Rejestracja telefoniczna +

LASERLAB MEDICA

Dolna Wilda 16, Poznań

Pokaż telefon

LaserLab Medica to miejsce, w którym łączymy profesjonalną opiekę medyczną z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej z najnowocześniejszymi technikami laserowymi.

Oferta

Usuwanie blizn

150 zł - 1000 zł

Dysponujemy całym wachlarzem metod skojarzonego leczenia blizn i bliznowców. W zależności od wskazań stosujemy zabiegi frakcyjne, mezoterapię igłową i iniekcję sterydów, lub skojarzenie tych metod.

Zamykanie naczynek

350 zł - 1000 zł

Zajmujemy się leczeniem wszystkich typów żylnych zmian naczyniowych. Wykonujemu skleroterapię żylaków oraz przezskórne zamykanie pajaczków naczyniowych systemem Lumecca i laserem NdYag. Wyboru metody dokonuje lekarz, po uprzedniej kwalifikacji pacjenta, w zależności od typu naczynia i głębokości jego położenia w skórze.

Usuwanie przebarwień

350 zł - 1000 zł

Przebarwienia, w zależności od rozpoznania usuwamy laserem frakcyjnym CO2 lub systemem impulsowego źródła światła Lumecca.

Fotoodmładzanie

450 zł - 1500 zł

Nieinwazyjne fotoodmładzanie laserem NdYag tzw. "lifting imprezowy" jest najlepszym i najskuteczniejszym nieoperacyjnym leczeniem wiotkiej skóry. Zabieg jest komfortowy dla pacjenta, nie wymaga znieczulenia ani rekonwalescencji.

Mezoterapia igłowa

450 zł - 850 zł

Cena zależy od obszaru poddawanego zabiegowi oraz od rodzaju użytego preparatu.

Depilacja laserowa

180 zł - 700 zł

Laserowe usuwanie owłosienia wykonujemy laserem NdYag o długości fali 1064nm. Co bardzo WAŻNE to można skutecznie nim usuwać TYLKO CIEMNE WŁOSY.
Włosy w kolorze BLOND oraz SIWE nie ulegają skutecznemu usunięciu!!!

Osocze bogatopłytkowe

600 zł - 800 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Na jakim sprzęcie pracujesz?

W gabinecie LaserLab Medica pracujemy na wysokiej jakości laserach. Dysponujemy: *laserem diodowym typu Leonardo firmy Biolitec, *laserem CO2 Smaxel, *laserem NdYag firmy Candela, *systemem impulsowego źródła światła INMODE Lumecca i Fractora W zakresie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, pracujemy na lekach i preparatach firmy ALLERGAN i MERZ.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta gabinetu LaserLab Medica obejmuje: *holistyczne leczenie zmian żylnych (żylaków i pajączków naczyniowych) *zabiegi z zakresu medycyny estetycznej *zabiegi chirurgiczne

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Pacjenci, którzy wybierają leczenie w gabinecie LaserLab Medica cenią sobie profesjonalizm i bezpieczeństwo jakie cechuje wykonywanie procedur medycznych przez lekarza specjalistę w dziedzinie chirurgii w lekarskim gabinecie zabiegowym.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Profesjonalizm, jedenastoletnie doświadczenie w chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz najwyższej jakości sprzęt medyczny.

Wolne terminy

Kontakt

LASERLAB MEDICA

website

Dolna Wilda 16 61-552 Poznań

280 km od Warszawy

Poniedziałek

09:00-19:00

Wtorek

09:00-19:00

Środa

09:00-19:00

Czwartek

09:00-19:00

Piątek

09:00-19:00

Podane godziny, są godzinami pracy rejestracji. Na konsultacje z lekarzem i na zabiegi, pacjenci są umawiani na konkretne godziny.

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: