Gabinet Medycyny Estetycznej Bartosz Strzeboński

Bartosz Strzeboński

Gabinet Medycyny Estetycznej Bartosz Strzeboński

ŚWIĘTOKRZYSKA, 55 lokal U5, Inowrocław

Moim głównym punktem zainteresowań jest twarz, obraz naszych emocji, bagażu doświadczeń i wieku. Specjalizuję się w technikach umożliwiających usunięcie z twarzy objawów zmęczenia, upływu czasu.
Współczesna, profesjonalna medycyna estetyczna jest subtelna. Ma odświeżać, rozpromieniać, przywracać uśmiech, odmładzać, ale nie może zmieniać indywidualnych cech piękna i urody. Nie może być przerysowana, ciężka i sztuczna.
Moim zdaniem kluczem do sukcesu i zadowolenia Pacjenta jest indywidualna ocena twarzy, wspólne określenie celów i naturalna poprawa wyglądu w oparciu o gruntowną znajomość anatomii twarzy, sprawdzone preparaty wiodących firm farmaceutycznych i bezpieczne techniki zabiegów.
Uważam, że medycyna estetyczna dla dobrego lekarza powinna stać się sztuką.

350 zł - 1700 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Mezoterapia igłowa

300 zł - 770 zł

Mezoterapia igłowa polega na podaniu śródskórnie za pomocą iniekcji różnych substancji poprawiających stan skóry.
Preparaty do mezoterapii zawierają mieszaniny różnych substancji aktywnych. Dzięki wprowadzeniu ich do skóry uzyskujemy jej nawilżenie, poprawę napięcia i elastyczności, ochronę przed wolnymi rodnikami, poprawę barwy, stymulację do regeneracji, redukcję drobnych zmarszczek, oraz stymulację cebulki włosa w mezoterapii głowy.
Zabieg może dotyczyć różnych okolic ciała jak twarz, szyja, dekolt, ręce, uda, pośladki, owłosiona skóra głowy.
Zabiegi mezoterapii w swoim gabinecie wykonuję przy użyciu przełomowego urządzenia VITAL INJECTOR 2, które dzięki wykorzystaniu podciśnienia minimalizuje odczucie bólu i ryzyko powstania siniaków. (http://vitalinjector.pl)

Osocze bogatopłytkowe

750 zł - 950 zł

Osocze bogatopłytkowe uzyskujemy po odwirowaniu w specjalnej probówce krwi pobranej z żyły. Płytki krwi, podane śródskórnie metodą mezoterapii igłowej, uwalniają liczne czynniki wzrostu, które aktywują naturalne procesy regeneracyjne w skórze.
Zwiększa się ilość fibroblastów, kolagenu, elastyny, oraz naczyń co skutkuje poprawą napięcia, gęstości oraz kolorytu skóry.
Osocze bogatopłykowe z powodzeniem stosowane jest również w leczeniu łysienia. Wtedy podawane jest w skórę głowy, co w pierwszej kolejności hamuje wypadanie włosów a następnie ich zagęszczenie.

Usuwanie blizn

250 zł - 1000 zł

Usuwanie przebarwień

350 zł - 700 zł

Peeling jest zabiegiem polegającym na złuszczaniu naskórka.
W peelingach chemicznych efekt złuszczania naskórka uzyskuje się przy użyciu odpowiednich związków chemicznych. W zależności od swojego składu i stężenia substancje te umożliwiają usunięcie w sposób kontrolowany warstw naskórka na różnych, wybranych przez lekarza, głębokościach.
Peeling stymuluje naskórek do odbudowy, podziałów nowych komórek i syntezy świeżego kolagenu, elastyny, oraz kwasu hialuronowego, odpowiadających za nawodnienie, elastyczność i koloryt skóry. W efekcie uzyskujemy odmłodzenie skóry.
Wskazania do stosowania peelingów obejmują: zmarszczki, fotostarzenie skóry, przebarwienia, skóra trądzikowa, blizny potrądzikowe, utrata elastyczności skóry, skóra palacza.

Zamykanie naczynek

299 zł - 699 zł

Jedną z najefektywniejszych metod usuwania poszerzonych naczyń jest laser. FOTONA SP SPECTRO to lider w swojej klasie.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Te chwile, kiedy po skończonym zabiegu Pacjent patrząc w lusterko mówi z błyskiem w oczach : "Nie wierzyłam, że to jest możliwe"

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Według mnie jakość jest gwarantem bezpieczeństwa. W swojej praktyce wykorzystuję tylko preparaty wiodących firm farmaceutycznych, których bezpieczeństwo i skuteczność jest potwierdzona w badaniach klinicznych, oraz najlepsze na rynku urządzenia.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta obejmuje zabiegi z użyciem botoksu, wypełniaczy oraz peelingi chemiczne. Procedury te umożliwiają zauważalną, ale subtelną poprawę wyglądu oraz kondycji skóry.

Jaki jest Twój styl?

Najważniejsze w mojej pracy jest bezpieczeństwo Pacjenta, oraz subtelna poprawa wyglądu.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

W większości moi Klienci to ludzie otwarci, dbający o swój wizerunek.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Ideałem jest ślub organizowany na przemyślanym planie. Wtedy usługodawca może w pełni pokazać swoje umiejętności, a stres wywołany presją czasu jest wyeliminowany.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Współczesna medycyna estetyczna jest subtelna i bezpieczna. Doświadczony lekarz stosujący najlepsze preparaty oraz sprawdzone techniki potrafi cofnąć czas.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Rzetelność. W organizacji tak ważnego dla każdego z nas wydarzenia jakim jest ślub nie ma miejsca na brak profesjonalizmu i improwizację.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Dbałość o szczegóły , bezpieczeństwo oparte na gruntownej wiedzy medycznej, oraz indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Wspólne odkrycie Jego potrzeb i znalezienie najlepszej drogi do spełnienia Jego oczekiwań.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Zdobyte w ciągu 10 lat pracy w dziedzinie medycynie estetycznej wiedza i doświadczenie gwarantują usługę na najwyższym poziomie,oczekiwany efekt i bezpieczeństwo.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Dbałością o naturalną, subtelną poprawę wyglądu oraz bezpieczeństwem opartym na najwyższych standardach współczesnej medycyny estetycznej.

Kontakt

Gabinet Medycyny Estetycznej Bartosz Strzeboński

ŚWIĘTOKRZYSKA, 55 lokal U5 88-100 Inowrocław

40 km od Bydgoszczy

33 km od Torunia

Poniedziałek

09:00-20:00

Środa

09:00-14:00

Czwartek

09:00-20:00

Piątek

09:00-20:00

GODZINĘ WIZYTY NALEŻY USTALIĆ TELEFONICZNIE LUB MAILOWO.

Polecani z kategorii medycyna estetyczna

Medycyna Estetyczna i Przeciwstarzeniowa
Medycyna Estetyczna i Przeciwstarzeniowa Piła
Zobacz profil
EndoMed Instytut Medycyny Estetycznej
EndoMed Instytut Medycyny Estetycznej Toruń
Zobacz profil
LASER STUDIO 4 Grudziądz
LASER STUDIO 4 Grudziądz Grudziądz
(1)
Zobacz profil
Gabinet Medycyny Estetycznej
Gabinet Medycyny Estetycznej Włocławek
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: