Maria - Salon Sukien Ślubnych

Maria Salon Slubny

Maria - Salon Sukien Ślubnych

Ul. Bogusława 41/1, Szczecin

(11)

O nas

Sprzedaż, wypożyczanie, szycie na miarę sukien ślubnych. Zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie. Każda panna młoda znajdzie u nas tą wymarzoną suknię ślubną na ten wyjątkowy jedyny dzień w życiu.

ILOŚĆ SUKIEN

100

INFORMACJE DODATKOWE

Możliwość wypożyczenia sukni

DODATKOWY ASORTYMENT

Biżuteria

Opinie - Maria - Salon Sukien Ślubnych

4.45

11 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

KK

Katarzyna K

Wypożyczałam suknię na rocznicę ślubu. Została przerobiona idealnie, wyglądała zjawiskowo. Taka,jak sobie wymarzyłam. Dla Pani Marii nie ma problemu, czy trzeba coś obciąć, podszyć, dodać, czy odjąć. Doradzi, dopasuje, aż żal było rozstać się z suknią. Polecam!!!

2 lata temu

Z

Zofia

Salon ten zasługuje na najbardziej negatywną ocenę.Pomieszczenie do mierzenia sukni są bardzo małe. Panie są strasznie nieuprzejme. Ponadto wprowadzają klientów w błąd ponieważ mówią o zaliczce przy wypożyczaniu sukni a na paragonie piszą, że to zadatek. W przypadku rezygnacji z wypożyczenia sukni dużo przed ślubem okazuje się że rzekomej zaliczki nie można odzyskać bo to zadatek. Przestrzegam wszystkie przyszłe panny młode przed kupnem lub wypożyczeniem sukni w tym salonie.

5 lat temu

MS

Monika S

Góra z innej sukni a dół z innej to dla Pań nie problem. Panie wprawnie dopasowały suknię do mojej sylwetki, a jak cena była zbyt wysoka, zaproponowały wynajem. Polecam, bardzo wesoła ekipa.

6 lat temu

JK

Joanna K

Salon Maria to salon w którym, przy znakomitej obsłudze odnalazłam wymarzoną suknię. Panie pracujące tam, są wyjątkowo miłe, można poczuć się swobodnie i bez krępacji. Sprawny kontakt w dalszych sprawach, związanych z kupnem. Polecam z całego serca!

7 lat temu

A

ABa

Wprawdzie ostatecznie nie zdecydowałam nie na zakup sukni w tym salonie, ale atmosfera i panie tam pracujące sprawią, że człowiek czuje się naprawdę wyjątkowo. Doradzają, szukają rozwiązań, potrafią przekonać do fasonów, o których człowiek nigdy sam by nawet nie pomyślał. Gdyby nie przypadkowy wypad do jeszcze jednego butiku, w którym natknęłam się na suknię moich marzeń, jestem pewna, że panie z Marii zrobiłyby ze mnie zachwycającą pannę młodą. Dziękuję!

7 lat temu

avatar

Kamila J

Piekne suknie i duzy wybor, nie tylko tych bogatych sukien ale również skromniejszych. Bardzo mila obsluga, Panie doradza,podzila się również swoja opinia. Suknia moja jest przepiekna. Jeszcze raz dziekuje i Pozdrawiam :)

7 lat temu

KS

Kinga S

Serdecznie polecam. Duży wybór i cudowna obsługa :)

7 lat temu

Kontakt - Maria - Salon Sukien Ślubnych

Maria - Salon Sukien Ślubnych

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul. Bogusława 41/1 70-441 Szczecin

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie:

Zobacz salony sukien ślubnych w pobliżu: