SUKNIE ŚLUBNE Maria Antonina

Ewelina Fait

SUKNIE ŚLUBNE Maria Antonina

Ul. Basztowa 8 (Galeria Centrum), Krapkowice

(24)

O nas

"Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona..." Twój Mężczyzna zapewne uważa, że nie ma drugiej takiej jak Ty skoro to z Tobą chce spędzić resztę życia :) Dla niego jesteś piękna, niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju... On o tym wie, przy nim tak właśnie się czujesz... Spraw, aby w ten najważniejszy dzień w Waszym życiu tym bardziej czuć się WYJĄTKOWO :) Zapewne sama o tym marzysz... W takim razie zapraszamy do naszego salonu, dopasujemy suknię, w której będziesz wyglądała najbardziej zjawiskowo oraz czuła się komfortowo!

ROZMIARÓWKA

36 - 50

ILOŚĆ SUKIEN

434

INFORMACJE DODATKOWE

Możliwość wypożyczenia sukni

DODATKOWY ASORTYMENT

Biżuteria

Opinie - SUKNIE ŚLUBNE Maria Antonina

4.9

24 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

avatar

Jessica B

Cudowne suknie, miłe i bardzo pomocne Panie. Bardzo polecam! :)

5 lat temu

avatar

Katarzyna I

Przepiękne suknie, cudowny salon, a Panie przemiłe uroczo. To tam chyba jest ta właściwa ! Z 4 odwiedzonych salonów najlepiej obsłużona zostałam właśnie w Krapkowicach w salonie Maria Antonina. Na pewno wrócę i mogę każdej przyszłej pannie młodej polecić z ręką na sercu.

5 lat temu

NP

Natalia P

Polecam wszystkim przyszłym Pannom Młodym! Panie, które pracują w salonie są przemiłe, a suknie najpiękniejsze w całym województwie.

5 lat temu

MB

Magdalena B

Polecam salon w krapkowicach piekne jedyne w swoim rodzaju suknie slubne .atmosfera przemila

5 lat temu

JC

Justyna C

Wybór sukni ogromny, jeśli chodzi o ceny to każdy znajdzie coś dla siebie, przemiła obsługa i ślubna atmosfera :) bardzo przyjemnie, polecam :)

5 lat temu

KP

Klaudia P

Obsługa salonu w Strzelcach Opolskich jak i Krapkowicach na bardzo wysokim poziomie. Obie Panie, które mnie obsługiwały bardzo miłe, otwarte i pomocne. Uzyskałam odp na każde pytanie. Oferta bardzo bogata. Salon pod kątem bogatej oferty spełnił moje oczekiwania a atrakcyjne rabaty dopełniły pełnię szczęścia. Atmosfera podczas pierwszej wizyty w salonie była bardzo przyjemna. Już nie mogę doczekać się kolejnej przymiarki:)

5 lat temu

BN

Beata N

Salon w porządku, jednak współpracująca z salonem krawcowa to totalna porażka. Zniszczyła moją suknię ślubną. Przestrzegam przed przeróbkami w tym salonie.

6 lat temu

Kontakt - SUKNIE ŚLUBNE Maria Antonina

SUKNIE ŚLUBNE Maria Antonina

ul. Basztowa 8 (Galeria Centrum) 47-300 Krapkowice

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Krapkowice: