Centrum Astoria

Centrum Astoria

Ul. Sienkiewicza 4, Białystok

(4)

O nas

Wyjątkowa oprawa przyjęcia weselnego tylko w Centrum Astoria. Kuchnia na wysokim poziomie. Szefowie kuchni i cukierni oferują bogate stoły m.in. wiejski, staropolski oraz słodki. Scenariusz uroczystości jest szczegółowo omawiany z Parą Młodą.

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

od 50 do 180

house-1

LICZBA SAL

4

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Oferta - Centrum Astoria

Menu weselne - Wariant 1

150 zł

Menu weselne - Wariant 2

155 zł

Menu weselne - Wariant 3

160 zł

Menu weselne - Wariant 4

165 zł

Opinie - Centrum Astoria

4.75

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

KJ

Karolina J

Organizacja świetna. Wszelkie dekoracje zgodne z naszymi życzeniami. Wszystko sprawnie zorganizowane, sala piękna możliwość zorganizowania pokazu multimedialnego. Obsługa przyjęcia bardzo profesjonalna, nie było z niczym problemu. Wszystkie nasze sugestie były wzięte pod uwagę, nie było żadnych pomyłek. Polecamy gorąco!

5 lat temu

AT

Adrianna T

Fajna sala. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. A obsługa była idealna:-) nie ma die nawet do czegokolwiek przyczepić.

6 lat temu

BI

Becia I

Cudownie milo sympatycznie. Wesele przepieknie, zabawa przednia. Jedzenie bardzo dobre i co najwazniejsze w duzych ilosciach i nie bylismy w ogole glodni. Obsluga pracowala bardzo dobrze, byli mili i kulturalni.

6 lat temu

EM

Ewelina M

Miałam wesele w sali kolumnowej. Sala była jasna i przestrzenna. Dekoracją sali zajęła się obsługa Astorii i za to nie ponosiliśmy dodatkowych kosztów. Można było wybrać kolor przewodni wesela. Ogólnie cały wystrój sali był bardzo ładny. Jedzenie również było dobre. Polecam jak najbardziej tę salę na wesela. Jednak moim rozczarowaniem okazał się tort. Jeżeli macie mozliwość to zamawiajcie tort weselny gdzie indziej. Dałam menadżerowi zdjęcie wymarzonego tortu, on je przyjął i przekazał dalej, ale tort zrobili i tak po swojemu. Także polecam salę kolumnową Astorii na wesele, jednak proszę uważać w kwestii tortu.

6 lat temu

Kontakt - Centrum Astoria

Centrum Astoria

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul. Sienkiewicza 4 Białystok

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: