Medycyna estetyczna Dolnośląskie

Liczba ofert: 3

Liczba ofert: 3

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

SkyClinic

Wrocław Medycyna estetyczna

Jesteśmy Cetrum Szkoleniowym Systemu ARTAS w Europie. Posiadamy bogaty bagaż doświadczeń w dziedzinie transplantacji włosów, prowadzimy szkolenia dla lekarzy z zaprzyjaźnionych klinik producenta robota ARTAS, firmy RESTORATION ROBOTICS ®. Dysponujemy multidyscyplinarnym zespołem złożonym nie tylko z kosmetologów, ale i przede wszystkim – z lekarzy dermatologów, ginekologów i chirurgów posiadających wieloletnie doświadczenie. Z uwagi na to jesteśmy w stanie zaoferować pełną, profesjonalną opiekę przed, podczas, jak i po wykonanych zabiegach. Klinika SkyClinic, jak i jej personel, wyróżnia się na tle innych placówek o podobnej ofercie nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Świadczyć o tym może status „Diamentowej kliniki”, który został jej przyznany przez system ARTAS USA. Ponadto personel kliniki wyróżnia się prowadzeniem szkoleń z transplantacji włosów dla innych lekarzy. Pacjent przychodzący do SkyClinic będzie pod opieką specjalistów nie tylko z zakresu transplantacji włosów, ale także chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

  • Depilacja laserowa
  • Endermologia
  • Fotoodmładzanie
  • Mezoterapia igłowa
  • Mikrodermabrazja
119.00 zł Ceny od
6 zdjęć Ilość zdjęć

ESDERM Specjalistyczne Centrum Medyczne

Wrocław Medycyna estetyczna

(10)
Kasia K - W Esderm wypełniałam lwią zmarszczkę, co sprawiło że na ślubie mogłam cieszyć się piękna i gładką cerą :)
  • Depilacja laserowa
  • Fotoodmładzanie
  • Karboksyterapia
  • Mezoterapia igłowa
  • Osocze bogatopłytkowe
150 zł Ceny od
9 zdjęć Ilość zdjęć

Esensja

Głogów Medycyna estetyczna

(15)

Esensja to miejsce, w którym zadbamy o poprawę jakości Twojego życia, urody i zdrowia, spełniając marzenia o lepszym samopoczuciu psychicznym i fizycznym. Wykwalifikowany zespół dobierze terapię i zabiegi najbardziej odpowiednie dla Ciebie, wspierając Twoje ciało w jego naturalnym procesie zmian, poprawiając niedoskonałości i dbając o to, by każda minuta po przekroczeniu naszych drzwi była wyjątkowa i niosła ze sobą odprężenie, głęboki relaks i poczucie niezakłóconego szczęścia. Najnowsze urządzenia gwarantują natychmiastowe efekty, które utrzymują się przez długi czas.

150 zł Ceny od
4 zdjęcia Ilość zdjęć

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Medycyna estetyczna. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Zobacz usługodawców w miastach w Twoim województwie: