Hotel Rusałka

Emilia

Hotel Rusałka

Okuninka VIII/10, Włodawa

(4)

O nas

Specjalnie dla Państwa pod kątem organizacji konferencji, szkoleń, bankietów firmowych czy imprez rodzinnych przygotowaliśmy 2 sale konferencyjne oraz salę restauracyjną z możliwością dowolnej aranżacji przestrzeni.

Sala kominkowa z bezpośrednim widokiem na jezioro w układzie kinowym może pomieścić 125 osób, a w układzie konferencyjnym z powodzeniem ponad 80 osób. Obie sale są widne, przestronne, klimatyzowane z możliwością zaciemnienia podczas prezentacji.

Hotel SPA "Rusałka" cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nowożeńców. Składa się na to jego romantyczne położenie, eleganckie wnętrza – specjalne na tę okazję wykonywane dekoracje, atrakcyjne ceny oraz profesjonalna obsługa. W zależności od pory roku jesteśmy w stanie zorganizować wesela nawet na 200 osób. Dla gości pokoje wynajmujemy po super atrakcyjnej cenie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

150 zł - 190 zł

hotel-bed

MIEJSCA NOCLEGOWE

110

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

od 70 do 170

house-1

LICZBA SAL

2

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

TYP SALI

Hotel na wesele

STYL SALI

Wesele w stylu glamour

Oferta - Hotel Rusałka

Menu weselne - Wariant 1

160 zł

Opinie - Hotel Rusałka

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

RJ

Renata J

Było fantastycznie. Nic dziwnego, że było tyle gości. Miejsce jest naprawdę urokliwe. Reżim sanitarny w pełny przestrzegany. POLECAM

3 lata temu

E

Ewa

Spotkanie integracyjne w takim miejscu, to najlepsze rozwiązanie. Doskonałe podejście do spotkania. Wszelkie atrakcje na plus. Jedzenie wyborne. Dziękujemy za uprzejmość .

3 lata temu

N

Nina

Polecam!! Bardzo nam się podobało. Myślę, że jest to gustowne miejsce z dobrym jedzenie i wspaniałą obsługa, która dba o gości i troszczy się , by niczego im nie brakowało.

5 lat temu

M

Marta

Jak wesele to tylko tutaj! Dlaczego?Przepiękna lokalizacja, sala na wesele przestronna, klimatyzowana i bardzo miłe podejście menadżerki. Wszystko dało sie ustalić.

5 lat temu

Kontakt - Hotel Rusałka

Hotel Rusałka

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Okuninka VIII/10 22-200 Włodawa

Zobacz sale weselne w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Włodawa: