Esensja

Katarzyna Wilk

Esensja

Elektryczna 1a, Głogów

(15)

O nas

Esensja to miejsce, w którym zadbamy o poprawę jakości Twojego życia, urody i zdrowia, spełniając marzenia o lepszym samopoczuciu psychicznym i fizycznym. Wykwalifikowany zespół dobierze terapię i zabiegi najbardziej odpowiednie dla Ciebie, wspierając Twoje ciało w jego naturalnym procesie zmian, poprawiając niedoskonałości i dbając o to, by każda minuta po przekroczeniu naszych drzwi była wyjątkowa i niosła ze sobą odprężenie, głęboki relaks i poczucie niezakłóconego szczęścia. Najnowsze urządzenia gwarantują natychmiastowe efekty, które utrzymują się przez długi czas.

PRZEDZIAŁ CENOWY

150 zł - 2500 zł

Opinie - Esensja

5

15 opinii

Dodaj opinię

KW

Kalina W

Wspaniała atmosfera, przemiły, profesjonalny personel. Jestem zachwycona efektami zabiegu jak i całą otoczką wokół niego <3 Dziękuję!

4 lata temu

Źródło: Facebook

SL

Sylwia L

Wczoraj byłam na masażu relaksacyjnym. Bardzo polecam, ja z pewnością jeszcze skorzystam :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

SB

Sylwia B

Pani Moniko, dziękuje! Plecy jak nowe, jak zwykle wszystko na najwyższym poziomie, uwielbiam korzystać z masaży w Esensja Clinic&SPA, polecam wszystkim ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

PC

Patrycja C

Cudowny relaks i przemiła atmosfera. Masaż całego ciała to zabieg, który pozwolił zapomnieć o reszcie świata. Szczerze polecam i wrócę na pewno ?

5 lat temu

Źródło: Facebook

IM

Ilona M

Bardzo polecam masaż całego ciała, miałam jako wygrany w konkursie. Bardzo miła i przyjemna atmosfera ? Super relaks ;)

5 lat temu

Źródło: Facebook

SK

Sylwia K

Polecam serdecznie ! W ubiegłym tygodniu korzystałam w Esensja Clinic&SPA z zabiegu oczyszczania twarzy. Pierwszy raz w życiu jestem bardzo zadowolona , a przecież nie pierwszy raz poddawałam się takiemu zabiegowi... Zazwyczaj ślady po takim zabiegu są widoczne kilka dni, a tu nic? ( bardzo miłe zaskoczenie). Serdecznie dziękuję Pani Żaklinie za profesjonalizm, delikatność ,miłą atmosferę i serce :)Moja twarz oprócz tego , że jest "czysta" to również promienieje . Zdecydowanie polecam i pozdrawiam cały zespół Esensja Clinic &SPA ?

5 lat temu

Źródło: Facebook

SJ

Sylwia J

Moja pierwsza wizyta na masazu ...... jestem Mega zadowolona a Pani Monika wykonala usługę bardzo profesjonalnie po prostu stawiam 6+.

5 lat temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Esensja

Esensja

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Elektryczna 1a 67-200 Głogów

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: