Twoja Klinika

Renata Niekało

Twoja Klinika

Młynowa 38 lok.4/2, Białystok

Twoja Klinika to nowoczesne i unikatowe miejsce na mapie Podlasia. Stworzona przez nas oferta to nowoczesna i bezpieczna dermatologia, medycyna estetyczna i chirurgia estetyczna. Oferujemy szeroką gamę zabiegów przeciwzmarszczkowych i rewitalizujących przy użyciu kwasu hialuronowegi i toksyny botulinowej. Jesteśmy liderem w zakresie laserowego usuwania tatuaży i usuwania makijażu permanentnego.
Naszym pacjentkom proponujemy również szereg procedur z zakresu ginekologii estetycznej m.in. laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, rewitalizacja pochwy, powiększenie Punktu "G".
Specjalizujemy się również w bezoperacyjnym liftingu twarzy, korekcji powiek, uszu i wielu innych zabiegów tzw. małej chirurgii.

Poza najwyższej klasy sprzętem oferujemy Państwu to, co mamy najcenniejsze: wiedzę i wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów.

250 zł - 3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Fotoodmładzanie

700 zł - 1000 zł

Frakcjonowanie 3D – głęboki lifting skóry przy wykorzystaniu lasera QX Max- najpotężniejszego i najwszechstronniejszego lasera Q-SWITCH na świecie.

Na czym polega zabieg?

Frakcjonowanie 3D to unikalny zabieg pozwalający na radykalne odmłodzenie naszej skóry. Jest to nowatorski i niezwykle efektywny sposób redukcji zmarszczek przy jednoczesnym ujędrnieniu i poprawie napięcia skóry.

Nowa rewolucyjna metoda FOTONY Frakcjonowanie 3D tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia te powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do mocnego naciągania skóry – do liftingu skóry. W przeciwieństwie do innych laserowych zabiegów odmładzających ogromną zaletą tego zabiegu jest krótki czas powrotu do zdrowia.

Wskazania do zabiegu

Zabieg przeznaczony jest głównie dla osób dojrzałych, pragnących napiąć i ujędrnić swoją skórę oraz zlikwidować zmarszczki. Dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się serię od 3 do 6 zabiegów w odstępach 2 – 4 tygodniowych.

Efekty

radykalne odmłodzenie skóry.
redukcja zmarszczek przy jednoczesnym ujędrnieniu i poprawie napięcia skóry.
gładka i napięta oraz rozjaśniona skóra, o zdrowym blasku.

Efekt będzie zauważalny stopniowo wraz z każdym wykonanym zabiegiem. Każdy zabieg pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu odpowiadającego za kondycję naszej skóry.

Osocze bogatopłytkowe

1200 zł - 1400 zł

Osocze bogatopłytkowe jest preparatem krwiopochodnym, który otrzymuje się z krwi pobranej od pacjenta. Zawiera ono liczne czynniki wzrostu dzięki czemu może stymulować procesy regeneracyjne naszej skóry, w przyśpieszeniu procesów gojenia ran Osocze bogatopłytkowe jest powszechnie stosowane w medycynie estetycznej i zabiegach upiększających twarz. Jest to zabieg bardzo popularny wśród gwiazd.

Zabieg polega na pobraniu krwi od pacjecta bezpośrednio do specjalnych probówek, następnie probówki z zawartością krwi umieszcza się w specjalnej do tego celu wirówce laboratoryjnej i wiruje z odpowiednią prędkością i czasie. Płytki krwi zostają oddzielone od pozostałych składników, a następnie zagęszczone i zawieszone w osoczu krwi. Koncentrat bogatopłytkowy wraz z osoczem odciągany jest do strzykawki. Odpowiednio przygotowany preparat osocza bogatopłytkowego lekarz wstrzykuje do skóry w wybrane miejsca. Dla pełnego komfortu pacjenta używa się preparatów znieczulających.

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest uznawany za jeden z najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej z uwagi na 100% biokompatybilność i immunologiczną neutralność, dzięki czemu nie niesie za sobą ryzyka reakcji uczuleniowych. Zabieg jest bardzo skuteczny ponieważ w osoczu znajduje się bardzo duża ilość substancji odpowiedzialnych za poprawę zdolności procesów naprawczych w skórze.

Zabiegi z użyciem osocza bogato płytkowego znajdują zastosowanie w:

rewitalizacji skóry (w szczególności trudnych okolic oczu lub szyi);
leczeniu blizn potrądzikowych;
leczeniu łysienia;
poprawie kolorytu, gęstości i napięcia skóry;
przyśpieszeniu gojenia po zabiegach laserowych;
profilaktyktyce starzenia się skóry.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Po zabiegu w skórze, tworzy się włóknista otoczka, a obecne czynniki wzrostu stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu, co daje efekt ,,unoszenia” w miejscu podania. Efekty utrzymują się do 2 lat.

Usuwanie blizn

150 zł - 1500 zł

Blizny są częstym powodem kompleksów i codziennego dyskomfortu. Medycyna estetyczna oferuje jednak skuteczną metodę walki z nimi- laseroterapię.

Najskuteczniejszą metoda bezoperacyjnego usuwania blizn jest laseroterapia laserem frakcyjnym Co2.

Jest to jedno z najnowszych osiągnięć techniki laserowej stosowanej w medycynie estetycznej. Polega ona na uzyskaniu znacznej poprawy stanu skóry związanej z jej całkowitą przebudową. Zabieg wywołuje uraz w obrębie skóry właściwej. Wywołany stan zapalny pobudza skórę do tworzenia nowych, zdrowych tkanek dzięki czemu blizny stają się coraz płytsze, a wraz z kolejnymi zabiegami nawet niewidoczne.

Innowacyjna technologia lasera frakcyjnego Co2, w przeciwieństwie do laserów dotychczas stosowanych w kosmetologii i medycynie, nie naświetla jednokrotnie powierzchni skóry, ale doprowadza do powstania mikroskopijnych uszkodzeń skóry, dochodzących aż do skóry właściwej.

Laser przekłuwa skórę tysiącami mikroskopijnych laserowych igiełek, w wyniku czego powstają fragmentaryczne, mikroskopowe uszkodzenia skóry spowodowane podgrzaniem tkanek.

Impulsy światła laserowego wnikają w skórę w odpowiedniej głębokości, tak by nie powodować oparzenia, ale skutecznie pobudzić skórę właściwą do całkowitej regeneracji.

Uszkodzenie skóry wyzwala naturalną reakcję – gojenie, po którym tkanka bliznowata zostaje zastąpiona nową, zdrową tkanką poprawiając tym samym wygląd tkanki bliznowatej.

Wskazania do zabiegu:

atroficzne blizny potrądzikowe
rozstępy
modelowanie blizn chirurgicznych
blizny pooparzeniowe

Efekty:

Efekty zabiegu są natychmiastowe i postępujące.

W trakcie jednego zabiegu uszkadza się 15- 20 % powierzchni skóry, stąd konieczność wykonania 3 do 5 zabiegów, aby doprowadzić do pełnej wymiany skóry na nową (przebudowa kolagenu będzie wtedy trwała).

Ilość zabiegów zależy od rozległości i umiejscowienia zmian. Zazwyczaj trzeba wykonać 3- 5 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni.

Usuwanie przebarwień

150 zł - 1500 zł

Laserowe usuwanie przebarwień

Ponieważ przebarwienia występują na różnych głębokościach skóry, jedyną w pełni skuteczną metodą jest skorzystanie z zabiegu laserowej redukcji. Użycie najnowocześniejszego sprzętu, pozwala na rozbicie nagromadzonej w miejscu przebarwienia melaniny na drobniejsze cząsteczki, które następnie samoczynnie wchłaniane są przez organizm. Zabieg laserowej redukcji przebarwień jest bardzo skuteczny i pozwala wyeliminować większość przebarwień. Należy jednak pamiętać, że jest to eliminowanie jedynie efektów przebarwień, a nie ich przyczyny.
Nasz laser Fotona QX Max pozwala uzyskać rewelacyjne efekty estetyczne zabiegu bez ryzyka powikłań. W porównaniu z innymi metodami dostępnymi na rynku zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po zabiegu miejsca poddane wiązce lasera są lekko zaczerwienione i pacjent może wrócić do swojej normalnej aktywności życiowej.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubimy sprawiać przyjemność naszym Pacjentom i spełniać ich marzenia. Trafiają do nas różni ludzie. Często problem, z którym do nas przychodzą nosi piętno wieloletnich kompleksów i braku akceptacji własnego wyglądu.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od samego początku działalności Kliniki trafiają do nas panny młode, ich mamy, babcie i druhny. Często przychodzą razem i przy okazji wykonywanych zabiegów miło spędzają czas w naszej Klinice.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od początku działalności Kliniki.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Do zabiegów wykorzystujemy tylko bezpieczne i certyfgikowane urządzenia. Twoja Klinika dysponuje: - laserem Fotona QX MAX - laserem CO2 - systemem Lamp Dermalux triwaves - HIFU V Max

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Okres oczekiwania na zabieg w naszej Klinice to zwykle kilka dni. Jesteśmy elastyczni i staramy się dopasować do pacjenta.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta Twojej Klini,i obejmuje: - zabiegi przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego - zabiegi przy wykorzystaniu toksyny botulinowej - zabiegi laserowe - zabiegi ujędrniające i modelujące sylwetkę - zabiegi chirurgiczne, np. plastyka brzucha, czy korekta uszu.

Jaki jest Twój styl?

Nasz styl określa stwierdzenie: Twoja Klinika- nasza wiedza- Twoja satysfakcja

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Większość z nich zgłasza się do naszej Kliniki w "ostatnim momencie" na kilka tygodni przed ślubem. Medycyna estetyczna potrzebuje czasu i spokoju. Jeśli planujesz jakiś zabieg umów się do nas około 3 miesiące przed planowaną datą ślubu. Lekarz będzie mógł zaplanować zabiegi i zaproponować najlepsze indywidualne rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Tak, trafiła do nas w ubiegłym roku pacjentka z narzeczonym, której marzeniem było upięcie włosów do ślubu w "kulkę". Niestety miała bardzo odstające uszy i nie mogła sobie na to pozwolić. Chirurg przeprowadził zabieg korekty uszu i w ten sposób pomogliśmy spełnić marzenie tej młodej osoby. Efekt zabiegu był wspaniały, a pacjentka przeszczęśliwa. Dostaliśmy później zdjęcie ślubne i byliśmy bardzo dumni ze swojej pracy.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Medycyna estetyczna to zabiegi medyczne, które powinny być wykonywane wyłącznie przez lekarza. Wybierając placówkę sprawdźmy w jakich warunkach wykonywane są zabiegi (powinien to być gabinet zabiegowy, a nie kosmetyczny), kto wykonuje zabieg i jego kwalifikacje. Nie sugerujmy się wyłącznie ceną, bo to nie jest jedyne kryterium wyboru miejsca, gdzie powierzamy własną twarz, czy ciało.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsza naszym zdaniem jest opinia innych, terminowość wykonywanych usług, rzetelność. Ważne tez jest wzięcie odpowiedzialności za to co się robi i uwzględnianie ewentualnych uwag klientów.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Profesjonale podejście do pacjenta, wykształcony personel medyczny, bezpieczne i sprawdzone preparaty, odpowiednio wyposażone gabinety.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i sprawiamy by czuł się u nas wyjątkowo i chętnie do nas wracał, by efekty naszej pracy były zadowalające zarówno dla nas lekarzy, jak i dla pacjentów. Na chwilę obecna zaufało nam ponad 2000 pacjentów. Ta liczba mówi sama za siebie.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oferta Twojej Kliniki wyróżnia się przede wszystkim jakością świadczonych usług. Współpracujemy wyłącznie z lekarzami, pracujemy na bezpiecznych i sprawdzonych preparatach i wykorzystujemy sprzęt najwyższej klasy.

Kontakt

Twoja Klinika

Młynowa 38 lok.4/2 15-404 Białystok

73 km od Łomży

109 km od Suwałk

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: