Salon Impressja

Małgorzata Adamczyk

Salon Impressja

Żeromskiego 25, Radom

(6)

O nas

Każda powstająca u nas suknia jest nie tylko kwestią wyboru określonego wzoru, ale jest przede wszystkim efektem naszych propozycji zgodnych z oczekiwaniami i pragnieniami przyszłej Panny Młodej. Wybierając u nas suknię ślubną Panna Młoda nie jest obwarowana żadnymi ograniczeniami. Nasze wieloletnie doświadczenie, fachowość, gotowość i otwartość do współpracy, jak też bardzo bogaty, niespotykany nigdzie indziej, wybór materiałów, haftów i innych dodatków sprawi, że kreacja przez nas stworzona jest inna, niepowtarzalna, dostosowana do charakteru i sylwetki Panny Młodej.

ILOŚĆ SUKIEN

109

Suknie ślubne

Suknie ślubne

Opinie - Salon Impressja

4.73

6 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

M

Magda

Polecam salon sukien ślubnych Galeria Impresja. Duży wybór sukien, miła atmosfera oraz obsługa. Ceny przystępne.

6 lat temu

MJ

Marzena J

Obsługa bardzo miła i przyjemna, realizacja zamówienia szybka, wszystko zostało wykonane na czas :)

7 lat temu

avatar

Magda

Pani bardzo uprzejma zna się na rzeczy:-) Suknie piękne:-)

7 lat temu

JK

Justyna K

Salon Sukien Ślubnych Impresja w Radomiu urzekł mnie klimatem ale jednocześnie bardzo ładną ekspozycją modeli. Natomiast obsługa okazała się być uprzejma, cierpliwa, oczekująco - wspierająca a przy tym bardzo życzliwa. Dziękuję i mam nadzieję, że moja sukienka, okaże się \"tą wymarzoną\" (na początku lipca druga przymiarka i już nie mogę się doczekać).

7 lat temu

J

Jagoda

Polecam salon Impressja z dwóch powodów: najpiękniejsze i najlepiej wykonane suknie ślubne w mieście, oraz profesjonalna obsługa, która potrafi naprawdę pomóc w wyborze tej jedynej :) Możliwość wprowadzenia zmian w sukniach oraz łączenia modeli, jest bardzo pożyteczna, a to, że suknie są szyte w kraju na wymiar, a nie wysyłane z zagranicy przemawia tylko na korzyść salonu :)

7 lat temu

A

Agata

Suknie w salonie urocze, Panie miłe, jednak oferta jest znacznie szersza w siedzibie firmy czyli w Załazach. Jedyny problem, który się pojawił - przy pierwszej przymiarce Pani przyniosła mi zupełnie inną koronkę do sukienki i na moje zdziwienie poinformowała, że tej która wybrałam w salonie juz się nie produkuje, i nie uszyją. ostatecznie Panie obiecały jednak ściągnąć \"skądś\" koronkę - jutro jadę na kolejną przymiarkę - okaże się, czy salon spełnił oczekiwania.

8 lat temu

Kontakt - Salon Impressja

Salon Impressja

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Żeromskiego 25 26-600 Radom

Poniedziałek

10:00 -18:00

Wtorek

10:00 -18:00

Środa

10:00 -18:00

Czwartek

10:00 -18:00

Piątek

10:00 -18:00

Sobota

10:00 -14:00

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: