Klinika DermoMedica

Recepcja

Klinika DermoMedica

Pokaż telefon

Serdecznie zapraszamy do Kliniki Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej DERMOMEDICA, która mieści się w nowoczesnym Centrum Medycznym, przy ul.Królowej Jadwigi 16 w Bydgoszczy
W naszej Klinice oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów z zakresu kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej oraz otolarygnologii i laryngologii laserowej.

Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu miłą atmosferę, fachową wiedzę oraz pełne zaangażowania i pasji świadczenie naszych usług. Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej kliniki w celu zapoznania się z aktualną ofertą oraz promocjami.

Klinika spełnia najwyższe standardy w pielęgnacji skóry, zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i wysokiej jakości kosmetyków. Nasz personel składa się wyłącznie ze specjalistów, absolwentów studiów wyższych: magistrów kosmetologii oraz lekarzy specjalistów: specjalistę medycyny estetycznej, dermatologa, otolaryngologa.

Oferta

Depilacja laserowa

100 zł - 700 zł

Laser Vectus
W medycznym laserze diodowym Vectus™ wykorzystano wiele nowatorskich rozwiązań wpływających na jego wyjątkową skuteczność, bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Skuteczność technologii została potwierdzona certyfikatem FDA. Vectus to innowacyjna technologia gwarantująca skuteczność zabiegu oraz komfort i bezpieczeństwo pacjenta.

Endermolift

150 zł - 246 zł

ICOONE laser® jest nową, rewolucyjną metodą oddziaływania na skórę. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Endermologia

200 zł - 400 zł

ICOONE laser® jest nową, rewolucyjną metodą oddziaływania na skórę. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Fotoodmładzanie

600 zł - 800 zł

Fotoodmładzanie, frakcjonowanie 3d
Bezinwazyjna technika przebudowy kolagenu Fotona Nd: YAG to alternatywna metoda głębokiego liftingu skóry. Zabieg jest oparty na absorpcji energii lasera Nd: YAG przez hemoglobinę z częściową koagulacją mikroukładu naczyniowego warstwy brodawkowatej skóry właściwej i uwolnieniu mediatorów zapalnych. Proces wywołuje odnowienie mikronaczyń, stymulację fibroblastów oraz przebudowę kolagenu. Efektem końcowym jest intensywny lifting, redukcja zmarszczek i natychmiastowa poprawa elastyczności skóry. Laser tworzy 3 wymiarową matrycę mikrouszkodzeń, które są skoncentrowane na określonych głębokościach istniejącego uszkodzenia skóry. Następnie naturalna reakcja gojenia skóry działa w celu naprawy mikroszkodzeń, tym samym odnawiając skórę. W przeciwieństwie do innych laserowych zabiegów odmładzających ten delikatny, nieablacyjny zabieg przeciw starzeniu zapewnia doskonałe wyniki i wyjątkowo krótki czas rekonwalescencji.

Lifting bez skalpela Clearlift

450 zł - 1000 zł

Alma Harmony XL PRO Clear Lift
Clear Lift wykorzystuje możliwości lasera Q-Switch dzięki czemu możliwe jest uzyskanie efektu bezinwazyjnego odmłodzenie skóry. Wyjątkową cechą zabiegu Clear Lift jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry, czyli przerwania ciągłości naskórka. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i co ważne, pozwala pacjentowi bardzo szybko wrócić do codziennej aktywności. Dodatkową zaletą jest możliwość wykonywania zabiegów również w sezonie letnim.

Mezoterapia igłowa

299 zł - 450 zł

To metoda wykorzystywana w medycynie estetycznej od lat, polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczych bezpośrednio w skórę. Mezoterapia jest jedyną i niekwestionowaną metodą terapeutyczną, która przynosi wręcz natychmiastowe rezultaty.

W zależności od wykorzystywanego preparatu to metoda:

rewitalizująca i regenerująca skórę,

przeciwzmarszczkowa

odmładzająca skórę,

przeciwtrądzikowa,

redukcji blizn

redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu

redukcji rozstępów

ujędrnienia skóry

leczenia wypadania włosów

Osocze bogatopłytkowe

700 zł - 900 zł

Biostymulacja komórek skóry z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego w Klinice Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej DERMOMEDICA w Bydgoszczy.

Wampirzy lifting to ulubiony zabieg wśród polskich i zagranicznych celebrytów! Osocze bogatopłytowe to biorewitalizacja skóry komórkami macierzystymi. Terapia jest niezwykle skuteczna w redukcji zmarszczek, odmładzaniu i remodelingu skóry oraz naprawie jej uszkodzeń takich jak blizny czy rozstępy.

Usuwanie blizn

400 zł - 1000 zł

Laserowe usuwanie blizn:

Zastosowanie lasera frakcyjnego powoduje powstanie precyzyjnej siatki mikrouszkodzeń, jednocześnie z pozostawieniem wysepek komórek nieuszkodzonych, dzięki czemu następuje intensywny proces odbudowy skóry. Blizna mięknie, jej koloryt się zmienia i staje się niewidoczna. Dzięki wiązce lasera Unixel RF 30 CO2 zabieg usuwanie blizn jest niezwykle bezpieczny oraz gwarantuje wysoką skuteczność i krótki okres rekonwalescencji.

Usuwanie przebarwień

150 zł - 800 zł

Laserowe usuwanie przebarwień

Światło lasera wybiórczo pochłaniane jest przez melaninę (barwnik skóry), co powoduje podgrzanie komórek zawierających barwnik, a następnie ich zniszczenie. Po zabiegu zmiana barwnikowa ulega ściemnieniu, a następnie stopniowemu złuszczeniu i zanikowi

Zamykanie naczynek

150 zł - 1000 zł

Na czym polega działanie lasera FOTONA?
Fotona ND:YAG
Zasada działania lasera opiera się na wybiórczym pochłanianiu energii fali laserowej przez zawartą w naczyniach krwionośnych - hemoglobinę. Powoduje to koagulację i precyzyjne zniszczenie/zamknięcie naczynka, objawiające się zbieleniem w trakcie zabiegu Skoagulowane laserem naczynko ulega zwłóknieniu i wchłonięciu w czasie 2-10 tygodni. Zabieg należy powtarzać w serii od 2 do 3 zabiegów wykonywanych w ciągu kilku miesięcy. Uzależnione jest to od ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Wolne terminy

Kontakt

Klinika DermoMedica

website facebook youtube instagram

Bydgoszcz

43 km od Torunia

Poniedziałek

08:00-18:00

Wtorek

08:00-18:00

Środa

08:00-18:00

Czwartek

08:00-18:00

Piątek

08:00-18:00

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: