Gracja

Agata Sajewska

Gracja

Ul. Strzelecka 34/5, Poznań

(29)

O nas

Suknia ślubna musi być tą wymarzoną, wyśnioną w każdym detalu. My pomożemy wybrać idealną. Gwarantujemy suknie renomowanych firm oraz projektantów światowej klasy.
Wyróżnia nas doskonała jakość oraz oryginalność krojów i fasonów.
Serdecznie zapraszamy do naszego salonu !!!

ILOŚĆ SUKIEN

246

Opinie - Gracja

4.41

29 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

EG

Elżbieta G

Do czasu aż nie dostaną pełnej kwoty do ręki wszystko jest okej. Na pierwszej przymiarce nie było żadnej halki. Brak wyboru welonów. Krzywo podcięta suknia, jak ujrzała to prawdziwa krawcowa to złapała się za głowę. Jeżeli przyszłe panny młode nie chcą się dodatkowo stresować to odradzam ten salon.

1 rok temu

MD

Maria D

Tutaj na pewno znajdziesz swoją wymarzoną suknię. Dziękuję!

3 lata temu

AK

Anna K

Nie polecam tego salonu! Przy pierwszej wizycie wszystko było idealnie, ogromny wybór sukienek, przemiła obsługa. Dlatego zdecydowałam się, że to właśnie tam kupię swoją suknię ślubną. Niestety po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki wszystko uległo zmianie. Przy przymiarkach za każdym razem trafiałam na inną Panią i za każdym razem owe Panie były coraz bardziej aroganckie. Sukienka miała mnóstwo niedoróbek i mimo, że zgodnie z umową miała być gotowa na miesiąc przed ślubem odbierałam ją w ogromnym stresie w przeddzień wesela! Nic nie kosztowało mnie tyle nerwów jak ta sukienka! A na domiar złego przy jakichkolwiek próbach rozmowy z właścicielką napotykałam opór i próby przekrzyczenia mnie!

4 lata temu

A

Alicja

Wybrałam sobie piękną prostą suknię z trenem i zdobionym pasem. W dzień kupna sukni obsługiwała mnie p.Paula, bardzo sympatyczna i konkretna kobieta (niestety przeniesiono ją do drugiego salonu). W umowie zapisane miałam, że w cenie sukni mam dwa welony (krótki i długi). Przy drugiej przymiarce krawcowa powiedziała mi, że p.Paula w swoich notatkach zapisała, iż długi welon mam z miękkiego tiulu po czym jedna z pań obsługujących kazała mi dopłacić 150zł do welonu bo jest droższy od najtańszego (a ja na pewno miałam mieć ten najtańszy). Dopłaciłam ale już miałam podniesione ciśnienie. W dzień ostatniej przymiarki (2 dni przed ślubem) panie bardzo się spieszyły bo miały prawie godzinne opóźnienie. Podczas przymiarki odpadł mi koralik z paska. Krawcowa powiedziała że przyszyje inny i gdy poszła poprawiać suknię ja znalazłam brakujący koralik. Jak wróciła chciałam jej go dać lecz krawcowa zapewniła mnie, że przyszyła inny a ten mogę schować \"w razie co\". Dzień ślubu odpinam pokrowiec i patrzę, a krawcowa mnie okłamała i koralika nie przyszyła. W momencie ubierania pasek zaczął się sypać koralik za koralikiem. Byłam tak wściekła i zestresowana, że chciało mi się płakać. Na szczęście całą sytuację uratowała moja mama. Podsumowując: suknie w salonie są śliczne, obsługa zależy na kogo się trafi. Trzeba wszystkie ustalenia spisać na umowie, żeby nie było niedomówień i nie ufać krawcowym, wszystko samemu sprawdzić przed odbiorem.

5 lat temu

A

Annna

Super obsługa. Byłam w kilku salonach i w Gracji najmilsza obsługa. Super doradziła. Polecam

5 lat temu

MK

Małgorzata K

Zdecydowanie polecam obsługę i dużą wiedzę na temat dopasowania sukni, tej jednej jedynej:>

6 lat temu

MK

Małgorzata K

Obsługa w salonie rewelacyjna, Polecam ten salon tak często jak tylko mogę. Dziewczyny doskonale znają się na swoim fachu.

6 lat temu

Kontakt - Gracja

Gracja

ul. Strzelecka 34/5 61-846 Poznań

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: