Salon Ślubny Duber Bridal Fashion

Salon Ślubny Duber Bridal Fashion Poznań

Salon Ślubny Duber Bridal Fashion

Głogowska 16, Poznań

(29)

O nas

Zapewniamy, że wszystkie oferowane przez nas suknie ślubne wykonywane są wyłącznie z najlepszych gatunkowo tkanin oraz dodatków spełniających najwyższe standardy jakości. Podczas szycia dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, co przekłada się na olśniewający efekt końcowy.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2000 zł - 5000 zł

ROZMIARÓWKA

32 - 56

INFORMACJE DODATKOWE

Możliwość wypożyczenia sukni

DODATKOWY ASORTYMENT

Bielizna ślubna

Opinie - Salon Ślubny Duber Bridal Fashion

4.84

29 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

Małgorzata Ł

Początek współpracy dobry. Później tylko gorzej, suknia źle uszyta, a panie z obsługi twierdziły, że \"to ja jestem niewymiarowa i to ja powinnam dopasować się do sukni\". Pierwsza przymiarka bardzo późno (mniej niż miesiąc przed ślubem). Po długich, niezbyt miłych rozmowach salon przyznał się do błędu w uszyciu sukni, oczywiście nie było już czasu na poprawki, suknie odebrałam kilka dni przed ślubem, źle uszytą i wypchaną. Nikomu nie polecam nerwów i tej obsługi.

6 lat temu

avatar

Natalia J

Profesjonalna obsługa :) Przymierzanie sukni ślubnej było wspaniałym momentem dzięki przyjaznej atmosferze ;) Polecam !!!

7 lat temu

NN

Natalia N

Polecam! :) Pani Malwina sprawiła, że wizyta w salonie była jednym z najpiękniejszych przedślubnych dni. Oprócz wskazanych przeze mnie modeli proponowała również swoje, wszystko dokładnie tłumaczyła, starannie dopasowywała suknie. Kierując się doświadczeniem, suknię, którą wskazałam jako pierwszą specjalnie zostawiła do przymiarki na koniec - to była TA jedyna, w której się zakochałam. Mama i Świadkowa zachwycone, podczas podpisywania umowy wszystkie zostałyśmy poczęstowane ciepłym napojem i czymś na osłodę, a do domku butelka szampana. To był pierwszy salon, do którego się udałam i pierwsza suknia, którą wybrałam - rewelacja. Dziękuję!

7 lat temu

PW

Paula W

Zakupiłam suknie Pani rewelacja , miła zabawna bez porównania z innymi salonami obsługa na najwyższym poziomie

7 lat temu

NR

Natalia R

Obsługa fachowa, miło robiło mi się zakupy w ciepłej atmosferze, salon po remoncie, suknie dla każdego: nowe kolekcje oraz ciekawe wyprzedaże. Polecam

7 lat temu

AB

Anna B

Bardzo polecam salon Duber w Poznaniu ul.Głogowska 16 miła atmosfera.Panie super doradzą.Jestem bardzo zadowolona!

7 lat temu

NC

Natalia C

Na 6☺

7 lat temu

Kontakt - Salon Ślubny Duber Bridal Fashion

Salon Ślubny Duber Bridal Fashion

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Głogowska 16 60-734 Poznań

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: