Salon Ślubny Nevia

Ola

Salon Ślubny Nevia

Mazurska 13, Olsztyn

(4)

O nas

Wychodząc na przeciw Pannom Młodym z województwa warmińsko-mazurskiego otworzyliśmy drugi Salon Ślubny Nevia w Szczytnie.
Pracują tu ambitne i kreatywne osoby,które w jedyny i niepowtarzalny sposób z pasją podchodzą do swojej pracy.To nie praca...to ich życie.
Oddaj się w nasze ręce byśmy mogły uczynić z Ciebie najpiękniejszą Pannę Młodą...

PRZEDZIAŁ CENOWY

500 zł - 6000 zł

ROZMIARÓWKA

32 - 54

ILOŚĆ SUKIEN

116

scissors-2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Projekt indywidualny

INFORMACJE DODATKOWE

Możliwość wypożyczenia sukni

Szyjemy indywidualne projekty

DODATKOWY ASORTYMENT

Biżuteria

Buty ślubne

Opinie - Salon Ślubny Nevia

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

D

Dominika

Trafiłam tutaj z polecenia koleżanki i się nie zawiodłam.Salon świetny,suknie piękne i w rozsądnych cenach.Obsługa przemiła i zawsze uśmiechnięta.Czułam się tutaj bardzo swobodnie.Suknia dopasowana idealnie na mój ślub sprawiła,że czułam się w niej fantastycznie.Polecam gorąco,wysoki poziom i atmosfera,której w innych miejscach nie spotkałam.

5 lat temu

GS

Gosia S

Polecam gorąco ten salon.Suknie piękne i w rewelacyjnych cenach.Obsługa bardzo miła i zawsze uśmiechnięta.Suknię wybrałam już przy pierwszej wizycie,a urzekła mnie świetna,swobodna atmosfera.Czułam się tutaj bardzo zaopiekowana.Pani,która mnie obsługiwała zawsze rzetelnie podchodziła do przymiarek i dzięki temu miałam idealnie dopasowaną suknię.Zajrzyjcie koniecznie.Na prawdę warto.

5 lat temu

JB

Justyna B

Salon śliczny.Suknie super.Ceny bardzo przystępne.Wizyta w salonie była bardzo miła,wybrałam piękną suknię,a Pani bardzo fajnie dobrała mi dodatki.Widać,że doświadczona i bardzo miła.Polecam gorąco.

5 lat temu

OD

Ola D

Cudnie tu...śliczne wnętrze,inne niż wszystkie,atmosfera super.Panie bardzo miłe i pomocne.Obsługa na super poziomie,nie wciskają drogich rzeczy,mają duży przedział cenowy.Zajrzałam w poszukiwaniu tej jedynej i się nie zawiodłam.Cudne suknie,ceny bardzo przystępne.Jestem mega zadowolona,bo wszystko załatwiłam na miejscu,łącznie z butami.Moja jedyna już wybrana,polecam każdej Pannie Młodej.

5 lat temu

Kontakt - Salon Ślubny Nevia

Salon Ślubny Nevia

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Mazurska 13 10-519 Olsztyn

Poniedziałek

10:00 -17:00

Wtorek

10:00 -17:00

Środa

10:00 -17:00

Czwartek

11:00 -17:00

Piątek

10:00 -17:00

Sobota

10:00 -14:00

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie:

Zobacz salony sukien ślubnych w pobliżu: