Rezydencja Kamińsko

.

Rezydencja Kamińsko

Kamińsko 4,, Murowana Goślina

(1)

O nas

Serdecznie zapraszamy do "Rezydencji Kamińsko", położonej 30 km od Poznania w malowniczym 3 ha parku krajobrazowym na skraju Puszczy Zielonki. W ekskluzywnych wnętrzach organizujemy przyjęcia weselne, imprezy rodzinne i firmowe. Uroczystość weselną, oprawę muzyczną i sesję zdjęciową uświetni naturalna harmonia i kontakt z przyrodą.

hotel-bed

MIEJSCA NOCLEGOWE

45

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

od 10 do 240

house-1

LICZBA SAL

7

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Oferta - Rezydencja Kamińsko

Menu weselne - Wariant 1

158 zł

Przyjęcie trwające od godzin popołudniowych do godziny 01:00. Zapewniony chleb i sól na powitanie Młodej Pary oraz lampka wina musującego dla każdego z gości. Nielimitowany dostęp do napojów ciepłych w formie bufetu. Podstawowe dekoracje stołów: falbany, obrusy, dekoracyjne tiule i organzy, świece, serwetki Pokrowce na krzesła prezydialne Parking dla gości Obsługę kelnerską

Menu weselne - Wariant 2

180 zł

Przyjęcie trwające od godzin popołudniowych do godziny 04:00. Zapewniony chleb i sól na powitanie Młodej Pary oraz lampka wina musującego dla każdego z gości. Nocleg w apartamencie dla Młodej Pary. Nielimitowany dostęp do napojów ciepłych w formie bufetu. Podstawowe dekoracje stołów: falbany, obrusy, dekoracyjne tiule i organzy, świece, serwetki. Pokrowce na krzesła prezydialne. Parking dla gości, obsługę kelnerską, wazony na kwiaty od Gości, dekoracja holu prowadzącego do Sali Głównej

Menu weselne - Wariant 3

199 zł

Przyjęcie trwające od godzin popołudniowych do godziny 04:00. Zapewniony chleb i sól na powitanie Młodej Pary oraz lampka wina musującego dla każdego z gości. Nocleg w apartamencie dla Młodej Pary.
Nielimitowany dostęp do napojów ciepłych oraz zimnych (soki owocowe, woda mineralna, w ilości 1 l na osobę) w formie bufetu.
Podstawowe dekoracje stołów: falbany, obrusy, dekoracyjne tiule i organzy, świece, serwetki, pokrowce na krzesła prezydialne, parking dla gości, obsługę kelnerską, wazony na kwiaty od Gości, dekoracja holu prowadzącego do Sali Głównej.

Opinie - Rezydencja Kamińsko

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

JJ

Joanna J

Bardzo jestem pozytywnie zaskoczona miejscem, obsługą i organizacją. Naczytałam się różnych opinii, ale na prawdę było super. Sala wyglądała pięknie, jedzenie wszystkim smakowało, wiejski stół rewelacja, obsługa bardzo miła i sprawnie ogarniała wszystko ;)

5 lat temu

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię, zapraszamy do dalszej współpracy przy innych okolicznościach. Pozdrawiamy

Kontakt - Rezydencja Kamińsko

Rezydencja Kamińsko

Kamińsko 4, 62-095 Murowana Goślina

Zobacz sale weselne w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Murowana Goślina: