Estime Medycyna Estetyczna i Stomatologia

Estime Medycyna Estetyczna i Stomatologia

Ułańska 21, Poznań

O nas

W Estime stawiamy na bezpieczeństwo, jakość, naturalne efekty i szczerość w stosunku do Pacjenta. Firma została założona w listopadzie 2010 roku przez dermatologa lek. med. Julitę Wołowiec, z pasji do medycyny estetycznej. Od tamtego momentu prężnie się rozwija. W 2017r. oferta poszerzyła się o stomatologię i estetykę uśmiechu. Obecnie współpracujemy z kosmetologiem, laryngologiem i dietetykiem. Mnogość technik, preparatów i urządzeń daje specjalistom pełne pole manewru, jeśli chodzi o odpowiedni dobór metody dla danego Pacjenta.
Zapraszamy do odwiedzenia nas w Poznaniu. :)

Oferta - Estime Medycyna Estetyczna i Stomatologia

Depilacja laserowa

Seria zabiegów depilacji laserowej pozwala trwale pozbyć się zbędnego owłosienia zarówno z ciała jak i twarzy. Laser Cheveux jest bezpieczny i można go używać nawet przy ciemnej karnacji lub lekko opalonej skórze. Dzięki głowicy chłodzącej i opcji FAST HAIR REMOVAL zabieg jest szybki i możliwie bezbolesny.

Zamykanie naczynek

Rumień, teleangiektazje, punkty rubinowe i drobne znamiona naczyniowe to częsty problem, z którym pacjenci zgłaszają się do naszego Centrum. W Estime wykorzystujemy w leczeniu powyższych zmian głowicę LuxG platformy laserowej i IPL Star Lux 500. Zabieg jest skuteczny, komfortowy, bez okresu rekonwalescencji. Średnio 3 sesje w 2-3 tygodniowych odstępach w przypadku rumienia i poszerzonych naczyń na skórze twarzy pozwalają na efektywną eliminację zmian, w leczeniu punktów rubinowych często wystarczający jest pojedynczy zabieg.

Dokładną ofertę oraz opisy zabiegów i urządzeń znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.estime.poznan.pl

Fotoodmładzanie

Używany przez nas amerykański laser Palomar, to gwarancja wysokiej jakości i doskonałych efektów. Zabieg likwiduje przebarwienia i zamyka drobne naczynia, dzięki czemu skóra staje się jaśniejsza, promienna, bardziej atrakcyjna i o wyrównanym kolorycie.

Karboksyterapia

To skuteczna i bezpieczna procedura o bardzo szerokim wachlarzu zastosowań. C.D.T Evolution, to urządzenie, które pozwala na ustawienie odpowiedniego ciśnienia i szybkości przepływu gazu, zależnie od leczonej okolicy i problemu. Ponadto CO2 jest podgrzewany dla większego komfortu pacjenta. Najczęstsze wskazania do zabiegu to:
-cienie i worki pod oczami
-cellulit
-nadmierne wypadanie włosów
-przyspieszenie gojenia ran
-niwelowanie blizn, rozstępów
-ujędrnianie
-likwidacja opornej tkanki tłuszczowej

Mezoterapia igłowa

Procedurę wykonuje się w celu zapobiegania utracie nawilżenia i jędrności, starzeniu się, wypadaniu włosów, powstawaniu zmarszczek i przebarwień, a także w celu ujędrnienia skóry twarzy i ciała, w walce z cellulitem, rozstępami, cienką skórą wokół oczu. W zależności od celów terapeutycznych używa się różnych preparatów. Bez wątpienia jest to zabieg o ogromnym potencjale! 2-3 zabiegi przed ślubem, pięknie przygotują Młodą Parę na ich wielki dzień :)

Mikrodermabrazja

W Estime używamy mikrodermabrazji diamentowej, która nie powoduje reakcji alergicznych. Efekty są natychmiastowe, a procedura niesie za sobą szereg korzyści: dokładne usunięcie zanieczyszczeń na powierzchni skóry, odświeżenie i poprawa jej funkcjonowania, ujednolicenie kolorytu, rozjaśnienie przebarwień, spłycenie drobnych blizn i zmarszczek, redukcja zaskórników, łojotoku i niwelowanie rozszerzonych porów, poprawa elastyczności skóry.

Osocze bogatopłytkowe

W Estime wznieśliśmy zabieg osoczem na wyższy poziom. Proponujemy naszym Pacjentom zabieg CGF, gdzie główną frakcją są komórki macierzyste i czynniki wzrostu. Dużo skuteczniej odbudowują i regenerują one tkanki, powodując naturalny efekt odmłodzenia. Zabieg obejmuje okolicę twarzy szyi i dekoltu, a także dłoni, owłosionej skóry głowy, a nawet- regenerację dziąseł! (Szczególnie polecane przy recesji lub paradontozie)

Usuwanie blizn

Wykorzystujemy wiele metod redukcji blizn, blizn potrądzikowych lub powypadkowych oraz rozstępów. Stosujemy m.in. technologię laserowego usuwania blizn firmy Palomar® z wykorzystaniem frakcyjnego lasera nieablacyjnego Star Lux 500 z głowicą 1540. Dobre efekty przynosi również zabieg Dermapenem, peelingi chemiczne, karboksyterapia, Plexr lub terapia kolagenowa Linerase. Najlepszą metodę dobieramy indywidualnie.

Dokładną ofertę oraz opisy zabiegów i urządzeń znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.estime.poznan.pl

Usuwanie przebarwień

W Estime wykonujemy zabiegi wykorzystujące mikrowiązkę plazmy Plexr, laser Palomar Star Lux 500, a także peelingi chemiczne. Ich zadaniem jest usuwanie nie tylko wyraźnych plam po trądziku, ale również piegów, plam posłonecznych, melasmy oraz poikilodermy. W zależności od wybranego wspólnie z lekarzem rozwiązania, mogą one całkowicie je zlikwidować lub rozjaśnić. Najlepszą metodę dobieramy indywidualnie.

Dokładną ofertę oraz opisy zabiegów i urządzeń znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.estime.poznan.pl

Opinie - Estime Medycyna Estetyczna i Stomatologia

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Trzema filarami Estime są zabiegi z zakresu: dermatologii estetycznej, stomatologii, kosmetologii. Obejmują one głównie medycynę regeneracyjną i anti-ageing oraz leczenie problemów estetycznych. Zajmujemy się tą dziedziną już wiele lat i ciągle jest ona naszą pasją... przez to, a może raczej dzięki temu, zgormadziłyśmy w Estime wiele urządzeń, technologii i preparatów, za pomocą których walczymy o dobre samopoczucie i zdrowie naszych Pacjentów. Współpracujemy również ze specjalistami z zakresu dietetyki i laryngologii (usuwamy chrapanie!) :D

Kontakt - Estime Medycyna Estetyczna i Stomatologia

Estime Medycyna Estetyczna i Stomatologia

Ułańska 21 60-748 Poznań

Poniedziałek

10:00 -18:00

Wtorek

10:00 -18:00

Środa

11:00 -19:00

Czwartek

11:00 -19:00

Piątek

10:00 -18:00

Sobota

10:00 -14:00

Wybrane soboty w sezonie jesienno-zimowym

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: