LOVIA suknie ślubne

Adrian Tarnowski

LOVIA suknie ślubne

Kowalska 4, Bochnia

(10)

O nas

Z modą ślubną mamy do czynienia od ponad 20 lat. Śledzimy trendy na rynku polskim i zagranicznym i staramy się na bieżąco adaptować je do naszej oferty. Naszą pracą i doświadczeniem dzielimy się teraz w Bochni – aby przyszłe Panny Młode mogły na miejscu wybrać to, co obecnie ma do zaproponowania rynek ślubny. Poza sukniami przygotowaliśmy pełną ofertę dodatków ślubnych, m.in.: welony, ozdoby głowy, biżuterię ślubną, obuwie, bolerka, ciepłe okrycia, podwiązki, poduszki na obrączki, parasole.

ILOŚĆ SUKIEN

208

INFORMACJE DODATKOWE

Możliwość wypożyczenia sukni

DODATKOWY ASORTYMENT

Biżuteria

Opinie - LOVIA suknie ślubne

4.88

10 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

KG

Katarzyna G

Bardzo fachowa obsługa. Moja suknia wymagała dokładnego dopasowania i Panie zrobiły to rewelacyjnie. Widać że znają się na rzeczy. Zawsze doradzą ale nie narzucają swojego zdania. Bardzo przystępne ceny i duży wybór najróżniejszych fasonów. Polecam :-)

4 lata temu

MR

Mariola R

Atmosfera i pomoc jaką udzielił salon były rewelacyjne. Z czystym sercem mogę ten salon polecić wszystkim zainteresowanym.

5 lat temu

MF

Marta F

Z przyjemnością poleciłabym ten salon przyszłym pannom młodym. Obsługa bardzo profesjonalna i sympatyczna. Potrafią doradzić niezdecydowanym :)

5 lat temu

avatar

Izabela Z

Salon bardzo mi się podobał. Najlepsza obsługa pod słońcem, wykwalifikowany personel.

5 lat temu

A

Ania

Polecam serdecznie salon ślubny LOVIA - rewelacyjna obsługa, miła atmosfera, fachowa pomoc i znajomość najnowszych trendów. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z wyboru. Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim pannom młodym!

6 lat temu

SR

Sandra R

Jak najbardziej polecam Salon LOVIA! Pełen profesjonalizm i bardzo przyjazna atmosfera. Tu można znaleźć dokładnie to, czego szuka przyszła Panna Młoda.

6 lat temu

ET

Ewa T

Jak najbardziej polecam:)

6 lat temu

Kontakt - LOVIA suknie ślubne

LOVIA suknie ślubne

Kowalska 4 32-700 Bochnia

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: