LaMarieS

LaMarieS

Ul. Łokietka 32/33, Gorzów Wielkopolski

(6)

O nas

La Marie S. to znane w Gorzowie suknie ślubne. To salon, wypożyczalnia, komis – czyli wszystkie opcje poszukiwane przez panny młode. To najpiękniejsze suknie ślubne w Gorzowie – w każdym stylu, z różnorodnych materiałów, w atrakcyjnych cenach.

Sprzedażą i wypożyczaniem oryginalnych sukien ślubnych w Gorzowie Wielkopolskim zajmujemy się od 2008 roku. Nasz salon La Marie S. cieszy się ogromną popularnością wśród panien młodych, które szukają niepowtarzalnych wzorów. A to dzięki naszemu zaangażowaniu w tworzenie atrakcyjnej oferty i zapewnianie naszym klientkom przyjaznej atmosfery, dzięki której wybór tej jedynej kreacji przebiega spokojnie i radośnie.
Oferujemy suknie ślubne cenionych producentów z całego świata. W każdym sezonie wybieramy tych, których kolekcje wyróżniają się najpiękniejszym wzornictwem i najlepszym wykonaniem. Zapewniamy wykonanie sukni dopasowanej nie tylko do figury klientki, ale też do jej wyobrażeń o idealnej sukience, w której przyrzecze i odbierze przyrzeczenie miłości i otworzy nowy, szczęśliwy rozdział w swoim życiu.

ILOŚĆ SUKIEN

5

Suknie ślubne

Suknie ślubne

Opinie - LaMarieS

4.9

6 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

KB

Katarzyna B

Polecam ten salon.Bardzo miłe panie,które znają się na rzeczy. Suknia jest idealnie dopasowana.Jestem bardzo zadowolona

7 lat temu

MD

Magdalena D

Polecam duży wybór, obsługa miła, przedział cenowy spory, każdy coś dla siebie znajdzie.

8 lat temu

K

Kasia

Polecam! Obsługa genialna!

8 lat temu

A

Aneta

Wszystkim polecam ten salon!!!!Po pokazaniu zdjęć suknien o jakie mi chodzi panie odrazu pokazaly mi piękne fasony.Wszystkim przyszłym panną młodym,które chcą czegoś innego oraz czegos klasycznego szczerze polecam.Ogtomny wybór,świetne doradztwo i atmosfera.Jeszcze raz dziękuję !!!!

8 lat temu

SP

Sandra P

Salon profesjonalny tak samo obsługa Pani słucha wszystkich uwag i stara się pomóc jak najlepiej. Do mierzenia dodaje wszystko welon biżuterię itp. by wyglądać jeszcze piękniej. Duży wybór sukni.

9 lat temu

AW

Aleksandra W

Super salon, świetna obsługa

9 lat temu

Kontakt - LaMarieS

LaMarieS

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul. Łokietka 32/33 66-400 Gorzów Wielkopolski

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: