PRACOWNIA SUKIEN ŚLUBNYCH WIECZOROWYCH I DZIECIĘCYCH Daria

Katarzyna Kuczyńska

PRACOWNIA SUKIEN ŚLUBNYCH WIECZOROWYCH I DZIECIĘCYCH Daria

Os. Południe 37C, Rybnik

(15)

O nas

Nasza pracownia oferuje szycie sukien ślubnych, wieczorowych i dziecięcych na miarę, według pomysłów Klientki, a także według naszego wzornictwa. Przystępne ceny, duży wybór tkanin i bardzo dobra jakość sukien to atuty, dla których warto wejść z nami w współpracę. Ponadto posiadamy także dodatki ślubne, takie jak welony, upięcia do włosów czy bolerka. Dla Klientek, które nie mogą przyjechać do naszej pracowni, świadczymy usługi mobilnie - przyjeżdżamy odebrać zamówienie, potem na przymiarki i na koniec z gotową suknią ślubną. W 2019 i 2020 roku zostaliśmy wyróżnieni w plebiscycie ORŁY, zajmując 1 miejsce w Rybniku w branży ślubnej spośród wszystkich laureatów. Oprócz tego w 2020 roku otrzymaliśmy certyfikat ZADOWOLONY KLIENT jako 1 z 3 branż ślubnych w woj. śląskim! Dodatkowo dla naszych Klientek, oferujemy w promocyjnej cenie luksusowy samochód do ślubu marki PORSCHE PANAMERA w wersji limitowanej. Zamawiając w naszej pracowni suknie ślubną, na hasło wedding - 5% rabatu. Zapraszamy serdecznie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1000 zł - 3200 zł

ROZMIARÓWKA

32 - 54

scissors-2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Projekt indywidualny

INFORMACJE DODATKOWE

Możliwość wypożyczenia sukni

Można robić zdjęcia w salonie

Szyjemy indywidualne projekty

DODATKOWY ASORTYMENT

Biżuteria

Buty ślubne

Opinie - PRACOWNIA SUKIEN ŚLUBNYCH WIECZOROWYCH I DZIECIĘCYCH Daria

5

15 opinii

Dodaj opinię

KL

Karolina L

Z całego serca polecam! Pani Kasia uszyła moją suknię ślubną lepiej niż mogłam sobie wymarzyć ? Dziękuję raz jeszcze, lepiej nie mogłam trafić ??

1 rok temu

Źródło: Facebook

NK

Natalia K

Suknie idealnie dopasowana, wygodna i prze śliczna ? Polecam ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

NK

Natalia K

Suknia uszyta starannie, porządnie i jak w projekcie. Wystarczyło pokazać zdjęcie, a Pani Kasia wyczarowała suknie moich marzeń. Rewelacja po prostu, polecam, nie ma lepszej krawcowej ??

1 rok temu

Źródło: Facebook

AO

Agnieszka O

Pracownia Pani Kasi jest wymarzonym miejscem dla przyszłych panien młodych! Pani Kasia jest bardzo sympatyczną i pomocną w wyborach osobą a do tego fantastyczną krawcową! Moja suknia ślubna mnie urzekła, (już) męża oczarowała a serca gości podbiła! Rewelacyjny kontakt, elastyczność z terminach przymiarek, fachowe oko,i wiele innych zalet. Wszystkim, którzy szukają swojej wymarzonej sukni polecam pracownię Daria! :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

Paulina Ś

Suknia była uszyta tak jak chciałam, że każdy detal był dopracowany ? leżała idealnie i była prześliczna! Polecam w 100 %

1 rok temu

Źródło: Facebook

WS

Weronika S

REWELACJA! Cała suknia ślubna uszyta IDEALNIE jak w projekcie! Pani Kasia pomogła we wszystkim. Nie było żadnego problemu. Pani Kasiu DZIĘKUJĘ - suknia jest dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłam.

2 lata temu

Źródło: Facebook

NM

No M

Mała czarna - odwzorowana ze zdjecia wyszła pięknie! Dla Kasi nie ma rzeczy niemożliwych ? Szczerze polecam!

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 22 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Szycie sukien ślubnych, małych sukieneczek dla dziewczynek, wieczorowych w przystępnych cenach. Duży wybór koronek i tkanin.

Kontakt - PRACOWNIA SUKIEN ŚLUBNYCH WIECZOROWYCH I DZIECIĘCYCH Daria

PRACOWNIA SUKIEN ŚLUBNYCH WIECZOROWYCH I DZIECIĘCYCH Daria

Os. Południe 37C 44-253 Rybnik

Pracownia nie posiada godzin otwarcia. Z każdą Klientką umawiamy się indywidualnie według jej potrzeb, na dzień i godzinę. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub elektronicznego celem umówienia spotkania.

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: