avatar

Agnieszka Pająk

Artystyczna Pracownia Sukien Ślubnych Scgala

Kolejowa 117, Nowy Targ

(3)

O nas

Zajmujemy się projektowaniem i szyciem sukni ślubnych , a także komunijnych. Realizujemy zamówienia na życzenie klientki -indywidualne projekty. Oferujemy szeroką gamę dodatków ślubnych jak obuwie ślubne, stroiki i inne.
Możliwe jest również wypożyczenie nowych sukni ślubnych.

Opinie - Artystyczna Pracownia Sukien Ślubnych Scgala

4.8

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AL

Anita L

Bardzo polecam!!! Właściciel salonu bardzo miły. Sukienkę wyszukałam sobie na internecie i uszył mi identyczną. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić ten salon. Na pewno każda dziewczyna znajdzie coś dla siebie i będzie tak samo zadowolona?

5 lat temu

MJ

M. J

Bardzo pozytywne zaskoczenie jeżeli chodzi o moją wizytę w tym salonie. Nie ukrywam, mocno zdziwiło mnie, że osobą która mnie przywitała w salonie i obsługiwała był mężczyzna, jednakże uważam że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Bardzo sprawnie wytłumaczył mi jak działa ich salon i powiem szczerze mają najlepszą ofertę w Nowym Targu. W tym dniu byłam tylko obejrzeć sukienki a zostałam nimi wręcz zasypana, bardzo miły mężczyzna który wie jak pomóc, potrafi doradzić. Niestety w większości salonów w Nowym Targu nie można na to liczyć. Na pewno tam wrócę tym razem już nie oglądać. Bardzo polecam ten salon.

5 lat temu

PO

Paula O

Obsługa fachowa. Osobą przyjmującą zamówienie na suknię, ściągającą miary, niosącą pomoc przy przymiarce sukien jest mężczyzna. Jednak ma wybitne podejście. Zarzucał mnie sukniami do przymiarki (z czego byłam bardzo zadowolona), aby określić jaki gorset mi odpowiada, jaki spód, jaki dekolt, czy z ramiączkami czy nie... przymierzyłam mnóstwo sukien i to bez krępacji. Pan tak sprytnie zakładał na mnie suknie i pomagał zdejmować, że pomimo, że byłam w samym biustonoszu nie czułam się niekomfortowo. Później z wybranych przeze mnie elementów, poskładaliśmy suknię. Nie chwalę jeszcze wykonania, bo odbiór dopiero we wrześniu.:) jednak z obsługi jestem zadowolona. Dodam więcej: koszt szycia sukni nie jest duży, w porównaniu z niektórymi pracowniami :)

7 lat temu

Kontakt - Artystyczna Pracownia Sukien Ślubnych Scgala

Artystyczna Pracownia Sukien Ślubnych Scgala

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Kolejowa 117 34-400 Nowy Targ

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: