Medycyna estetyczna Siedlce

Liczba ofert: 2

Liczba ofert: 2

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

W okolicy Siedlc

Skingen Clinic

Warszawa Medycyna estetyczna

85 kilometrów od Siedlc

Skingen Clinic to niezwykła klinika medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Cieszy się uznaniem ludzi chcących zachować swoje naturalne piękno oraz tych, którzy marzą o prawdziwej metamorfozie. Założycielką kliniki jest lekarz specjalista medycyny estetycznej dr Katarzyna Dąbrowska. Jej wieloletnie doświadczenie praktyczne i ogromna wiedza teoretyczna jest gwarantem wykonywania zabiegów na najwyższym poziomie. Świadczy o tym zadowolenie i uznanie naszych pacjentów. W klinice każdy pacjent traktowany jest indywidualnie do swoich potrzeb, dlatego Skingen dysponuje jedną z najszerszych gam usług z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej. Aktualne trendy oraz standardy wyznaczane na międzynarodowych kongresach i szkoleniach medycyny estetycznej są na bieżąco przenoszone i stosowane w Skingen.

  • Usuwanie blizn
  • Zamykanie naczynek
  • Usuwanie przebarwień
  • Fotoodmładzanie
  • Mezoterapia igłowa
19 zdjęć Ilość zdjęć

NeoDerm Marta Zamojska

Mińsk Mazowiecki Medycyna estetyczna

48 kilometrów od Siedlc

(2)
Klaudia W - Na wesele chciałam wyglądać zjawisko wo. Marzyłam o pięknych ustach, ale bałam się przesady i nie naturalnego efektu. Pani doktor zrobiła je idealnie są pełniejsze i wciąż wyglądają naturalnie.
  • Depilacja laserowa
6 zdjęć Ilość zdjęć

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Medycyna estetyczna. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Sprawdź inne oferty: