Atelier Ambris

Katarzyna Ambroziak

Atelier Ambris

Górnicza 20 B/13, Gdynia

(2)

O nas

Ambris Atelier działa na rynku od 7 lat.Zajmuje się projektowaniem indywidualnych ubrań na zamówienie. Mając 30 letnie doświadczenie jako technolog odzieżowy i projektant, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia, opowiedz o swojej wymarzonej sukni ślubnej a wspólnie ją stworzymy. Razem wybierzemy tkaniny, wymyślimy dodatki i stworzymy piękną kreacje marzeń. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panny Młode do współpracy !!

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł

ROZMIARÓWKA

32 - 58

scissors-2

INDYWIDUALNY PROJEKT

1

INFORMACJE DODATKOWE

Można robić zdjęcia w salonie

DODATKOWY ASORTYMENT

Bielizna ślubna

Opinie - Atelier Ambris

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AA

Agata A

W Ambris Atelier szyłam dwie suknie ślubne jedna do kościoła druga na wesele. Suknie były dokładnie takie jak sobie wymarzyłam a do tego bardzo wygodne. Jest to miejsce gdzie pod profesjonalnym okiem właścicielki można zamówić suknie na wymiar w 100% zgodna z naszymi oczekiwaniami i marzeniami o sukni ślubnej

5 lat temu

MG

Małgorzata G

Jako mama Panny Młodej uczestniczyłam od samego początku w przygotowaniach ślubnych. Pani Kasia wspaniale pomogła w wyborze wzoru sukni, doboru materiałów i wszelkich dodatków. Stworzyła projekt sukni i wykonała w pracowni , idealnie pasujący do oczekiwań i wyobrażeń mojej córki. Pani Kasia służyła nam wsparciem i radą także w dniu ślubu dbając o spokój i dobry samopoczucie Panny Młodej. Była wprost niezastąpiona.

5 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Atelier prowadzę od siedmiu lat i od tego czasu moimi klientkami są panny młode.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Suknie ślubne, wieczorowe, wizytowe, koktajlowe oraz dodatki ślubne takie jak welon, muszki, poszetki i wszelkiego rodzaju ozdoby.

Kontakt - Atelier Ambris

Atelier Ambris

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Górnicza 20 B/13 81-572 Gdynia

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: