Anna Kara Warszawa

aneta otko

Anna Kara Warszawa

Ul. Mokotowska 5/2, Warszawa

(7)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

W autorskiej galerii Anny Kary przy ul. Piłsudskiego 8/1 w Krakowie oraz ul. Mokotowskiej 5/2 w Warszawie, można znaleźć niepowtarzalne wzory sukien ślubnych.

Projekty charakteryzują się wyjątkową estetyką i jakością wykonania oraz najlepszej jakości naturalnymi tkaninami.

Kolekcje Anny Kary to połączenie prostej, klasycznej formy z elementami subtelnej ekstrawagancji. Adresowane są do kobiet przywiązujących wagę do tradycji, ale nie ulegającym stereotypom.

Najważniejszym celem, jaki towarzyszy tworzeniu sukni jest, aby wszystkie kobiety mogły poczuć się w nich wygodnie i naturalnie a zarazem atrakcyjnie i z klasą, jednocześnie unikając zbytniego przepychu.

ILOŚĆ SUKIEN

149

Suknie ślubne

Suknie ślubne

Opinie - Anna Kara Warszawa

4.94

7 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MP

Monika P

Przepiękne suknie, super obsługa

1 rok temu

AH

Anna H

Bardzo bardzo polecam salon Anna Kara w Warszawie. Pani Sylwia, bardzo empatyczna, cierpliwa, profesjonalna osoba, pomogła mi w wyborze sukni marzeń :) Jestem w 100% zadowolona z sukni, jak i obsługi salonu Anna Kara. Polecam z całego serca :)

1 rok temu

AG

Aleksandra G

Wystrój salonu jest bardzo ładny i zachęca do wejścia i przymiarek. Obsługująca mnie pracownica była uprzejma, bez problemu mogłam przymierzyć te sukienki, które chciałam. Niestety na przymiarkę w godzinach popołudniowych należy umówić się z większym wyprzedzeniem.

5 lat temu

PF

Paulina F

Rewelacja, polecam każdej przyszłej Pannie Młodej! :)

6 lat temu

EM

Ewelina M

salon na 6+! nic bym w nim nie zmieniła, do Anny Kary w Warszawie na Mokotowskiej trafiłam niemalże po 3 miesięcznych poszukiwaniach sukni ślubnej. W tym czasie odwiedziłam wiele salonów, poczynając od tych mniej znanych wchodzących dopiero na rynek, kończąc na znanych markach typu Madonna czy Moda i Młoda. Dopiero w Annie Karze poczułam co to jest indywidualne podejście do klienta, dbałość o szczegóły i komfort. Wszystkie suknie są prześliczne ale to co mnie urzekło i przekonało do salonu to właśnie obsługa! Panie w salonie są przemiłe i bardzo profesjonalne, wchodząc do salonu miałam zapisanych 20 modeli sukni jakie chciałam przymierzyć, obsługująca mnie Pani przyniosła wszystkie z uśmiechem na twarzy, po przymierzeniu sukni przeze mnie wskazanych grzecznie zapytała czy mam jeszcze czas i ... przyniosła oraz namówiła mnie do przymierzenia kolejnych fasonów, na które bym nigdy nie zwróciła uwagi. I to właśnie był strzał w dziesiątkę! Wybrana przez nią suknie pasowała idealnie, wydłużyła i wysmukliła moją figurę w dodatku jej cena była dla mnie odpowiednia (3.500 zł)! W żadnych z odwiedzonych przeze mnie salonów, nawet tych renomowanych, nikt nie był aż tak miły i nikt nie zaproponował mi czegoś innego niż bym sama wskazała!

6 lat temu

M

Madziasz

Zdecydowanie bym poleciła :)

6 lat temu

MG

Marcelina G

Z pełnym przekonaniem polecam salon Anna Kara w Warszawie pannom młodym, które poszukują niekonwencjonalnych rozwiązań. Suknie projektantki to połączenie kobiecości i delikatności dziewczynki, która z pewnością w każdej z nas czasami się budzi. Miejsce oraz obsługa tworzą świetną atmosferę! Byłam tego samego dnia w kilku salonach i różnica w kwestii obsługi, profesjonalnej pomocy oraz doradztwa jest ogromna!

7 lat temu

Kontakt - Anna Kara Warszawa

Anna Kara Warszawa

website facebook youtube Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 6762129712

ul. Mokotowska 5/2 Warszawa

455 km od Szczecina

94 km od Radomia

119 km od Łodzi

175 km od Białegostoku

283 km od Gdańska

280 km od Poznania

Anna Kara Warszawa poleca

ANNA KARA
ANNA KARA Kraków
(25)

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: