Gabinet Medycyny Estetycznej

lek. Alicja Dmuchowska-Iliev

Gabinet Medycyny Estetycznej

Słowackiego 13, Włocławek

O nas

Jakość, bezpieczeństwo i profesjonalizm – na tych trzech wartościach opiera się prowadzony przez nas gabinet medycyny estetycznej, która skupia się przede wszystkim na poprawie jakości życia swoich pacjentów.

Dzięki zastosowaniu najnowszego sprzętu i nowatorskich metod leczenia jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom oferowanych usług. Wieloletnia praktyka medyczna uzupełniana certyfikowanymi preparatami sprawdzonymi w zabiegach medycyny estetycznej jest gwarancją doskonałych efektów leczenia.

Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę uczestnicząc w wielu kursach dokształcających, dzięki którym jesteśmy w stanie zaoferować naszym pacjentom najnowsze rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej czy przeciwstarzeniowej.

PRZEDZIAŁ CENOWY

140 zł - 1600 zł

Oferta - Gabinet Medycyny Estetycznej

Mezoterapia igłowa

300 zł - 500 zł

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem kosmetycznym od lat cieszącym się popularnością wśród osób chcących w efektywny sposób poprawić swoją urodę. Zaliczana jest do jednego z częściej wybieranych zabiegów estetycznych - zarówno w Polsce, jak i na świecie. Mezoterapią igłową przywrócić można naturalny, promienny wygląd skóry na długi czas. Zabiegi mezoterapii przeprowadzane są już od ponad 50 lat, z tego właśnie powodu technikę tę uważa się za dobrze opanowaną i bezpieczną.

Osocze bogatopłytkowe

800 zł - 1200 zł

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że terapia osoczem bogatopłytkowym nie jest operacją chirurgiczną. Lekarz wykonuje serię wstrzyknięć osocza bogatopłytkowego w skórę pacjentki, powodując likwidację zmarszczek. Samo osocze bogatopłytkowe jest specjalnie przygotowanym preparatem krwiopochodnym, który wytwarzany jest z krwi osoby poddającej się zabiegowi. Osocze bogatopłytkowe zawiera zwiększoną ilość płytek krwi i licznych czynników wzrostu, które umożliwiają procesy regeneracyjne.

Opinie - Gabinet Medycyny Estetycznej

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Najbardziej popularne zabiegi medycyny estetycznej w bardzo atrakcyjnych cenach!

Kontakt - Gabinet Medycyny Estetycznej

Gabinet Medycyny Estetycznej

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Słowackiego 13 87-800 Włocławek

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: