Kwiaty na każdą okazję

Anna Kozłowska

Kwiaty na każdą okazję

Węgrzynowicza 12, Lębork

O nas

Układanie kwiatów od zawsze było moją pasją. Od wczesnej młodości inspirowała mnie różnorodność i piękno sztuki florystycznej. Pierwsze bukiety powstawały z kwiatów łąkowych ( do dziś uśmiecham się myśląc o początkach mojej pasji jak np. bukiet na chrzest dla córeczki mojej kuzynki z kwiatów polnych, czy też kompozycja różnorodnych kwiatów i ziół działkowych dla przyjaciółki lub aranżacja sali weselnej z ogrodowych cynii .

Z rozbawieniem i nostalgią wspominam jeden z najwcześniejszych projektów ślubnych dekoracja auta : złote obrączki a w centrum ukwiecona lalka siedząca na masce samochodu ( to trendy z lat 80 i początku lat 90tych )

Moja przygoda z tematyką ślubną trwa od wielu lat , muszę przyznać ze jest to jedna z najbliższych memu sercu branż . Magia miłości udekorowana kwiatami ... to po prostu piękne.

Pierwsze szkice do moich projektów ślubnych powstają już w trakcie nieformalnych rozmów ze zleceniodawcą . W poszukiwaniu inspiracji razem z moimi klientami czerpiemy pomysły z Ich pasji, marzeń i podróży. Pragnienia panny młodej i pana młodego są drogowskazem dla moich kompozycji kwiatowych.
Bogactwo i urok kwiatów wraz z możliwościami fantazji ludzkiej nie maja granic . Wśród moich kompozycji florystycznych znalazły się, te zainspirowane czasami rycerzy i księżniczek, wachlarzami z Japonii, czy modą w Paryżu. Wśród niestandardowych zrealizowanych projektów znalazły się miedzy innymi : wachlarze , biżuteria , suknia a także ściana z kwiatów.

W najmniej oczekiwanym momencie zaproponowano mi poprowadzenie kwiaciarni i tak w 2020 roku spełniłam wreszcie swoje marzenie i otworzyłam własną kwiaciarnię w moim rodzinnym mieście . Tak powstała Florystyka na każdą okazję.

Moje prace można obserwować na Facebook'u i Instagramie , również w kwiaciarni w Lęborku. Jeśli podobają się Wam moje prace zapraszam do kontaktu .

PRZEDZIAŁ CENOWY

100 zł - 5000 zł

Oferta - Kwiaty na każdą okazję

Dekoracja auta

100 zł - 300 zł

Cena jest zawsze do uzgodnienia w zależności od złożoności dekoracji .

Dekoracja kościoła

700 zł - 3000 zł

W zależności od wielkości kościoła oraz ilości i wielkości poszczególnych elementów dekoracji .

Wystrój sali

800 zł - 4000 zł

Takie sprawy można tylko indywidualnie omawiać z klientem , cena zawsze zależy od sezonowości to jest pierwsza rzecz . Kolejna to jakie kwiaty zostaną użyte , ile i jakich ma być kompozycji , czy dochodzą do tego świece , serwetki , czy jakieś inne dekoracje . Najtańsza wersja np; ikebana przed Państwem młodym plus załóżmy 10 bukietów na stoły z chryzantem ( margaretki ) to koszt mniej więcej 850 zł

Dekorowanie kościoła

800 zł - 4000 zł

Było opisane już wyżej . Jeśli tylko same kwiatki nieduże np; pod ołtarz , ambona i tabernakulum ( z chryzantem ) plus dekoracja klęcznika i krzeseł i same tiule na ławki to taki koszt można zamknąć w kwocie 800 , im bardziej ekskluzywne kwiaty i więcej ich tym dekoracje więcej kosztują . Zawsze można uzgodnić indywidualnie co i za ile można zrobić .

Dekorowanie sali

700 zł - 4000 zł

Dekorowanie samochodu

100 zł - 300 zł

Napisy na stół

Numery na stoły

15 zł - 50 zł

Toppery na tort

50 zł - 150 zł

Wiązanka ślubna + Butonierka

200 zł - 500 zł

Podziękowania dla gości

100 zł - 500 zł

Jeśli w formie kwiatów czy kosza ze słodyczami , winem jak najbardziej .

Opinie - Kwiaty na każdą okazję

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od prawie dwudziestu lat

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oprawa florystyczna .

Kontakt - Kwiaty na każdą okazję

Kwiaty na każdą okazję

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Węgrzynowicza 12 84-300 Lębork

Poniedziałek

09:00 -16:00

Wtorek

09:00 -16:00

Środa

09:00 -16:00

Czwartek

09:00 -16:00

Piątek

09:00 -16:00

Sobota

09:00 -16:00

Jeśli jest zamknięte - dzwoń , dogadamy się .

Zobacz innych usługodawców w mieście Lębork: