Atelier Viola Piekut
Atelier Viola Piekut Warszawa
(27)
Zobacz profil
Anna Kara Warszawa
Anna Kara Warszawa Warszawa
(7)
Zobacz profil
Atelier Kama Ostaszewska
Atelier Kama Ostaszewska Poznań
(1)
Zobacz profil
Salon Mody Ślubnej Bella Viola
Salon Mody Ślubnej Bella Viola Poznań
(1)
Zobacz profil
Salon Mody Ślubnej Cameoo

Ewa Flisiak

Salon Mody Ślubnej Cameoo

Ul. Głogowska 18, Poznań

(20)

O nas

Salon Mody Ślubnej CAMEOO oraz Boutique CAMEOO powstały na skutek przekształcenia i rozbudowy działalości jednego z ważniejszych punktów na ślubnej mapie Polski, powstałego w roku 2004, Salonu Madonna z Poznania. Marka ta od samego początku zyskała uznanie wielu Panien Młodych z całej Polski i na dobre zagościła w ich sercach.
Jako jedyny autoryzowany dealer hiszpańskich sukien ślubnych koncernu Pronovias, w skład którego wchodzą kolekcje: Pronovias, San Patrick, La Sposa, Atelier Diagonal oraz White One, na terenie Wielkopolski.

ILOŚĆ SUKIEN

22

Suknie ślubne

Suknie ślubne

Opinie - Salon Mody Ślubnej Cameoo

4.43

20 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

DB

Daria B

Z czystym sumieniem polecam ten salon, a przede wszystkim obsługę. Panie, włącznie z krawcową zrobiły wszystko, żebym tego dnia wygladała idealnie. Poświeciły wiele godzin, poza swoimi godzinami pracy, żeby sukienka leżała na mnie perfekcyjnie. I tak jest ;) jestem im niezmiernie wdzięczna!

4 lata temu

Z

Zawiedziona

W salonie panuje bardzo chłodna atmosfera. Chciałam zakupić suknię,a Pani dała mi do zrozumienia że i tak mnie na nią nie stać i szkoda jej czasu by mnie ubierać w nią.. Fatalne podejście do klienta.. Znam dużo Pan gdzie bardzo negatywnie wypowiadają się o tym salonie, ale sama chciałam się przekonać jak jest.. Rozczarowanie totalne i nigdy nie polecę tego salonu.. Wręcz przeciwnie.. odradzam! Panie szkoda Waszego czasu :)

5 lat temu

AS

Aleksandra S

moja opinia nie będzie wiarygodna ponieważ nie kupiłam sukni w tym salonie, a nie kupiłam, bo nie udało mi się nawet umówić na przymiarki. Chciałam umówić się na konkretny dzień i godzinę, usłyszałam krótkie: nie. zapytałam czy może w godzinach porannych: nie. I tyle, nie został zaproponowany mi inny dzień, inny termin. Pani w słuchawce była ewidentnie niezadowolona, że zawracam jej głowę. Wielka szkoda...

6 lat temu

KS

Katarzyna S

Bardzo fajny salon. Jedyny warty polecenia na ul. Głogowskiej. Miła obsługa i co najważniejsze mają suknie Anny Kary!!!

6 lat temu

KD

Klaudia D

Salon, choć niewielki jest bardzo przytulny. Raczej nic bym nie zmieniała. Obsługa i atmosfera były świetne! Pani Justyna, bardzo profesjonalnie podeszła do sprawy i dopasowała suknię do mojego typu urody. Podobało mi się, że szybko i sprawnie zostały przygotowane do przymiarki suknie, które sobie wypatrzyłam oraz, że nie próbowano mi upchnąć sukni na siłę. Z czystym sumieniem mogę polecić innym pannom młodym ten salon.

6 lat temu

AL

Agnieszka L

Bardzo profesjonalna obsługa i atmosfera. Polecam gorąco

6 lat temu

AK

Aleksandra K

Polecam. Pani Aleksandra stwarza miłą atmosferę, jest bardzo pomocna przy wyborze sukni, dyskretna, ciepła, profesjonalistka. Suknie piękne, każdy coś znajdzie, nawet Panie, które nie są zafascynowane Hiszpanią.

6 lat temu

Kontakt - Salon Mody Ślubnej Cameoo

Salon Mody Ślubnej Cameoo

ul. Głogowska 18 60-734 Poznań

Polecani z kategorii salon sukien ślubnych

Pracownia Sukien Ślubnych Anna Lachor
Pracownia Sukien Ślubnych Anna Lachor Poznań
Zobacz profil
Salon Ślubny Duber Bridal Fashion
Salon Ślubny Duber Bridal Fashion Poznań
(29)
Zobacz profil
Gala Poznań
Gala Poznań Poznań
(1)
Zobacz profil
Bonnie & Clyde
Bonnie & Clyde Poznań
(4)
Zobacz profil

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: