Studio Laser

Studio Laser

Warszawa

(1)

Jesteśmy liderem w depilacji laserowej laserem LightSheer. Jeden zabieg u nas = osiem zabiegów w innym gabinecie.
Ślub to olbrzymi wydatek. Nie trać czasu i pieniędzy.
Spośród szerokiej oferty medycyny estetycznej staramy się uczciwie eliminować nieskuteczne zabiegi proponując tylko te, które dają wymierne rezultaty.Posiadamy cztery placówki

- WARSZAWA CENTRUM ul.Aleje Jerozolimskie 31 lok 21
tel. 604253453 226295559
http://www.studiolaser-depilacja.pl/kontakt/kontakt-warszawa-centrum.html

- WARSZAWA GOCŁAW ul.Kakowskiego 5
tel. 604252652 228100494
http://www.studiolaser-depilacja.pl/kontakt/kontakt-warszawa-goclaw.html

- POZNAŃ ul/Strzelecka 20/6
tel. 604262562 618534708
http://www.studiolaser-depilacja.pl/kontakt/kontakt-poznan.html

- CZĘSTOCHOWA ul.Waszyngtona 58/1
tel. 604261661 343671593
http://www.studiolaser-depilacja.pl/kontakt/kontakt-czestochowa.html

Oferta

Depilacja laserowa

100 zł - 700 zł

Od 20 lat zajmujemy się depilacją laserową. Sprzęt oraz techniki, którymi się posługujemy powodują, że nasze efekty są nieporównywalnie lepsze od innych gabinetów. Wielokrotnie zdziwieni klienci pytają Nas jak to możliwe? Rzekomo ten sam laser i podobny sposób pracy a rezultaty niewspółmiernie lepsze. O skuteczności zabiegu decyduje jakość i sprawność głowicy czego przeciętny klient nie jest w stanie zweryfikować. Sprawdź Nas i przekonaj się na własnej skórze na czym polega różnica.


Skuteczna depilacja laserowa Light Sheer polega na całkowitym wyeliminowaniu owłosienia poprzez zniszczenie struktury włosa. W naszych gabinetach depilacja laserem diodowym jest gwarancją skuteczności zabiegów w oparciu o oryginalny i nieprzekalibrowany sprzęt! W naszej ofercie posiadamy wszystkie typy laserów Light Sheer.

Endermologia

120 zł - 1200 zł

Wiemy że w dniu ślubu każda panna młoda marzy aby wyglądać wyjątkowo.
Czy wiesz, że prawidłowo wykonany zabieg Endermologie nie powinien powodować bólu ani siniaków !
Wielokrotnie Panie, które doświadczyły tych masaży w innych salonach, właśnie tak opisywały swoje efekty.
Endermologie to nowoczesna i nieinwazyjna metoda, pozwalająca na pozbycie się defektu jakim jest nagromadzony cellulit, poza tym doskonale kształtuje sylwetkę, poprawia jędrność i elastyczność skóry a także wysmukla ciało z którego będziesz naprawdę dumna.
Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu przez nas programów w systemie Endermologie, skutecznie działamy na główne problemy sylwetki u każdej kobiety. Dzięki temu likwidujemy nie tylko cellulit ale także lokalne otłuszczenia, zmniejszamy widoczność rozstępów, poprawiamy estetykę w samym wyglądzie skóry czy tez wspomagamy walkę z problemem ciężkich nóg.
Zabiegi Endermologie wykonujemy we wszystkich naszych gabinetach.

Fotoodmładzanie

250 zł - 550 zł

Starzenie się skóry jest nieodłącznym procesem u każdego człowieka, który pogłębia się wraz z wiekiem. Fotoodmładzanie laserowe to nieinwazyjna metoda, która pozwala cofnąć czas w wyglądzie skóry, wykorzystuje do odmładzania impulsowe światło (IPL) o niskiej gęstości energii. Fotoodmładzanie nie tylko doraźnie poprawia wygląd skóry, ale również ją leczy. W sposób kompleksowy likwiduje objawy starzenia się skóry: niweluje zmarszczki, likwiduje zmiany naczyniowe, takie jak: rozszerzone naczynka, „pajączki”, nadmierne rumieńce, trądzik różowaty, zaczerwienienia oraz usuwa wszelkiego rodzaju zmiany pigmentowe: przebarwienia, piegi, plamy posłoneczne i starcze.

Usuwanie przebarwień

50 zł - 900 zł

Laseroterapia to jedna z najskuteczniejszych metod leczenia przebarwień różnego typu. Największy problem stanowią przebarwienia na twarzy, jednak niepożądane zmiany skórne mogą pojawić się także na innych częściach ciała. W naszych gabinetach stosujemy najnowszej generacji IPL, który przeznaczony jest do usuwania nawet najbardziej opornych przebarwień. Już po kilku zabiegach skóra będzie wyglądać na odmłodzoną, a nieestetyczne przebarwienia znikną.

Zamykanie naczynek

50 zł - 900 zł

Laserowe zamykanie naczynek to obecnie jeden z najbardziej popularnych zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej. Nie tylko jest to metoda całkowicie bezpieczna, ale też cechująca się wysoką skutecznością i precyzją działania. Za pomocą lasera w szybki sposób usunąć można rozszerzone naczynka na twarzy, rumień, zaczerwienienia czy nieestetyczne „pajączki” na nogach. Co ważne, zamykanie naczynek laserem jest możliwe do przeprowadzenia praktycznie każdej części ciała – najczęściej jednak realizowane jest na twarzy, na nosie czy też na nogach.

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

avatar

Justyna P

Bardzo przyjemna i profesjonalna obsługa. polecam

2 lata temu

Kontakt

Studio Laser

Poniedziałek

09:00 -21:00

Wtorek

09:00 -21:00

Środa

09:00 -21:00

Czwartek

09:00 -21:00

Piątek

09:00 -21:00

Sobota

09:00 -17:00

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: