Dj na wesele Nowy Targ

Liczba ofert: 3

Liczba ofert: 3

Wyczyść

KONKRET music - zespół muzyczny / zespół + DJ

Dj na wesele - dojeżdzam do: Nowy Targ

Zespoły weselne

(18)
  • Biesiada
  • Ciężki dym
4000 zł Ceny od
18 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM

DJ Tato

Dj na wesele: Nowy Targ

(1)
  • Biesiada
  • Ciężki dym
1900 zł Ceny od
36 zdjęć Ilość zdjęć

Piotr Chrobak - Dj Łysy - Wedding & Event Dj

Dj na wesele: Nowy Targ

  • Disco
  • Ciężki dym
3000 zł Ceny od
49 zdjęć Ilość zdjęć

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Dj na wesele. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Dj na wesele: Nowy Targ

DJ Tato

DJ Tato

Nowy Targ
(1)
Zobacz profil

Kiedy rozpoczęła się Twoja przygoda z muzyką?

Od kiedy rozpocząłem działalność jako kamerzysta i fotograf to ciągle przewijałem się od imprezy do imprezy. Muzyka, zabawa, taniec… Jednak tak naprawdę to jako 20-latek mieszkający w Krakowie niemalże codziennie spędzałem czas na parkiecie. Wtedy też nasiąknąłem muzyką i tańcem, czego się absolutnie nie wstydzę. I tak też zaczęła się moja przygoda z muzyką, która trwa po dziś dzień.

Konkurencja na rynku przyjęć weselnych jest bardzo duża. Czym wyróżniają się na tle innych Twoje usługi?

Moje usługi wyróżniają się przede wszystkim dużym doświadczeniem. Posiadam także umiejętność żąglowania utworami, na których się wychowałem. Niestety niektórzy DJ- e tworzą niemalże przypadkowe playlisty z utworów podsuniętych im przez inne osoby.

Jaki masz sposób na dobrą zabawę dla wszystkich gości weselnych?

Niezwykle istotne jest, aby już na samym początku imprezy, przyjęcia umieć dobrze siebie „sprzedać”. Kilkukrotnie ktoś mi powiedział: „ pan się tak świetnie bawi, że nam się to udziela”. I na tym to właśnie wszystko polega!

Czym powinien charakteryzować się dobry DJ?

Dobry DJ musi kochać to co robi, musi mieć pasję i przede wszystkim powinien o tym przekonany. Musi być krytykiem w stosunku do siebie. W przypadku gdy goście są zadowoleni z muzyki i zabawy, a DJ mimo wszystko nie, bo twierdzi, że mógł dać z siebie więcej oznacza to jedno - jest profesjonalistą.

Czym przekonasz Młodą Parę, która zastanawia się między Tobą a zespołem muzycznym?

To trudne pytanie. Jednak bez wątpienia Młodą Parę mogę przekonać oryginalnością utworów i ich czystością. Potrafię dobrze bawić ludzi nie tylko za pomocą muzyki, ale także moja osoba potrafi wprowadzić wiele pozytywnej energii i radości. Wspomnę też o przerywnikach muzycznych i dynamice imprezy, oryginalności zabaw i konkursów.

Sprawdź inne oferty: