JOOANA

Joanna Kajfasz

JOOANA

Bachowice, Ks. Gołby 71, Wadowice

(5)

O nas

Joanna to nie tylko suknie ślubne, to miejsce wypełnione niezwykłą atmosferą, tworzoną przez profesjonalistów pracujących z ogromną pasją i zaangażowaniem.

Naszą ideą jest sprawić aby każda przyszła panna młoda poczuła się wyjątkowo, wyjątkowo pięknie. Dlatego też nasi styliści pracują z najlepszymi i zagranicznymi nazwiskami w świecie mody ślubnej.Wspólnie pragniemy by suknia ślubna nabrała nowe brzmienia, by poruszyła wszystkie zmysły. Piękno, profesjonalizm, niezwykłą atmosferę tworzymy razem. Wspólnie z Tobą.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2200 zł - 7000 zł

ILOŚĆ SUKIEN

140

INFORMACJE DODATKOWE

Szyjemy indywidualne projekty

DODATKOWY ASORTYMENT

Biżuteria

Opinie - JOOANA

5

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

IK

Irena K

Nie mogłam trafić lepiej! Wszystko na najwyższym poziomie !

2 lata temu

MP

Marta P

Cudowna obsługa, cudowne miejsce no i cudowne sukienki. Opłacało mi się jechać do nich z Katowic, bo u nich właśnie znalazłam jedyna i niepowtarzalna a co najważniejsze moja sukienkę ślubną :)

4 lata temu

avatar

Daga L

miejsce, które powinna odwiedzić każda panna młoda.

6 lat temu

J

Justyna

To cudowne miejsce pełne pozytywnych emocji - wspaniała obsługa i obłędnie piękne suknie.

6 lat temu

WK

Weronika K

Świetny salon! 1. Suknie - ilość ogromna, sama nawet nie wiem ile może być tam modeli ale na prawde sporo. Jako że jest to nowy salon to wszystkie modele są z najnowszych kolekcji 2018 więc miałam pewność że nikt mi nie wciska jakiś staroci. 2. Obsługa - przemiłe i znające się na rzeczy konsultantki. Już pierwsza zaproponowana przez Panie suknia okazała się tą jedyną pomimo tego iż zmierzyłam ich sporo. Nie naciskały, nie wmawiały niczego na siłę, tłumaczyły dlaczego w tym fasonie będzie mi źle a dlaczego w innym będę dobrze wyglądać. 3. Wystrój - po prostu obłędny!! Można się w tym miejscu zakochać i wracać tam z uśmiechem na twarzy :) 4. Ceny - przyzwoite, były suknie za około 2500 zł a były róznież za 5000 zł. Najwięcej (przynajmniej z tych co mierzyłam) to w okolicach 3500 zł . Generalnie przeszłam mase salonów w Krakowie i mam wrażenie że tylko straciłam czas :) Jeszcze raz bardzo dziękuję i do zobaczenia w październiku :)

6 lat temu

Kontakt - JOOANA

JOOANA

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Bachowice, Ks. Gołby 71 34-116 Wadowice

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: