Eurostyl

Anna Fedko

Eurostyl

Ul. Dunajewskiego 1, Nowy Sącz

(12)

O nas

Profesjonalna i miła obsługa zapewni Państwu pomoc przy wyborze odpowiedniego modelu. Aby zarezerwować wizytę w Naszych salonach, prosimy poprzedzić telefonicznie. Na stronie zamieszczamy jedynie część kolekcji.

ILOŚĆ SUKIEN

166

Opinie - Eurostyl

4.6

12 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MM

Magda M

NIE POLECAM! Zwiedli mnie w najważniejszym dniu życia. Miała być wymarzona suknia a dostałam zmartwienie. Całe wesele myślałam o za dużym i niechlujnie skrojonym dekolcie… Już na pierwszej przymiarce dekolt okazał się kolosalnie większy niż planowany a ja usłyszałam, że wygląda dobrze i raczej nie da się z tym wiele zrobić ALE spróbujemy. Kolejna przymiarka chyba po dwóch tygodniach, sukienka dopasowana ALE dekolt bez zmian. Pani twierdziła, że wszystko zmieniła zgodnie z ustaleniami a później zaczęła opowiadać, że akurat ratują dużo dziewczyn, które przychodzą na ostatnią chwilę lub poprawiają suknie (bo sierpień, pandemia, chwilowo można robić wesela). Tak naprawdę kompletnie zapomniała o zmianach i nawet nie potrafiła się do tego przyznać. Rozumiem zamieszanie, jednak akurat mój termin był bez zmian więc oczekiwałam profesjonalizmu a nie roboty na odpierdziel bo „wzięliśmy dużo zleceń”. Przy kolejnej poprawce dekolt został poprawiony ALE w tak niechlujny sposób, że sama zrobiłabym to lepiej. Zresztą zdjęcia pokazują jak „profesjonalna” krawcowa go zmniejszyła. Na szczęście dla salonu stres związany z pandemią i obawą czy planowane wesele w ogóle się odbędzie przezwyciężył zażenowanie jakością i nie miałam już sił na wykłócanie się.

3 lata temu

J

Joanna

Wspaniały salon. Piękne suknie w przystępnych cenach. Kontakt z salonem bezproblemowy. Pani, która mnie obsługiwała spisała się na medal. Nie było żadnych problemów z suknią. Jeśli chciałam wprowadzić jakieś zmiany to również nie było problemu. Jeśli ktoś szuka sukni dobrej jakości, dużego wyboru modeli i profesjonalnej obsługi to Eurostyl jest najlepszym wyborem jeśli chodzi o teren Nowego Sącza. (Wypowiadam się na temat salonu znajdującego się przy ulicy Rynek 19)

6 lat temu

JW

Jolanta W

Profesjonalna i sympatyczna obsługa.

7 lat temu

K

KK.

Salon bardzo przyjemny, duży wybór sukni. Obsługa miła, pomocna. Mimo, że salon powinien być już zamykany a ja wciąż mierzyłam, Pani nie wspomniała ani słowem, cierpliwie doradzała. Możliwość wypożyczenia bolerka, a także zakupu butów stworzonych indywidualnie, na zamówienie. Czekam na odbiór swojej sukni :)

8 lat temu

MK

Marta K

Bardzo miła obsługa- Panie doskonale wiedzą w czym przyszła panna młoda będzie wyglądała dobrze- doradzą i pomogą w wyborze- bez pośpiechu i z uśmiechem. Salon przyjemny i elegancki. Polecam z całego serca!

8 lat temu

SP

Sylwia P

Polecam salon wszystkim pannom młodym, wszystko było ok.

8 lat temu

KZ

Katarzyna Z

Duży wybór sukni z najnowszych kolekcji,mila obsługa

8 lat temu

Kontakt - Eurostyl

Eurostyl

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul. Dunajewskiego 1 33-300 Nowy Sącz

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: