Bolero

Anna Wójcik

Bolero

Zielona Kotlina 43, Gorzów Wielkopolski

(3)

O nas

Staramy się, aby wybór sukni ślubnej stał się radosnym i wspaniałym przeżyciem, a poprzez dyskretne uczestnictwo chcemy pomóc w tym wyborze.
Przedstawiając ogromną propozycję sukien ślubnych staramy się, aby każda dziewczyna znalazła u nas tę jedyną – spełniając swe marzenie niezależnie od tego, czy chciałaby by mieniącą się niczym drogocenny brylant księżniczką, czy też ceniącą subtelny urok elegantką.

ILOŚĆ SUKIEN

5

Suknie ślubne

Suknie ślubne

Opinie - Bolero

4.47

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MS

Magdalena S

Dużo sukien do wyboru w głównym salonie ale polecam przed zakupem wybrać się jeszcze do salonu nr 2 tzw. \"outlet\". Piękne suknie w promocyjnych cenach. Można robić zdjęcia przed zakupem i pochodzić w sukni po salonie co dla mnie było ważne. W mojej opinii główny salon powinien zostać wyremontowany - outlet wygląda dużo lepiej. Kupiłam ekstra niepowtarzalną suknię z dodatkami tzn. welon, koło w cenie 3 tys. zł. Byłam w Iwonce kilka razy - też duzy wybór i miła obsługa ale nie znalazłam tej mojej. W bolero byłam raz i od razu kupiłam suknię.

6 lat temu

Dziękuję za opinię, trochę martwi mnie niska ocena obsługi i atmosfery... Byłabym wdzięczna za podpowiedź co się Pani nie podobało- postaramy to zmienić. Serdecznie pozdrawiam i życzę Państwu szczęścia na wiele lat. Anna Wójcik.

ŻB

Żaneta B

Profesjonalne doradztwo, fantastyczna i bardzo uprzejma krawcowa, która dopieści każdy szczegół tak, aby każda Panna Młoda czuła się wyjątkowa.

6 lat temu

PM

Parthun M

W moim przypadku, był to jedyny salon który odwiedziłam. Atmosfera świetna, fachowa obsługa. Pani która w tym dniu doradzała mi w doborze sukni jest osoba kompetentną, która zna się na rzeczy i potrafi dobrać odpowiednią suknię do danej osoby. W moim przypadku się to sprawdziło. Więc, jeżeli któraś z Pań rozważa gdzie udać się po wybór Najpiękniejszej sukni, w której będzie czuła się wspaniale i dzięki której poczuje się wyjątkowo,to właśnie salon Bolero zapewni to doznanie.

7 lat temu

Kontakt - Bolero

Bolero

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zielona Kotlina 43 66-400 Gorzów Wielkopolski

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: