HS Dress Atelier

HS Dress Atelier

Winogrady 60/D, Poznań

(2)

O nas

Wiemy jak magiczną i doniosłą chwilą jest ślub.
Szyjemy na miarę, tworzymy autorskie kolekcje, indywidualne projekty i oryginalne wariacje. Pomagamy wybrać i dopasować suknię na podstawie Twoich inspiracji i potrzeb, by była ona jego dopełnieniem. Nasza projektantka przeprowadzi Cię przez świat gipiur, frędzli i koronek, nawet jeśli początkowo nie będziesz wiedziała na co się zdecydować.

Jeśli pragniesz wyrazić w sukni siebie i swoje marzenie o tym cudownym dniu - umów się na darmową konsultację z naszą projektantką.
HS Dress Atelier w Poznaniu, tel. 509 427 330

INFORMACJE DODATKOWE

Możliwość wypożyczenia sukni

Opinie - HS Dress Atelier

4.9

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

ZA

Zuzanna A

Piękna suknia, dokładnie taka jaką sobie wymarzyłam, wykonana z bardzo dobrych materiałów - zachwyciła też wszystkich gości weselnych.

1 rok temu

AE

Alicja E

Podczas przygotowań do ślubu miałam przyjemność współpracować z HS Dress. Pierwsza wizyta w Salonie to bezpłatna konsultacja podczas której przedstawiamy swoją wizję idealnej sukni i mamy możliwość przymiarki różnych fasonów oraz zweryfikowania swoich wyobrażeń na temat "tej jedynej!":) Cała współpraca to przede wszystkim sprawna komunikacja i wsłuchiwanie się w potrzeby Klientki ale też szczera pomoc i wsparcie doświadczeniem Projektantki, która cały czas bierze czynny udział w tworzeniu i modyfikowaniu wizji:) Projekt sukni jest konsultowany w najdrobniejszym szczególe na każdym etapie realizacji a żadna wątpliwość nie pozostaje bez reakcji. Suknia jest piękna i efektowna, wykonana z doskonałej jakości materiału, a przede wszystkim mega wygodna! Efekt końcowy zachwycił wszystkich! :) Bardzo dziękuję za możliwość poczucia się jak prawdziwa księżniczka :) Polecam wszystkim, którzy chcą stworzyć coś indywidualnego i osobistego ale pod okiem doświadczonych fachowców i Projektantki z wizją :) Dziękuję! :)

2 lata temu

Kontakt - HS Dress Atelier

HS Dress Atelier

Winogrady 60/D Poznań

Poniedziałek

17:00 -21:00

Wtorek

17:00 -21:00

Środa

17:00 -21:00

Czwartek

17:00 -21:00

Piątek

17:00 -21:00

Umów się na darmową konsultację lub przymiarkę. Zadzwoń 509 427 330 pon.-pt. od 17.00-21.00

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: