualizm.

PRZEDZIAŁ CENOWY

100 zł - 9900 zł

Oferta - ESTELL MEDYCYNA ESTETYCZNA

Termolifting NIR

500 zł - 1100 zł

Starzenie się skóry to proces naturalny i nieunikniony. Z biegiem lat zmniejsza się biologiczna aktywność komórek i tkanek naszego organizmu oraz spowalniają się zachodzące w skórze procesy regeneracyjne. W efekcie tych procesów następuje utrata elastyczności skóry i jej znaczne wysuszenie. W początkowym okresie zachodzących procesów starzenia skóry powstają bardzo delikatne zmarszczki i słabo widoczne rozluźnienie skóry. Następnie wysuszenia nasila się, prowadząc do powstawania bardziej szorstkiej, matowej, i pozbawionej blasku skóry. Z biegiem czasu skóra jest coraz luźniejsza a zmarszczki głębsze i widoczne. Aby zapobiegać i zwalniać te niepożądane objawy upływającego czasu medycyna estetyczna znalazła rozwiązania.

Jednym z nich jest zabieg termoliftingu urządzeniem Zaffiro Z300, który powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje gwałtownym skurczeniem się włókien do ich pierwotnej długości. Pod wpływem wysokiej temperatury fibroblasty są stymulowane do produkcji nowych włókien kolagenowych (kolagenogeneza). Proces tworzenia kolagenu jest długofalowy i następuje stopniowo.

Efekt zabiegu:
- dzięki zwiększonej produkcji kolagenu
- o ok. 30% uzyskujemy efekt zwiększania gęstości skóry, liftingu.
- skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta,
- zwiększa się napięcie i elastyczność skóry,
- drobne zmarszczki zostają wygładzone,
- zmianom ulega struktura skóry.

Wskazania do zabiegu: poprawa owalu twarzy, uniesienie opadających policzków, niwelowanie bruzdy wargowo-nosowe, wygładzenie zmarszczek, poprawa napięcia i elastyczności skóry, obkurczenie skóry na brzuchu u kobiet po porodzie, likwidacja obwisłości skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud, modelowanie, obszaru nad kolanami, poprawa skóry dekoltu.

Zalecana częstotliwość: Czas zabiegu zależy od obszaru na jakim wykonujemy zabieg. W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów. Dla podtrzymania rezultatów, nasi specjaliści polecają terapie łączone, w których wykorzystują różne urządzenia oraz zabiegi lekarskie. Pierwsze efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu, a końcowy rezultat odmłodzenia skóry uzyskujemy po 3–6 miesiącach.

Lifting bez skalpela Clearlift

500 zł - 9900 zł

Zabieg wykonywany urządzeniem ULTHERA, to JEDYNA NIECHIRURGICZNA METODA UZYSKANIA EFEKTU LIFTINGU SKÓRY BEZ UŻYCIA SKALPELA !

Ulthera skutecznie zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Ulthera są jedyną dostępną na rynku światowym nieinwazyjną terapią odmładzania skóry, która wykorzystuje ultradźwięki. Urzadzenie Ulthera przeznaczone jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy, uniesienia opadającej górnej powieki, modelowania owalu i poszczególnych partii twarzy takich jak policzki, linia żuchwy, podbródek.

Urządzenie Ulthera bazuje na koncentracji energii ultradźwiękowej w wybranych miejscach i na określonej wcześniej głębokości dzięki czemu następuje znaczne uniesienie i ujędrnienie skóry. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa medycznego wykonywanych zabiegów urządzenie Ulthera wyposażone jest w głowicę USG która podczas zabiegu umożliwia wgląd w tkankę. Gwarantuje to bezpieczeństwo, skuteczność i precyzję zabiegu. Skoncentrowana energia ultradźwięków w postaci sekwencji strumieni dostarczana jest głęboko pod warstwy powierzchniowe skóry. Powoduje to natychmiastowe obkurczenie skóry poprzez koagulację tkanek. Dzięki naturze wysyłanych strumieni, które są łagodne dla tkanek, a oddziałują dopiero w punkcie gdzie spotykają się fale ultradźwiękowe, zewnętrzne warstwy skóry pozostają nietknięte, a płaszczyzny położone głębiej poddane są działaniu skoncentrowanej dawki energii. Dzięki miejscowemu uwolnieniu energii organizm w sposób naturalny zaczyna produkować nowy, ulepszony kolagen, a w efekcie następuje lifting skóry, ujędrnienie, poprawa napięcia. Przeprowadzenie zabiegu na poszczególnych partiach twarzy umożliwia ich skuteczne wymodelowanie.

Zabieg Ulthera nie wywołuje większego dyskomfortu. W chwili oddziaływania fal pacjent może czuć lekki ból utrzymujący się przez kilka sekund. Można go jednak zneutralizować przez zażycie na pół godziny przed zabiegiem środka przeciwbólowego (typu paracetamol). Efekty zabiegów nie są natychmiastowe ale w okresie od 3 do 6 miesięcy pacjent uzyskuje pożądaną zmianę wyglądu skóry, zwiększone napięcie, odświeżenie, redukcję luźnej skóry a co za tym idzie piękny i młody wygląd. To jedyne zabiegi, które mogą przynieść zmianę wyglądu twarzy porównywalną do chirurgicznego zabiegu liftingu a efekty ich utrzymują się minimum rok. Okres utrzymywania się efektów zabiegu zależy zawsze od indywidualnych cech organizmu pacjenta i właściwości jego skóry. Zabiegi Ulthera są zabiegami przeprowadzanymi jeden raz – nie wymagają wykonania serii zabiegowych tak jak w przypadku wielu innych urządzeń. Zabieg nie wymaga żadnej rekonwalescencji i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności. Po zabiegu na skórze może wystąpić łagodny rumień utrzymujący się nie dłużej niż jedną lub dwie godziny. Niektórzy pacjenci mogą mieć niewielki obrzęk, który może być widoczny maksymalnie dzień lub dwa. Obszar poddany zabiegowi może być delikatniejszy i wrażliwy na dotyk przez klika dni po zabiegu.
Metoda Ulthera została stworzona dla osób, które nie chcą poddawać się zabiegom chirurgii plastycznej ale pragną w sposób mało inwazyjny pozbyć się wiotkiej, luźniej i pozbawionej jędrności i gładkości skóry.

Endermologia

90 zł - 300 zł

W drodze do osiągnięcia pięknej, wyrzeźbionej sylwetki czasami nie wystarczą diety odchudzające i ćwiczenia fizyczne. Często u osób, które "straciły" zbędne kilogramy dla uzyskania oczekiwanych efektów niezbędne jest dodatkowo zastosowanie terapii modelujących ciało. Terapie takie są również wskazane dla osób, które nie preferują wysiłku fizycznego a chciały by uzyskać smukłą sylwetkę. Polecamy terapie modelujące ciało na urządzeniu Icoone. Zabiegi ICOONE to najnowsza opatentowana technologia pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Zabiegi urzadzeniem ICCONE polegają na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Technologia ICOONE oparta jest na działaniu podciśnienia, ale w przeciwieństwie do starszych urządzeń tego typu, podczas zabiegu nie dochodzi do rozciągania skóry, ani powstawania siniaków.

Efekty zabiegu:
- redukcja głęboko zlokalizowanej tkanki tłuszczowej,
- leczenie cellulitu każdego typu,
- ujędrnianie skóry,
- regeneracja skóry ciała i biustu dla kobiet po ciąży,
- wsparcie po zabiegach liposukcji, kuracja na problemy naczyniowe i obrzęki,
- minimalizowanie blizn pooperacyjnych oraz pooparzeniowych,
- regeneracja ciała po ciężkim wysiłku,
- relaks dla mięśni.

Wskazania do zabiegu: cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźna skóra, obrzęki limfatyczne, blizny, oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Zalecana częstotliwość: Aby osiągnąć spektakularne rezultaty niezbędne jest ukończenie całego cyklu zabiegowego (od 12 do 16 sesji), 2 do 3 razy w tygodniu lub codziennie. Po skończeniu serii zabiegowej, zalecane jest przeprowadzanie 1 zabiegu miesięcznie dla utrzymania efektu.
Dzięki jego działaniu skóra otrzymuje pełne 1180 mikrostymulacji na każdy dm 2. ICOONE wykorzystuje najnowszą technologię ROBODERM. Dzięki temu jest jedynym aparatem na świecie, który potrafi generować multipęcherzykową stymulację M.M.A.S. Zmechanizowane głowice masujące wyposażone są w rolki o licznych mikrootworach, które wytwarzają multimikrostymulację. To precyzyjne i dogłębne oddziaływanie na każdy milimetr skóry odbywa się bez jakiegokolwiek jej rozciągnięcia i uszkodzenia. Rezultatem jest wielowymiarowy masaż leczniczy.

Zabiegi ICOONE powodują zwiększenie mikroobiegowego przepływu krwi i przepływu limfatycznego, uaktywniają ruch włókienek oraz stymulują fibroblasty. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Zmniejsza się zwłóknienie tkanki, pobudzana jest produkcja lipolizy i kolagenu. Skóra regeneruje się, jest bardziej jędrna i napięta.

ICOONE pozwala stworzyć aż 36 programów (w tym 16 medycznych), przeznaczonych zarówno do stymulacji skóry twarzy, jak i pozostałych obszarów ciała. Programy medyczne pozwalają zlikwidować blizny i oparzenia (NOVASKIN), zwiększyć jędrność skóry po liposukcji (SKINEW), pozbyć się żylaków i naczynek (STIMFLUID). Mikropęcherzykowa stymulacja fibroblastów może być wykorzystana przy zabiegach twarzy, szyi i dekoltu. Multimikrostymulacja stosowana jest często w przypadku skóry wokół oczu i ust.

ICOONE jest skutecznym narzędziem w walce z obrzękami limfatycznymi i różnymi rodzajami cellulitu – wodnym, włóknistym i tłuszczowym. Energetyczny masaż drenujący pozwala błyskawicznie pozbyć się kilku centymetrów, niweluje także sztywność mięśni. ICOONE znajduje również zastosowanie w programach przeciwstarzeniowych. Zabiegi z użyciem tego aparatu przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą szybko, skutecznie i nieinwazyjnie uporać się z różnymi skórnymi problemami natury estetyczne

Endermolift

80 zł - 300 zł

W drodze do osiągnięcia pięknej, wyrzeźbionej sylwetki czasami nie wystarczą diety odchudzające i ćwiczenia fizyczne. Często u osób, które "straciły" zbędne kilogramy dla uzyskania oczekiwanych efektów niezbędne jest dodatkowo zastosowanie terapii modelujących ciało. Terapie takie są również wskazane dla osób, które nie preferują wysiłku fizycznego a chciały by uzyskać smukłą sylwetkę. Polecamy terapie modelujące ciało na urządzeniu Icoone. Zabiegi ICOONE to najnowsza opatentowana technologia pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Zabiegi urzadzeniem ICCONE polegają na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Technologia ICOONE oparta jest na działaniu podciśnienia, ale w przeciwieństwie do starszych urządzeń tego typu, podczas zabiegu nie dochodzi do rozciągania skóry, ani powstawania siniaków.

Efekty zabiegu:
- redukcja głęboko zlokalizowanej tkanki tłuszczowej,
- leczenie cellulitu każdego typu,
- ujędrnianie skóry,
- regeneracja skóry ciała i biustu dla kobiet po ciąży,
- wsparcie po zabiegach liposukcji, kuracja na problemy naczyniowe i obrzęki,
- minimalizowanie blizn pooperacyjnych oraz pooparzeniowych,
- regeneracja ciała po ciężkim wysiłku,
- relaks dla mięśni.

Wskazania do zabiegu: cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźna skóra, obrzęki limfatyczne, blizny, oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Zalecana częstotliwość: Aby osiągnąć spektakularne rezultaty niezbędne jest ukończenie całego cyklu zabiegowego (od 12 do 16 sesji), 2 do 3 razy w tygodniu lub codziennie. Po skończeniu serii zabiegowej, zalecane jest przeprowadzanie 1 zabiegu miesięcznie dla utrzymania efektu.
Dzięki jego działaniu skóra otrzymuje pełne 1180 mikrostymulacji na każdy dm 2. ICOONE wykorzystuje najnowszą technologię ROBODERM. Dzięki temu jest jedynym aparatem na świecie, który potrafi generować multipęcherzykową stymulację M.M.A.S. Zmechanizowane głowice masujące wyposażone są w rolki o licznych mikrootworach, które wytwarzają multimikrostymulację. To precyzyjne i dogłębne oddziaływanie na każdy milimetr skóry odbywa się bez jakiegokolwiek jej rozciągnięcia i uszkodzenia. Rezultatem jest wielowymiarowy masaż leczniczy.

Zabiegi ICOONE powodują zwiększenie mikroobiegowego przepływu krwi i przepływu limfatycznego, uaktywniają ruch włókienek oraz stymulują fibroblasty. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Zmniejsza się zwłóknienie tkanki, pobudzana jest produkcja lipolizy i kolagenu. Skóra regeneruje się, jest bardziej jędrna i napięta.

ICOONE pozwala stworzyć aż 36 programów (w tym 16 medycznych), przeznaczonych zarówno do stymulacji skóry twarzy, jak i pozostałych obszarów ciała. Programy medyczne pozwalają zlikwidować blizny i oparzenia (NOVASKIN), zwiększyć jędrność skóry po liposukcji (SKINEW), pozbyć się żylaków i naczynek (STIMFLUID). Mikropęcherzykowa stymulacja fibroblastów może być wykorzystana przy zabiegach twarzy, szyi i dekoltu. Multimikrostymulacja stosowana jest często w przypadku skóry wokół oczu i ust.

ICOONE jest skutecznym narzędziem w walce z obrzękami limfatycznymi i różnymi rodzajami cellulitu – wodnym, włóknistym i tłuszczowym. Energetyczny masaż drenujący pozwala błyskawicznie pozbyć się kilku centymetrów, niweluje także sztywność mięśni. ICOONE znajduje również zastosowanie w programach przeciwstarzeniowych. Zabiegi z użyciem tego aparatu przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą szybko, skutecznie i nieinwazyjnie uporać się z różnymi skórnymi problemami natury estetyczne

Depilacja laserowa

250 zł - 900 zł

Epilacja, czyli trwałe usuwanie owłosienia, jest zabiegiem powszechnie wykonywanym.

W klinice ESTELL zabiegi epilacji wykonywane się przy użyciu diodowego lasera medycznego VECTUS o długości fali 810 nm. Jako jedyny na świecie jest on wyposażony w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – SKINTEL, który posiada certyfikat FDA potwierdzający jego skuteczność. Przed zabiegiem przykłada się go do skóry w miejscu, z którego będzie usuwane owłosienie. Na podstawie odczytu poziomu melaniny aparat automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia. Dzięki temu kuracja jest efektywna i bardzo bezpieczna. Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem wpływającym na skuteczność zabiegu jest opatentowana technologia PHOTON RECYCLINGSM. Polega ona na ponownym wykorzystaniu światła, które w naturalny sposób odbija się od skóry. Tym samym energia emitowana przez laser wykorzystywana jest efektywniej, a skuteczność procedury znacznie wzrasta. Laser diodowy VECTUS jest najszybciej pracującym systemem w swojej kategorii. Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej pozwala wykonać epilację dużych powierzchni w zaledwie kilka minut. Zastosowanie rozwiązania ADVANCED CONTACT COOLINGSM wpływa na komfort pacjenta w trakcie zabiegu. Skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła. Głowice są również zakończone grubą warstwą szkła szafirowego o właściwościach chłodzących. W rezultacie odczuwalność ciepła jest minimalna. Jego większa skuteczność w stosunku do innych urządzeń wiodącej technologii rynkowej została potwierdzona niezależnymi badaniami klinicznymi. Dzięki zastosowaniu tak innowacyjnego aparatu zabiegi epilacji są stosunkowo bezbolesne i bardzo szybkie.

Efekty zabiegu:
- gładka skóra bez zbędnego owłosienia.

Wskazania do zabiegu: nadmierne owłosienie okolicy twarzy, bikini i pozostałych części ciała.

Zalecana częstotliwość: Usuwanie nadmiernego owłosienia niemal zawsze wymaga kilku wizyt, przede wszystkim ze względu na właściwości wzrostu włosów u człowieka. Te bowiem rosną na naszym ciele nierównomiernie i w momencie przeprowadzania pierwszego zabiegu możliwe jest usunięcie tylko części włosów – zwyczajowo przyjmuje się, że około 30%. Kompletny cykl zabiegów powinien zatem składać się z około 4-6 wizyt, po których możliwe jest całkowite usunięcie niechcianego owłosienia.

Opinie - ESTELL MEDYCYNA ESTETYCZNA

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - ESTELL MEDYCYNA ESTETYCZNA

ESTELL MEDYCYNA ESTETYCZNA

Bielańska 12 00-085 Warszawa

Polecani z kategorii medycyna estetyczna

Klinika La Perla
Klinika La Perla Warszawa
Zobacz profil
DepilConcept Warszawa-Ochota
DepilConcept Warszawa-Ochota Warszawa
Zobacz profil
Estetica clinic
Estetica clinic Warszawa
Zobacz profil
Klinika Piękna Essence
Klinika Piękna Essence Warszawa
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: