Salon Sukien Ślubnych - Urszula Fajerska

Urszula Fajerska

Salon Sukien Ślubnych - Urszula Fajerska

Ul. Bł. Królowej Jadwigi 9, Szczecin

(6)

O nas

Oferujemy:
Wypożyczenie oraz sprzedaż sukien ślubnych
Współpracujemy z takimi firmami jak Anna Kara, Rafineza, Lezardi, Love Story.
Duży wybór autorskich projektów
Oferujemy również wybrane modele z wielu innych kolekcji producentów polskich i zagranicznych.

ILOŚĆ SUKIEN

105

scissors-2

INDYWIDUALNY PROJEKT

1

INFORMACJE DODATKOWE

Możliwość wypożyczenia sukni

DODATKOWY ASORTYMENT

Bielizna ślubna

Opinie - Salon Sukien Ślubnych - Urszula Fajerska

4.33

6 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

M

Monika

Nie polecam

2 lata temu

PK

Paulina K

Jestem przeszczęśliwa , że udało mi się trafić w ręce Pani Uli i Dominiki. Wspaniale miejsce, z duszą, z niesamowitą energią i przepięknymi sukienkami (nie tylko ślubnymi). Najlepsze miejsce w Szczecinie jeśli chodzi o wybór sukni ślubnej oraz całości stylizacji. Zadna z nich nie jest pospolita , każda ma w sobie coś wyjątkowego i unikatowego. Dziewczyny są prawdziwymi artystkami za co bardzo je podziwiam. Jako przyszla Panna Młoda wreszcie pozbyłam się wszelkich wątpliwości. Czulam się zaopiekowana, czułam się swobodnie i widzialam , że każda moja sugestia ma dla Nich duże znaczenie. Dziekuje bardzo i polecam wszystkim. Najlepsze miejsce w jakim bylam !

3 lata temu

CG

Colombe G

Wspaniałe przeżycie. Kochana Urszula, Serdecznie dziękuję za profesjonalizm i życzliwość. Dziękuję za czas, który mi pan dał i za pańską elastyczność. Pomimo odległości i skomplikowanej sytuacji z powodu COVI19, uczyniłaś to doświadczenie bajecznym i jestem bardzo szczęśliwa, że kupiłam sukienkę moich marzeń w twoim sklepie. Wszystkim przyszłym pannom młodym gorąco polecam odkrycie pięknych sukienek, które sprzedaje Urszula i zaufanie do niej. Ona jest najlepsza. Colombe - Fabulous experience - Dear Urszula, I thank you warmly for your professionalism and kindness. Thank you for the time you have devoted to me and for your flexibility. Despite the distance and the complicated situation because of the COVI19, you have made this experience fabulous and I am very happy to have bought the dress of my dreams in your shop. I highly recommend all brides-to-be to discover the beautiful dresses that Urszula sells and to trust her. She is the best. Colombe

3 lata temu

AG

Agnieszka G

Miejsce na wszystkich przyszłych panien młodych, które w dniu ślubu chcą być sobą - najlepszą wersją. Obydwie Panie służą radą, pomocą i inspiracją. Kontakt z nimi to czysta przyjemność, wizyty w salonie są niczym odwiedziny u dobrej kumpeli, a w zakamarkach tego miejsca znajdą się odpowiedzi na wszystkie potrzeby dziewczyny.

4 lata temu

avatar

Katarzyna O

Obsługa rewelacyjna, wybór sukien dość mały w porównaniu z innymi salonami, ale ja wiedziałam, że chcę suknię od Anna Kara i te suknie, jakie były dostępne, w zupełności mi wystarczyły.

8 lat temu

KG

Katarzyna G

Salon kameralny, z bardzo miłą i profesjonalną obsługą. Ceny sukien dość wysokie, ale za to bardzo dobra jakość materiałów i nietuzinkowe projekty. Jeżeli ktoś szuka wyjątkowej sukni ślubnej to serdecznie polecam salon Amelia.

8 lat temu

Kontakt - Salon Sukien Ślubnych - Urszula Fajerska

Salon Sukien Ślubnych - Urszula Fajerska

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul. Bł. Królowej Jadwigi 9 70-307 Szczecin

Poniedziałek

10:00 -18:00

Wtorek

10:00 -18:00

Środa

10:00 -18:00

Czwartek

10:00 -18:00

Piątek

10:00 -18:00

Sobota

10:00 -15:00

Prosimy o telefoniczne ustalanie spotkań

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie:

Zobacz salony sukien ślubnych w pobliżu: